...

MIEJSCE

Gościć nas będzie Centrum Promocji Zdrowia Taraska w Aleksandrowie k/Piotrkowa Trybunalskiego, komfortowy ośrodek w centralnej Polsce, położony pośrodku pięknego sosnowego lasu. W pobliżu są dwie rzeki oraz mnóstwo przestrzeni na spacery i swobodne bycie w Naturze. Krótki spacer przez las prowadzi do uroczego rozlewiska, gdzie Czarna, jedna z najczystszych rzek w Polsce, wpada do Pilicy, która płynąc malowniczymi zakolami ma swoje ujście w oddalonym o kilka kilometrów Jeziorze Sulejowskim. Taraska oferuje wiele różnych możliwości zakwaterowania i pyszne wegetariańskie wyżywienie.

W ośrodku można skorzystać z zabiegów Ajurwedyjskich. 

WSPÓŁPRACA

Jeśli masz do zaoferowania swoje rękodzieła, zioła, ubrania, kosmetyki etc. oraz inne, najróżniejsze różności, które cieszą kobiece serca, jak również robisz coś pysznego do jedzenia lub picia, skontaktuj się z nami: bazar@festiwalkobiet.com.pl.

A jeśli masz pomysł na inną formę współpracy, również daj nam znać. 

WOLONTARIAT

Jeśli czujesz, że chciałabyś wspierać to wydarzenie jako wolontariuszka napisz do nas: info@festiwalkobiet.com.pl. Potrzebujemy wsparcia zarówno w trakcie wydarzenia jak i przed. Możesz też wypełnić formularz dla wolontariuszek. Link: https://forms.gle/bPKfdBxJ5dzi2sxY6 

DOJAZD

Zapraszamy Was do wspólnych przejazdów, na naszej stronie fb przypięty jest post, pod którym zgłaszają się kobiety potrzebujące dojazdu. Bardzo prosimy te z Was, które mają samochody i miejsce, by wpisywały tam skąd jadą. Niech idea siostrzeństwa i wzajemnego wspierania się nie będzie tylko suchym hasłem. Pomóżcie kobietom, które potrzebują do nas dojechać.

Dojazd z Warszawy: kieruj się trasą S8 na Piotrków Trybunalski, następnie zjedź na Studzianki. Następnie w Sulejowie zjazd na Kielce (droga nr 74) i po chwili skręcamy w prawo w ulicę Taraszczyńską (prostopadłą do drogi nr 74). Następnie jedziemy przez las drogą asfaltową ok. 5 km. i na wysokości przystanku autobusowego skręcamy w lewo. Przy skręcie widnieje zielona tablica z napisem Fundacja Art of Living. Na teren ośrodka wjeżdżamy drugą bramą. 

Uwaga: duże korki między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem w godzinach popołudniowych.

Można wjechać przez bramę na teren Ośrodka lub pozostawić samochód tuż za siatką.

INNE

Co warto zabrać ze sobą:

– przede wszystkim otwarte serce i umysł, miękki brzuch oraz dobry humor. 

A oprócz tego również mogą się przydać:
– karimaty, koce, poduszki, maty, chusty do siedzenia na trawie i do ćwiczeń np. gimnastyki słowiańskiej; – ulubiony instrument; – małe lusterko; – kapelusz lub jakieś inne nakrycie głowy, ważne! bo to czas górowania słońca, a spora część terenu nie jest zacieniona; – krem do opalania; – okulary przeciwsłoneczne; – coś na komary; – strój kąpielowy, klapki, sandały; – ulubiona spódnica; – zatyczki do uszu; – parasol; – luźna gotówka na zakupy.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Klikając zapisz mnie, wyrażasz zgodę na otrzymywanie komunikacji od Festiwalu Kobiet.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.