...

O FESTIWALU

W najdłuższe i najpiękniejsze dni w roku, kiedy przyroda rozkwita w pełni, a słońce grzeje najmocniej zapraszamy wszystkie z Was do współdzielenia przestrzeni i czasu w naturze.

To będzie piękny czas. Czas celebracji i świętowania. Czas kobiet.

Stworzymy razem przestrzeń na wybrzmienie w najbardziej naturalny sposób wielu kobiecych jakości, też tych zapomnianych: słuchania, czucia, szacunku, mądrości, która płynie z podążania za sobą, swoją i swoim łonem. Będziemy doświadczać bycia w kontakcie, kreacji, przepływu, wolności, autentyczności. Każda z nas będzie mogła być ze sobą i w sobie, w swojej indywidualności i razem we wspólnocie, współdziałaniu, w kobiecej energii.

Ty – my – ja – wszystkie razem.

Ten festiwal powstał z głębokiego pragnienia serca, żeby w bliskości ze sobą i z Matką Ziemią czuć, bawić się i wzrastać. Z autentycznej tęsknoty, żeby boso chodzić po trawie, czuć powiew wiatru na skórze, pieszczotę wakacyjnego słońca. Odzyskać nasze ciała, naszą kobiecość, seksualność. Razem tańczyć, razem być, śmiać się, cieszyć. Doświadczać kobiecych jakości, podążając za swoją prawdą, naturalnie.

Kobiety, wolne, autentyczne, w pełni i rozkwicie. 

Pragniemy, aby to zgromadzenie kobiet przywróciło nam ludzką twarz, abyśmy mogły pobyć w bliskości i z powrotem czerpać radość z życia i przebywania z innymi kobietami. Będzie to czas radości i śmiechu,  zabawy, tańca, śpiewu, wzruszenia, nauki i inspiracji, celebracji życia i kobiecych jakości.

Powoli, bez pośpiechu będziemy przywracać czucie naszemu ciału, boso, w naturze, blisko ziemi, wody i drzew wystawiać twarze i ciała do słońca, czuć jak wraca do nas energia i moc.

Możemy odnaleźć cząstkę siebie w historii każdej z nas

Będziemy dzielić się swoimi umiejętnościami, doświadczeniami, odkryciami, sposobami radzenia sobie we współczesnym świecie. Nastawiamy się na współdziałanie, współtworzenie i przepływ. Pragniemy, aby każda z nas doświadczyła siostrzaności – wsparcia od innych kobiet i aby po raz kolejny dokonała odkrycia, że choć odmienne i różnorodne, na najgłębszym poziomie jesteśmy tym samym i możemy odnaleźć cząstkę siebie w historii każdej kobiety.

Szczęście

Podczas wielu warsztatów, ceremonii i spotkań będziemy docierać do swojej prawdy, do bycia sobą w swojej autentyczności, wychodząc z rywalizacji i dopasowania do trendów oraz wymagań innych. Będziemy odkrywać i przekazywać tajemnice świętej żeńskości, przywracać wiedzę o zdrowych, zagubionych współcześnie jakościach kobiecości i męskości, tak abyśmy mogły w pełni wziąć odpowiedzialność za swoje życie i szczęście.

Co jest w programie Festiwalu?

Zapraszamy Was do wielowymiarowego/wielopoziomowego  doświadczenia, tak by dotknąć ważnych aspektów kobiecego istnienia. Będziemy dotykać zarówno tego co ulotne, ze sfery ducha, jak i tego co ziemskie, cielesne, osadzone w materii, nie pomijając oczywiście serca i umysłu.

Warsztaty, prelekcje, wspólne ceremonie, rytuały, koncerty, spotkania w kręgu, śpiew, taniec, muzyka na żywo. Ach… Całe mnóstwo dobroci i wspaniałe prowadzące! 

Ufamy, że każda z Was znajdzie wśród tego bogactwa wiele dobrego dla siebie, by wyjeżdżając czuć się w pełni nasyconą i zrelaksowaną.

Prawdziwa moc 

Wszystko to po to, abyśmy poczuły się wzmocnione i połączone ze swoim centrum. Byśmy zbudowały w sobie wewnętrzną siłę i odwagę do stawania za sobą i wyrażania tego co dla nas ważne. Tak by nasze poczucie wartości było stabilne i mocne. Potrzebujemy powrotu do naturalnej harmonii i równowagi, empatii i troski, budowania zdrowych struktur, abyśmy z naszymi kobiecymi jakościami wykreowały nowy, lepszy świat, nową ziemię, na której chcemy żyć.

Czas dla siebie

w towarzystwie drzew, dzikiej rzeki i w promieniach słońca

przy wieczornym kręgu ognia 

relaksując się w hamakach

tańcząc do ostatku sił

odzyskując nasze ciała

naszą kobiecość

nasze emocje

seksualność

i  głos

Zarezerwuj ten czas dla siebie!

Zostaw obowiązki, zabierz przyjaciółki i przyjedź na Festiwal Kobiet!

Zapraszamy tylko dorosłe kobiety. Jeśli chcesz przyjechać ze swoją nastoletnią córką, zostawiamy to Twojemu wyczuciu.

O NAS

Jesteśmy kobietami, które są całymi sobą za wspieraniem siostrzeństwa, tkaniem sieci połączeń od serca do serca, od łona do łona, Ufamy uzdrawiającej i wzmacniającej mocy kobiecych spotkań a szczególnie magii kobiecego kręgu. Prowadzimy warsztaty, spotkania i kręgi kobiet. Do współtworzenia festiwalu zaprosiłyśmy bliskie nam siostry, przyjaciółki, znajome, które mają ogrom darów i talentów do podzielenia się.

Wierzymy, że to spotkanie obudzi płomień siostrzanej miłości w wielu sercach, ukoi wiele tęsknot, otworzy dostęp do czerpania większej radości z życia, do głębokiego spokoju płynącego z miejsca, gdzie wiemy, że mamy wsparcie i że razem mamy ogromną moc. Moc transformacji siebie nawzajem ale również rzeczywistości wokół. 

A czas jest taki, że świat, matka ziemia potrzebuje kobiet, będących mocno osadzonymi w czuciu, połączonymi z prawdą serca, naturą, mającymi odwagę mówić o tym, co ważne.

By świat zmieniał się w dobrym kierunku, by nasze dzieci i wnuki nadal mogły się nim cieszyć.

Tara, Olga, Diana

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.