...

PROGRAM FESTIWALU 2021

Tematy, które pojawiły się podczas warsztatów, rytuałów,  prelekcji i kręgów to między innymi ekspresja i moc twórcza, budzenie odwagi, praca z emocjami, komunikacja, świadomość ciała, zmysłowość, stawianie granic, uwalnianie wzorców i przekonań, techniki relaksacyjne, archetypy kobiece, święta żeńskość, praca z kołem medycyny i przodkami, cienie siostrzeństwa, cykle kobiece, przebudzona kobiecość, naturalna pielęgnacja, koherencja serca, święta seksualność, aktywacja czakr, intuicja, joga nidra, praca z oddechem, medytacja, movement medicine, tańce w kręgu, praca z głosem, zdrowe aspekty wewnętrznej kobiecości i męskości. 

Poniżej możesz zapoznać się z prelegentkami i opisem warsztatów z edycji z 2021 roku.

PRELEGENTKI 2021

Monika Mooni Popowicz
Meherbani Kaur

Trenerka Kundalini Jogi (KRI) i Tantry, terapeutka holistyczna, psychoonkolog, trenerka rozwoju osobistego, life coach ACC ICF, ukończyłam szkolenie "Art & Science of Coaching" w Erickson College i moduł Fundamentals w Co-Active Coachingu.

Zakochana w Życiu, nieustannie uczę się od niego i współtworzę z nim, podążając Ścieżką Serca. Uczę Kundalini Jogi od 2010 r., pracuję z kobietami prowadząc Kundalini Shakti Jogę. Wiele godzin przesiedziałam na poduszce w szkole Zen Sanbo Kyodan oraz przetańczyłam na parkiecie 5 Rytmów i Movement Medicine. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i ceremoniach tantrycznych i szamańskich. Praktykuję Kundalini Jogę i Tantrę, łącząc Boską Kobiecość i Boską Męskość w sobie, wychodząc poza dualność i ucząc się kochać bez ograniczeń. Wierzę, że Miłość ma Moc uzdrawiania i transformacji. Stworzyłam autorską metodę pracy, prowadzącą do odkrywania swojej prawdziwej Natury i celebrowania jej w relacji ze sobą, z partnerem/ką i  z Życiem: Love Coaching ©.

Pracuję z energią korzystając z medytacyjnych i szamańskich metod uzdrawiania, których uczyłam się m.in. od Guru Dev Sigha (Sat Nam Rasayan), Leanne Edwards, Sage Emery, Brandon Bays i Richarda Siona Windelov. Czerpię ze starożytnej mądrości Tantry, po której moimi przewodnikami byli Mahasatvaa Sarita, Prem Santoshi, Leanne Edwards, Richard Sion Windelov, Yerumael Shakti Ma, Ananda Kumar. Jestem Praktykiem Soul Body Fusion ®, której uczyłam się od Jonette Crowley.

Prowadzę ceremonie pełni i nowiu Księżyca z Kakao. Przyjęłam inicjacje Munay-Ki i Bogini oraz aktywacje 22 Czakr i 12 Nici DNA. Byłam inicjowana w Siostrzeństwie Róży. Wraz z moją duchową Siostrą Dagmarą Gmitrzak trzymamy Kobiecy Krąg Szkarłatnej Róży.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Agata Kawecka
Love-Courage-Trust

Podążam ścieżką dotyku zauroczona jego transformującą mocą. Moją intencją jest towarzyszenie kobietom i mężczyznom podczas ich podróży do własnego ciała. Pragnę wspomagać ich w drodze do przywrócenia czucia, przepływu i czułości dla siebie. Zachęcam do przyjrzenia się temu, co nas wspiera i temu co nam nie służy. W swoich sesjach łączę różne techniki, czasem pracując także z energią seksualną.

Doświadczenie i wiedzę zdobywałam uczestnicząc w kilkudziesięciu warsztatach, szkoleniach i spotkaniach z pola szeroko pojętej tantry, rozbrajania ciała i świętej seksualności.

