...

KAMILA JAKUBOWSKA

Kamila Jakubowska ( Kamadeva ) – zawodowo fotografka, kreatywna kucharka, związana z duchowością od dziecka, nazywa się jej badaczem. Uczy się doświadczając, idąc odważnie tą ścieżką zbadała wiele procesów, od wszelkich medycyn czy narzędzi pracy z energią.

Swoją metodę znalazła w Huna, pracuje słowem. Ostatnie 2,5 roku poświęciła się jej bez reszty, począwszy od uzdrawiania siebie. Pracuje również z dźwiękiem, zagłębia się w tantrę, piszę poezje, uczy się śpiewać.

Kręgi kobiet są dla niej niesamowicie ważne, stworzyła grupę „krąg magicznych kobiet” na fb, aby dzielić się wydarzeniami, jednoczyć.

Pozostaje otwarta jak okno bez ram, na wszelką wiedzę i rozwój duchowy. 

Chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami, ostatnie pół roku jej główna praca to oczyszczanie podświadomości z leków. Jak mówi to co robi nadało jej istnieniu jeszcze głębszy sens.

WARSZTAT

Oczyszczanie podświadomości z lęków.

Chciałabym porozmawiać o mojej metodzie oczyszczania podświadomości z lęków, o podstawowych prawach Huna. O mojej ścieżce wychodzenia z lęków i systemowych przekonań.

Chcę opowiedzieć jak odbywa się taka sesja, podać przykłady spotkanych przypadków, odbyć luźną konwersację na ten temat. Podzielić się moją historią pracy z tą metodą, czy innymi wcześniej.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.