...

TATIANA CICHOCKA

Kobieta wielu darów i zawodów. Wielbicielka słów i ich znaczeń, dziennikarka, copywriterka, autorka książki „Bajki rozebrane”, zakochana w transformacyjnej mocy dotyku, ruchu i pracy z ciałem, współtwórczyni Akademii Przebudzonej Kobiecości i wielowymiarowej terapii duszy, somaterapeutka, nauczycielka Movement Medicine, nauczycielka huny, lomi i hawajskiej sztuki szamańskiej, mentorka, podróżniczka duchowa, detektywka karmiczna i Indianka Jones przestrzeni wielowymiarowych, lightworkerka, siostra, matka, żona (była) i kochanka, kobieca mocy i niemocy. Od 27 lat świadomie na ścieżce rozwoju. Uwielbia pracować z ludźmi, wspierać kobiety w odzyskiwaniu własnej mocy. Prowadzi warsztaty, ceremonie, spotkania, kręgi, podróże duchowe, głównie do Egiptu, gdzie z przerwami spędziła kilka ostatnich lat, oraz do innych miejsc mocy. Pasjonuje ją odkrywanie i łączenie światów.

Moja medycyna jest łączenie światów, wymiarów, bycie mostem pomiędzy światami, tłumaczenie światów jednego na drugi, śmierć i życie, widzenie szerokie, prostota, akceptacja, radość, niewinność, dziecięca ciekawość, relacje, duchowość naturalna, słuchanie, trzymanie przestrzeni dla procesu, pojemność, doświadczenie, akceptacja, aloha, położna duszy, widzenie esencji ludzi, wspieranie ich w odnajnadywaniu siebie, stawaniu we własnej mocy

Zapraszam kobiety do odkrywania siebie, do autentyczności, z której rodzi się naturalna przestrzeń lekkości, współbycia. Do inicjacji do bycia sobą.

WARSZTATY

Stąpam lekko, cieszę się życiem – odzyskanie kontaktu z autentyczną sobą

Wiele lat prowadziłam cykliczne zajęcia pod tym hasłem. Czas je wznowić. To moja autorska forma, w szybki sposób pomagająca połączyć się z tym co jest i odzyskać radość. W sposób niewymuszony, niemal niezauważalny wychodzimy z głowy, wracamy do ciała, czucia, do kontaktu ze sobą, z innymi, ze światem wokół. Regulujemy napięcia, strząsamy stres, zwiększamy pojemność, by obejmować to, co trudne. A to daje większe poczucie mocy. Swojej pięknej obecności, która uzdrawia. Taniec, ruch, szczególnie taki jak w Movement Medicine, czyli wspierany przez prowadzenie muzyką i słowami, to najszybszy sposób, by odzyskać kontakt ze sobą, stanąć w centrum, połączyć się z tym, co jest w nas prawdziwe, wartościowe. Autentyczny kontakt ze sobą to jedyna brama do autentycznej mocy. Do zatańczenia! Ku radości i lekkości.

Powrót mocy. Inicjacja.

Wróciłam właśnie z Egiptu, gdzie w mojej ukochanej świątyni kobiecej poświęconej bogini Hathor w Dandarze otrzymałam inicjację, którą chcę podzielić się z kobietami. Przywiozłam też wodę z tej świątyni, która niesie te wibracje. Jaką formę przybierze to spotkanie, tego jeszcze dokładnie nie wiem, bo zawsze podążam za tym, co czuję – na tym polega między innymi moc kobieca. najprawdopodobniej będzie to rodzaj prowadzonego procesu, medytacji w ruchu. Ale Bogini poprowadzi 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.