Oferuję sesje rozbrajania ciała i sesje tantryczne - w tym wielogodzinne masaże, które wspierają wejście w lepszy kontakt z naszym cielesnym "ja".
Ciało jest zaopiekowane, dotknięte z szacunkiem i uwagą, o jakiej często zapominamy w naszej codzienności.

Przyjdź do mnie bez koncepcji, z otwartą głową; puść kontrolę, puść wstyd, puść przekonania – a przynajmniej miej taką intencję.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Monika Żelazek

Jestem pieśniarka i wokalistką. Z wykształcenia pedagogiem i dziennikarką.  Łączę duchowe poszukiwania z pasją pisania. Śpiewam pieśni, piosenki dla dzieci, komponuję muzykę. Gram na bębnie szamańskim. Koncertuję, prowadzę warsztaty twórczości, medytacje.

Od lat towarzyszę śpiewem w ceremoniach kobiecych, czasie przejścia. Działam na rzecz Ziemi. Uczyłam się podążania duchową drogą od kobiet z Kręgu Dakini i od Aniji Miłuńskiej. W 2020 r. wydałam swoją pierwszą autorską płytę pt. „Rzeka miłości”.

Jestem mamą czwórki dzieci.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Tara Devi

Jestem miłośniczką życia, wolności, swobodnego wyrażania się, życia w zgodzie z prawdą serca, wychodzenia poza schematy, ograniczenia systemu i umysłu. Jestem głęboko oddana ruchowi kobiecemu, zmieniającemu paradygmat.

Moją pasją jest dzielenie się tym, co tantra ma do zaoferowania, by ułatwić zarówno kobietom jak i mężczyznom powrót do ich esencji, wolności, głębokiej wewnętrznej mądrości i klarowności. By przywracać połączenie serca z ciałem i umysłem. By żyć w szacunku do ziemi i wszystkiego co żyje, słuchając mądrości ciała i duszy, doceniając współdziałanie i współtworzenie.

Podążam ścieżką miłości, którą w moim odczuciu najbardziej reprezentuje i pozwala ucieleśnić ścieżka tantry, gdzie kobiece i męskie jest równoprawne i harmonijne. Tantryczny trening nauczycielski przeszłam u Ma Anandy Sarity, wcześniej też odbyłam treningi w International School od Temple Arts. Jestem również certyfikowaną terapeutką Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy, bioterapeutką.

Na ścieżce rozwoju od około 15 lat. Doświadczyłam wielu nauczycieli i metod. Od 2013 roku dzielę się podczas spotkań, warsztatów i sesji indywidualnych. W 2017 przez kilka miesięcy byłam częścią Osho Afroz community, później mieszkałam w Glastonbury (magiczne Avalon) w Anglii, gdzie w Community House również prowadziłam spotkania tantryczne, oferowałam sesje indywidualne oraz współprowadziłam kobiece kręgi. Tam również doświadczyłam potęgi siostrzanej medycyny, współdziałania, kobiecej kreacji, swobodnego płynięcia z nurtem życia i wtedy zrodziła się idea festiwalu, która teraz obleka się w materię.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Dagmara Gmitrzak

Jestem terapeutką holistyczną, trenerką rozwoju osobistego, socjolożką, muzykoterapeutką, nauczycielką technik relaksacji i medytacji, autorką książek. Mam dwadzieścia lat doświadczenia w pracy rozwojowej z kobietami.

Ukończyłam Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych.
Od 2001 prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie.

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuję się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Prowadzę warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Uczestniczyłam w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Mam dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.
Podążam Ścieżką Bogini- Świętej Kobiecości. Inspiruję kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji.

Jestem Solar/Moon Rose Priestess, Lemurian Priestess oraz Womb Keeper.

Jestem autorką ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Piszę teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS.

Współorganizuję wyprawy do pięknych miejsc mocy, (Bali, Hawaje, Malta).

