...

WANDA ADASZEK

Założycielka szkoły Joga Tree w Piotrkowie Trybunalskim. Od lat zafascynowana jogą, wierzy, że jest ona drogą na całe życie. Jest Certyfikowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Ukończyła kurs nauczycielski prowadzony przez znakomitą nauczycielkę Basię Lipską-Larsen ikonę Ashtangi Vinyasy w Polsce i za granicą. Kurs Yin Yogi u Olgi Kuriaty. U Ewy Jaros Ashtanga Vinyasa Yoga. Systematycznie i z wielką przyjemnością wciąż zdobywa wiedzę na różnych jogowych warsztatach. Wszystko po to, aby dzielić się umiejętnościami i pasją z innymi. 

“Będąc na macie i praktykując, czuję płynącą we mnie energię i wewnętrzny spokój. Joga jest dla mnie sposobem na walkę ze stresem; równowagą, ukojeniem, ciężką pracą, ale i wielką radością. Rozwój i czerpanie z niego radości są dla mnie bardzo ważne.”

“Podobno będąc nauczycielem wciąż jesteś uczniem, dlatego ja nieustannie uczę się, również od moich uczniów, przecież najwięcej uczysz się gdy ciało pozwala na niewiele”

Moja medycyna to joga i jej moc. Na swoich zajęciach obserwuję przemiany w kobiecym ciele, a za fizyczną zmianą zawsze idzie przemiana w głowie, większa odwaga, radość i siła i otwartość.

WARSZTAT

Joga w stylu VINYASA FLOW

Jogę w stylu VINYASA FLOW zaczniemy oddechem i łagodnymi pozycjami, następnie ruch będzie trochę bardziej intensywny, płynnie będziemy przechodzić z asany, do asany zatrzymując się w nich tylko na kilka oddechów.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.