...

ZUZANNA PĘDZICH

Moją pasją jest dzielenie się radością płynącą z tańca, z naturalnego, nieskrępowanego ruchu, dzielenie się tym, co może nam dać kontakt z ciałem, jego mądrością i świadome korzystanie z możliwości, jakie niesie ruch. W tańcu najbardziej kocham różnorodność – być może stąd łączę dwie tak odmiennie formy – pochodzące z różnych kultur, budujące wspólnotę tańce w kręgu oraz ruch płynący z wnętrza, wynikający z podążania za wewnętrznym impulsem, prowadzący do przepływu i łapania równowagi w różnych obszarach życia. Moją mocą jest umiejętność dostrzegania i doceniania piękna, tworzenia przestrzeni, w  której kobiety mogą rozkwitać, poznając swoje piękno oraz siłę  i jestem głęboko wdzięczna za pracę-pasję, która mi to umożliwia na co dzień.

Jest certyfikowaną psychoterapeutką tańcem i ruchem, nauczycielką Tańców w Kręgu od 1997r., pionierką DMT w Polsce. Ukończyła studia w zakresie terapii tańcem i ruchem na Uniwersytecie Roehampton w Londynie. Jest współzałożycielką Instytutu DMT i 4-letniego szkolenia z psychoterapii tańcem i ruchem, które współprowadziła przez 15 lat.

Współautorka i redaktorka dwóch książek poświęconych psychoterapii tańcem i ruchem, wydanych przez GWP. Aktualnie prowadzi terapię indywidualną i warsztaty rozwojowe – niezmiennie z pasją 🙂

WARSZTATY

Warsztat Tańców w Kręgu “Moc Kobiecości”

Zatańczymy pochodzące z różnych kultur i kontynentów proste tańce, które budują wspólnotę, poczucie siostrzeństwa i kontaktują z kobiecymi wartościami.

Będziemy tańczyć w różnych, bliskich nam intencjach, kreując w ruchu nową rzeczywistość. Dużo radości ze wspólnego tańca i magia kobiecej mocy 🙂 Gorąco zapraszam!

Taniec z wewnętrznym światłem dla pokoju – w sobie i na świecie

To warsztaty zarówno dla miłośniczek tańca i intuicyjnego, ekspresyjnego ruchu, jak i dla tych z Was, które się takiego swobodnego ruchu obawiacie – w bezpiecznej przestrzeni, w której zarówno ruch, jak i bezruch (niewidzialny taniec) są mile widziane, zapraszam na praktykę flow – przepływu, który rozpuszcza napięcia i prowadzi do poczucia wewnętrznego spokoju, harmonii i stanu dynamicznej równowagi.

Przyjdź zatańczyć ze swoim wewnętrznym światłem w intencji spokoju i pokoju na świecie, który ma początek w sercu każdej z nas.

 

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.