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Olga Pietkiewicz

Fascynuje mnie podążanie za energią kundalini. Medytacje w ciele, w których można się zapaść do samego środka ciemnej, cichej, nieograniczonej przestrzeni łona. Posłuchać z tego miejsca szeptu całego kosmosu, mądrości tego, co sensoryczne, cielesne, żywiołowe. Lubię iść ścieżką zapomnianych kobiecych jakości, przypominać je sobie idąc, podążać za ciałem, emocjami, szukać miękkości, otwartości, autentyczności. Zakochana jestem w mistycznej, tajemniczej i subtelnej praktyce nidry, która jakiegoś czasu prowadzi mnie i odkrywa przede mną wciąż nowe terytoria. Tęsknię za tym, aby nasz świat znowu stał się dziki, autentyczny, bardziej zrobiony z kobiecych jakości, a słowa i koncepcje nie były jedynym środkiem wyrazu.

Jestem facylitatorką, joginką, guru relaksu i regeneracji, prowadzę korporacyjne i osobiste programy well-being i redukcji stresu, uczę medytacji, dobrego spania i znaczącego śnienia, pracuje z kobietami i mężczyznami prowadząc transformacyjne sesje rozwojowe oparte na podążaniu za energią kundalini, o przebudzonej kobiecości i ucieleśnionej męskości. W mojej pracy zainspirowana jestem mądrością jogi, przebudzonej seksualności, tantrycznego Tao, terapią totalności oraz metodą Clean facylitacji i coachingu.

Jestem też autorką sztuk teatralnych, literackich reportaży, opowiadań oraz nagrań sesji nidry. Łączę moje wieloletnie doświadczenie korporacyjne z miłością do mądrości Wschodu. Prowadzę kobiece kręgi, sesje indywidualne oraz organizuję warsztaty. 

Na kobiecej ścieżce ogromną inspiracją są dla mnie dwie niesamowite kobiety: Shakti Malan, i Juliet Haines oraz wielu wspaniałych nauczycielek i nauczycieli, których miałam przyjemność spotkać na swojej drodze, jak również Mama Ziemia, oceany, lasy, żywioły i gwiazdy…

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Diana Poteralska-Łyżnik

Jestem wielbicielką życia i natury, wielowymiarową istotą, z całym wachlarzem zainteresowań i kompetencji. Coach zdrowia i arteterapeutka, jestem inspiratorką i trenerką rozwoju osobistego, liderką jogi śmiechu, instruktorką gimnastyki słowiańskiej, konsultantką Feng Shui, BaZi i ZeRi. Prowadzę sesje terapii regresyjnej LFT, Psychobiologii oraz pola informacyjnego TimeWaver.

Po spędzeniu 20 lat pracując w różnych, międzynarodowych korporacjach i jednocześnie zdobywając wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach życia, posłuchałam głosu serca i założyłam Good Life Academy – centrum terapii holistycznych i rozwoju osobistego. Weszłam na Kobiecą ścieżkę, którą podążam do dziś. Zasiadam w kobiecych kręgach szamańskich i w Kręgu Starszyzny. Zabieram kobiety w duchowe podróże po świecie (Indie, Bali, Filipiny). Od wielu lat prowadzę z radością i pasją kręgi, warsztaty i ceremonie dla kobiet.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Janka Jankiewicz

Spotyka Boskość w Naturze, a także w tańcu, oddechu, dźwięku i dotyku. Trenerka w szkole Tantra Woman wg Prem Santoshi. Certyfikowana praktyczk masażu tantrycznego w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation”. Prowadzi warsztaty tantryczne i kreatywne, aktywne medytacje Osho, trzyma Tantryczne Kręgi Kobiet i Ludzi, daje indywidualne sesje tantrycznej pracy z ciałem dla kobiet, mężczyzn i par.
Współpracuje z takimi nauczycielami jak:
Elaine Yonge, John Hawken, Prem Santoshi, Freya Wolna, Svarup & Premartha.
W styczniu 2020r. rozpoczęła naukę w Intenational School of Temple Arts.
Seksuolog - absolwentka Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.
Szamanka, Wiedźma, aktorka, muzyk, reżyserka, pedagog i twórczyni projektów “TKANKA Pracownia Mandali” oraz “Cacao Misterium”. Współtworzyła Ibiza Tantra Festival i Tantra Spirit Festival w Chorwacji. Spełnia się jako Matka jedenastolatka. Nomadka podróżująca kamperem.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Karolina M. Kumor

Swoją zawodową przestrzeń oddałam kobiecości, prowadząc kobiety drogą Uzdrawiania przez Ukochanie. Kilka lat temu życie skutecznie, ale w zabawny sposób, wybiło mi z głowy pracę w korporacyjnym środowisku. Zrezygnowana popatrzyłam Wszechświatowi w oczy z pytaniem: no dobra, to co ja teraz mam zrobić?

