...

TARA DEVI

Miłośniczka życia, wolności, swobodnego wyrażania się, życia w zgodzie z prawdą serca, wychodzenia poza schematy, ograniczenia systemu i umysłu.

Jej pasją jest dzielenie się tym, co tantra ma do zaoferowania, by ułatwić zarówno kobietom jak i mężczyznom powrót do ich esencji, wolności, głębokiej wewnętrznej mądrości i klarowności. By przywracać połączenie serca z ciałem i umysłem. By żyć w szacunku do ziemi i wszystkiego co żyje, słuchając mądrości ciała i duszy, doceniając współdziałanie i współtworzenie.

Prowadząc warsztaty bazuje na tantrycznym treningu nauczycielskim z Ma Anandą Saritą i Anahatą w Tantra Essence, pracy z traumą w Integral Body Institute, treningach w International School of Temple Arts, Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, Polskiej Akademii NLP i innych.

Jej około 20 letnia ścieżka transformacji biegła również poprzez praktyki Qigong, Tai Chi, praktyki taoistyczne, pracę jako uzdrowicielka, bioterapeutka. Sferę mentalną i emocjonalną integrowała z ciałem poprzez treningi NLP i komunikacji bez przemocy, naukę i praktykę różnego rodzaju masaży, taniec, pracę z ciałem i oddechem.

Jest mamą dwóch wspaniałych dorosłych córek oraz inicjatorką i współorganizatorką Festiwalu Kobiet.

Zakochana w Afryce i afrykańskim stylu życia.

WARSZTATY

1. Swobodne biodra w rytmie Afryki

Zapraszam na warsztat tantryczno – taneczny. 

Będziemy ożywiać ciało a szczególnie biodra, karmić je ruchem i oddechem. Opowiem o przepływach energii w ciele, gdzie i dlaczego najczęściej powstają zastoje i blokady oraz jakie przełożenie ma to na całe nasze życie. Połączymy w jednej przestrzeni techniki ze świata tantry z tańcem do afrykańskiej muzyki. Tańcem, który rozgrzeje Twoje centrum

Warsztat ten jest rezultatem mojego rocznego pobytu w Afryce i obserwacji jej mieszkańców, ich stylu życia, tego jak się poruszają, jak mówią, jak kochają, jak współodczuwają.

Będzie energetycznie i w lekkości.

2. Kobieta orgazmiczna

Czyli doświadczająca pełnego przepływu życia, czująca ciało, receptywna ale również aktywna, podążajaca za instynktem, intuicją, odczuwająca przyjemność.

Czasem ciało bywa uśpione, stłumione a dostęp do przyjemności jest trudny.

Podczas warsztatu porozmawiamy o orgazmie i podzielę się z Wami praktykami, które ciało budzą, ożywiają, udrażniają przepływ energii i siły życiowej, czyli otwierają na możliwość czucia głębiej, intensywniej.

Jeśli nie odczuwasz przyjemności, zrobisz krok ku jej odczuwaniu a jeśli stan orgazmu jest Ci znany, dzięki tym praktykom będziesz mogła go wzmocnić lub zacząć doświadczać stanów multiorgazmicznych.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.