Szybko, zaskakująco, usłyszałam "Zadbaj o Kobiecość". Zadbałam. Od tamtej pory dbam o swoją i wspieram w tym Was. W pracy warsztatowej oraz indywidualnej łączę wiedzę o roślinach, Biologii Totalnej i czułą akceptację dla całego spektrum kobiecych emocji, uczuć i cykliczności. Tworzę olejki Yoniversal Care dedykowane Joni i Piersiom oraz przestrzeń Totalnej Biologii dla Kobiet. Na co dzień jestem na drodze ziemskiego życia, tak samo jak każda inna istota. Czasami zachwycam się światem i sobą, a czasami buntuję. Czuję, że tak jest prawdziwie.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Tanna Jakubowicz-Mount

Psychoterapeutka, uzdrowicielka reprezentuje podejście transpersonalne. Prowadzi autorską terapię inicjacyjną i warsztaty inicjacyjne oparte na technikach szamańskich.

Na międzynarodowych konferencjach transpersonalnych prezentuje wizję ewolucji człowieka od Homo Separatum do Homo Holos: Asyż 2000, Lizbona 2001, Luxemburg 2002, Moskwa 2005 and Francja 2006, Freiburg 2007, India-Delhi 2008, Barcelona 2008, Mediolan 2009, Moskwa 2010, Varna 2011, Grecja 2014, Mediolan 2015, Praga 2017

Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet w Polsce.

Praktykuje Buddyzm Zen i ścieżkę szamańską. Praktykowała z medicine women and medicine men: Mattie Davis-Wolfe i Davidem Thomsonem  z Ameryki Płn oraz inicjowana z imieniem mocy Thunder Bear Woman w 1998 r do prowadzenia kręgów kobiecych, szałasu potu i innych ceremonii. W 2012r zmieniono jej imię na Tender Bear Woman. Pracowała też z Danutą Ogaoeno i Srebrnym Lisem oraz Victorem Sanchezem z Meksyku, Juanem Ruiz Nauparii z Peru, Luisem Eduardo Luna z Kolumbii, Starhawk, uznaną aktywistką ekologiczną i Sage - uzdrowicielką i wizjonerką z USA.  

Jestem Babcią Czułą Niedźwiedzicą, która siedzi z innymi Babciami w Kręgu Starszyzny Kobiet. Tkamy i trzymamy pieczę nad siecią Kręgów Kobiet. Tworzę z kobietami Fundację „Krąg Siostrzeństwa”.

Moją medicine jest moc inicjacji, czyli wtajemniczenia w swoją prawdziwą naturę, przekraczanie progów w stawaniu w swojej prawdzie i pełni. Prowadzę też rytuały i ceremonie osobiste i wspólnotowe. Moją pasją jest rewolucja miłości-radyklane budzenie miłości do Życia na Ziemi.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Anna Sierpowska

Nauczycielka, medicine woman, czerpie swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff. Jest certyfikowanym nauczycielem Movement Medicine. Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Poprzez zanurzenie w ruch szukam radykalnej akceptacji.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Gabriela Klara Kowalska

Moją absolutną fascynacją i misją w świecie jest wspieranie innych kobiet w odzyskiwaniu dostępu do świadomego czucia i wyrażania gniewu oraz płonącej za tym mądrości i mocy!.

Jestem ambasadorką i nauczycielką czucia ciałem.

Uczę inne kobiety i sama wciąż eksperymentuję jak konstruktywnie płonąć, ale się nie spalać i jak dzięki temu tworzyć rzeczy ważne, piękne i wartościowe.

Jestem Przewodniczką w Transformacji, Kołczynią i Trenerką Możliwości w nurcie Possibility Management oraz facylitatorką (w treningu) Community Building by M. Scott Peck (technologii nawigowania procesu grupowego i budowania wspólnoty) i bodyworkerką.

Robię też doktorat o Mocy, Mądrości i Kreatywnej sile Kobiecego Gniewu.

Od dobrych kilku lat zajmuję się skutecznym wspieraniem ludzi w transformacji oraz wchodzeniu w swoją moc połączoną z sercem i świadomością.

Jestem Czującą Wojowniczką.
Wzrusza mnie i fascynuje empowerowanie innych i wspólne odkrywanie co jeszcze jest możliwe i co jeszcze oznacza bycie człowiekiem dokładnie tu i teraz.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Małgorzata Rydlewska

Jeżeli oddychasz, to już właściwie tańczysz.
Głęboko wierzę w to, że każdy z nas jest Tancerzem, który na co dzień Tańczy swój własny Taniec i o ten TANIEC właśnie tutaj chodzi. Najpiękniejszy, najprawdziwszy bo TWÓJ.

Jestem psychologiem, tancerką, choreografką, instruktorką tańca. Ukończyłam kurs Improwizacji Ruchowej i Symboliki Ciała Detlefa Kapperta (Essen), oraz Life/Art Process® metodą Anny Halprin („Touching ground” Ursula Schorn, Berlin). Tańczę od ponad 35 lat, od ponad 20 lat uczę tańca i innych form ruchowych, podróżuję w poszukiwaniu korzeni tańca, jednocześnie wzbogacając swój warsztat o nowe (pochodzące z najróżniejszych zakątków świata, kultur i religii) narzędzia do pracy z ciałem i ruchem. Swoim doświadczeniem dzielę się w ramach projektu WytańczTo. https://www.facebook.com/wytanczto

Jako psycholog od lat fascynuję się wpływem ruchu i tańca na jakość życia człowieka, jego terapeutyczną, oczyszczającą i uzdrawiającą mocą.

Jako instruktor prowadzę zajęcia wspierające osobisty rozwój poprzez ruch i taniec. Poza nauką kroków i figur stwarzam uczestnikom warsztatów przestrzeń do odnalezienia własnego, indywidualnego i niepowtarzalnego ruchu i własnej emocji z niego płynącej. Zajęcia nakierowane są na doświadczanie, a nie na odtwarzanie. Dzięki temu Uczeń nie jest naśladowcą Nauczyciela (nie kopiuje jedynie jego ruchów), ale również, a właściwie przede wszystkim, jest Kreatorem/Twórcą własnej unikalnej jakości, własnego podpisu ruchowego… 

Realizuję cykl autorskich warsztatów bazujących na metodzie Life/Art Process® Anny Halprin, z wykorzystaniem ruchu, obrazu, metafory i symboliki ciała, rytuałów oraz tańców w kręgu. Prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne sesje ruchowe. Fascynuje mnie połączenie tańca z rytmem życia przyrody i pulsującą mocą żywiołów. Uwielbiam pracę z różnymi grupami wiekowymi (od przedszkolaków do seniorek) – najmłodsza z uczestniczek moich zajęć miała 3 lata, a najstarsza  87.

Jako tancerz najlepiej czuję się w eksperymentalnym teatrze tańca (moja nieustającą pasją jest teatr Piny Bausch), oraz terapeutyczny teatr tańca Anny Halprin; systematycznie rozwijam swoje umiejętności podczas warsztatów w kraju i zagranicą; rozwijam się w różnych stylach tanecznych (od tańca współczesnego, jazzu czy towarzyskiego, poprzez tango argentyńskie, bellydance, flamenco, a nawet pole dance, aż do tańca intuicyjnego i rytualnego…), ponieważ każdy z nich dostarcza zupełnie innych doznań oraz pozwala doświadczać nowych, unikalnych jakości ruchowych, które potem wykorzystuję w swojej pracy.

Jako choreograf na stałe współpracuję z kilkoma off-owymi teatrami na terenie kraju oraz prowadzę zajęcia z młodymi aktorami i tancerzami.

Jako Człowiek jestem spełnioną zawodowo Kobietą, nieustająco na ścieżce rozwoju duchowego, oraz szczęśliwą mamą dwójki niezwykłych dzieci, które od najmłodszych lat towarzyszą mi w podróżach tanecznych.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Renata Arendt-Dziurdzikowska

Od trzydziestu lat piszę artykuły i książki. Od kilkunastu lat zajmuję się coachingiem i budzeniem świadomości. Piszę o zagadnieniach związanych z psychologią, rozwojem wewnętrznym i duchowością. 

Przez lata jako dziennikarka i trenerka rozwoju osobistego związana z magazynem „Zwierciadło” przeprowadziłam kilkaset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi.

Jestem autorką książek: „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” (Właśnie ukazało się nowe, poszerzone wydanie tej książki). Z Wojciechem Eichelbergerem napisaliśmy „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. Z Benedyktem Peczko „Zrozumieć mężczyznę” i „Męski świat”.

Skończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, a także trzyletnie Studium Multi-Level Coaching w Polskim Instytucie NLP (akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt). Jako certyfikowana coach prowadzę coaching indywidualny i grupowy. W swojej trenerskiej pracy wykorzystuję także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Przez ostatnie dwadzieścia lat uczestniczyłam w dziesiątkach szkoleń, potwierdzonych certyfikatami. Uczyłam się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, Jona Kabat-Zinna, Franka Kinslowa, Johna Flaherty’ego i innych.

Prowadzę warsztaty, seminaria i wykłady, a także Kręgi Kobiet i Kobiece Grupy Nowej Świadomości, służące wzmacnianiu kobiecej siły. Z Benedyktem Peczko w ramach Akademii „Zwierciadła” inicjowaliśmy warsztaty dla par w cyklu „Pełną parą”. W wielu miastach w Polsce organizowałam i prowadziłam Kluby „Zwierciadła”. W swojej pracy inspiruję się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.

Mieszkam w otulinie Puszczy Kampinoskiej z mężem, z przyjaciółmi i ze zwierzętami. Kocham długie wędrówki po Puszczy. Maluję. Uprawiam ogród. Gotuję. Troszczę się o bliskich.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Bożena Witek

Wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka melodii i tekstów pieśni i piosenek w tak różnych stylach i gatunkach, że trudno się doliczyć. Muzyk wszechstronny, odnajdujący się zarówno na ulicy, jak i na kanapie w domu przyjaciół, ale też na scenie festiwalu, z miłością improwizujący w tu i teraz, potrafiący z każdego okrucha dnia stworzyć wielowarstwową, barwną opowieść dźwiękową. Od niedawna prowadzi różnorodne kręgi pieśni, które poruszają zastałe serca i wpuszczają nowe jakości w ciało i głos. Wierzy w magię uzdrawiającej mocy siostrzeństwa, której poświęca osobny rozdział w swoich pieśniach. Od kilku lat występuje na scenach Warszawy i nie tylko, rozświetla przestrzenie gathering ów szamańskich swoim ukulele, od niedawna w składzie zespołu Ani Szyszki. 

Monika Malon

Jestem Kobietą na ścieżce do siebie samej.

Dobrze się czuję w prostocie, naturalności i zwyczajności.

Pracuję z ciałem i poprzez ciało, korzystając z dotyku, oddechu, energii i świadomości.

Prowadzę siebie i innych do prawdy o sobie i tym samym do źródła osobistej mocy.

Wśród wielu narzędzi mojej pracy znajduje się potężne, dostępne każdemu narzędzie, którym jest własny oddech.

W połączeniu z dotykiem i świadomością ma moc uwalniania głębokich napięć i blokad w ciele.

Na co dzień pracuję głównie z dotykiem i oddechem, poprzez masaż, uwalniając zablokowaną w ciele energię.

Oprócz oddechu i dotyku korzystam z pracy z pamięcią komórkową, z poziomu komórki źródłowej i genów, ustawień systemowych i uwalnianiem i transformowania emocji.

Wierzę, że każdy jest dla siebie najlepszym uzdrowicielem, bo przemianie ulega to, czego dotkniemy swoją świadomą obecnością.

Moja Ścieżka to ścieżka zwyczajności i prostoty, ale też odkrywania bogactwa i różnorodności tego co jest tu na Ziemi dostępne.

Moją pasją jest poznawanie samej siebie,  poza systemami, przekonaniami, uwarunkowaniami. Towarzyszę ludziom w odkrywaniu ich mocy, ich uczuć i emocji, wspieram ich w drodze do czucia własnego ciała, siebie.

Inspiruję się wieloma metodami, z każdej biorę co dla mnie i idę dalej.

Jestem zwyczajną Kobietą, tak jak Ty.

Jestem kobietą mojego życia, moją największą miłością.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY I ZAJĘCIA

Karo Akabal

nauczycielka, wizjonerka, aktywistka, partnerka, mama i babcia. 

Założycielka Sex & Love School przestrzeni online, w której od prawie 8 lat gromadzą się tysiące kobiet, aby się uczyć, uzdrawiać, rozwijać i wspierać w eksplorowaniu i odkrywaniu potencjału, który tkwi w naszej seksualności.

Autorka 12 modułowego programu podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych kobiet BASIC SexEd, który dostępny jest w Ekonomii Daru. 

Od wielu lat słucham, świadkuję i towarzyszę Kobietom w odkrywaniu przez nie ich własnej prawdy w obszarze seksualności i intymnych relacji. W tej pracy sięga po moc Kręgu, jako transformującego narzędzia do komunikacji z innymi i samym sobą. Narzędzia, które pozwala nam otworzyć się na rozwiązania, wykraczające poza nasze ograniczone, indywidualne postrzeganie.

Widzi świat, w którym używamy Kręgu do budowania wspólnoty, do tworzenia prawa. Prawa, które uwzględnia potrzeby wszystkich członków społeczności. 

Dlatego zapraszam Was do doświadczenia mocy Kręgu podczas Festiwalu Kobiet.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY

Asia Pyrek Mariposa

Moja droga do świadomej Kobiecości zaczęła się 20 lat temu u Indian. Jako pierwsza Polka wzięłam udział w indiańskiej świętej ceremonii Taniec Słońca - w plemieniu Czarne Stopy w Kanadzie. Tam przyszła do mnie Babcia Księżyc i dzięki tej niezwykłej inicjacji zaczęłam pobierać nauki na temat miesiączki, siostrzeństwa, bogiń, etc.

Od tamtego czasu dzielę się z Siostrami wiedzą i doświadczeniem. Co więcej - stworzyłam muzykę o "podróży Bohaterki". Kobieta, która odkrywa, że nie jest szczęśliwa - postanawia to zmienić. Piosenki z mojej płyty, którą nagrałam na Kubie - zaprezentuję podczas Festiwalu. Mariposa "Efekt Motyla" - niczym musical przypomina, że tu na Ziemi mamy czas dla siebie, by odkryć i realizować swoje pragnienia i talenty.

Podróżniczka, fotografka, Tancerka Słońca, trenerka i mówczyni motywacyjna, numerolożka, coach-szczęścia, wokalistka i kompozytorka. Pozwalam sobie żyć - tak jak lubię 🙂

MORNING BLISS

Monika Malon

Jestem Kobietą na ścieżce do siebie samej.

Dobrze się czuję w prostocie, naturalności i zwyczajności.

Pracuję z ciałem i poprzez ciało, korzystając z dotyku, oddechu, energii i świadomości.

Prowadzę siebie i innych do prawdy o sobie i tym samym do źródła osobistej mocy.

Wśród wielu narzędzi mojej pracy znajduje się potężne, dostępne każdemu narzędzie, którym jest własny oddech.

W połączeniu z dotykiem i świadomością ma moc uwalniania głębokich napięć i blokad w ciele.

Na co dzień pracuję głównie z dotykiem i oddechem, poprzez masaż, uwalniając zablokowaną w ciele energię.

Oprócz oddechu i dotyku korzystam z pracy z pamięcią komórkową, z poziomu komórki źródłowej i genów, ustawień systemowych i uwalnianiem i transformowania emocji.

Wierzę, że każdy jest dla siebie najlepszym uzdrowicielem, bo przemianie ulega to, czego dotkniemy swoją świadomą obecnością.

Moja Ścieżka to ścieżka zwyczajności i prostoty, ale też odkrywania bogactwa i różnorodności tego co jest tu na Ziemi dostępne.

Moją pasją jest poznawanie samej siebie,  poza systemami, przekonaniami, uwarunkowaniami. Towarzyszę ludziom w odkrywaniu ich mocy, ich uczuć i emocji, wspieram ich w drodze do czucia własnego ciała, siebie.

Inspiruję się wieloma metodami, z każdej biorę co dla mnie i idę dalej.

Jestem zwyczajną Kobietą, tak jak Ty.

Jestem kobietą mojego życia, moją największą miłością.

ZOBACZ MOJE WARSZTATY I ZAJĘCIA

Kasia Stechnij

Jestem terapeutką wellness i założycielką Studia Aromaterapii i Masażu. Odnową biologiczną zajmuję się od ośmiu lat, w swojej praktyce korzystam z metod i technik zaczerpniętych z tradycyjnej medycyny ludowej Tybetu, Chin i Tajlandii. Poprzez dotyk i pielęgnację ciała, pomagam moim klientom osiągnąć głęboki, holistyczny dobrostan. Moje podejście do regeneracji opiera się na alchemicznych zasadach hiszpańskiej szkoły aromaterapii, według której dusze kwiatów mają moc przywracania holistycznego piękna, zakorzenionego w emocjonalnej i duchowej równowadze, które wykracza poza zewnętrzną estetykę, ale jest w niej odzwierciedlone.

ZOBACZ MOJE ZAJĘCIA

Kasia Markowska

Katarzyna Makowska, nauczycielka jogi metodą BKS Iyengara. Praktykuje od 2000, uczy od 2007 roku. Współtwórczyni warszawskiej szkoły Shakti. Uczennica Konrada Kocota i Marka Migały. Jej "drugą nogą" zawodową jest teatr ruchu. Wraz z grupą aktorów rozwija formację Sztuka Ciała. Prywatnie mama 3 synów i miłośniczka natury.

ZOBACZ MOJE ZAJĘCIA

Ola Viduta

Terapeutka pracy z ciałem; specjalizuje się w masażu tantrycznym i powięziowym.

Współzałożycielka Wspólnoty Świętej Seksualności w Polsce. Od 2015 r. jest częścią szkoły Art of Love Shachara Caspi, obecnie także facylitatorką warsztatów Art of Love.

Twórczyni LovingPresence.pl, gdzie oferuje sesje dakini oraz prowadzi warsztaty tantry, ruchu, pracy z ciałem i oddechem, a także kręgi kobiet i ceremonie kakao.

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Duchową ścieżkę zaczęła od tantrycznej linii buddyjskiej. Absolwentka Szkoły Rozwoju Świadomości w Danii. Adeptka Teatru Ruchu „Cynada”. Działa w kolektywie artystycznym „Dzika Banda”. Wraz z synem spędziła pół roku w społeczności Santo-Daime w Brazylii, gdzie trzymała przestrzeń podczas ceremonii ze świętymi roślinami.

Małgosia Amanbir Pawłowska

Uczę siebie i innych jak poprzez oddech, ruch, skupienie i śpiew docierać do spokojnego miejsca w swoim sercu, gdzie w czułej obecności odkrywamy swój potencjał, wewnętrzny spokój i szczęście.

Uczę jogi kundalini od 2011r.

Ukończyłam kursy nauczycielskie jogi kundalini 1 i 2 stopnia ze szkołą

I-SKY z Wielkiej Brytanii.

Prowadzę studio jogi serca SOUL SPA on line, prowadzę zajęcia jogi na głodówkach nad morzem.

Przez ostatnie 10 lat (2010-2020) uczyłam dzieci i młodzież jogi w szkołach i przedszkolach.

Pracuję indywidualnie metodą Meditative Healing - metodą Medytacyjnego Uzdrawiania z dziedziny terapii alternatywnych i wspierających medycynę konwencjonalną.

Jestem współorganizatorem Festiwali Jogi Kundalini w Polsce.

Jestem Mamą trzech wspaniałych kobiet - Mary, Basi i Krysi <3

ZOBACZ MOJE ZAJĘCIA

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.