...

MONIKA POPOWICZ

Medytacja Wiru Bogini

Medytacja w ruchu, praktykowana w Kręgach Siostrzeństwa Róży na całej Ziemi.

Kręgi Róży to bardzo stara tradycja lemuriańska, a być może nawet jeszcze pre-lemuriańska, gdy kapłanki i kapłani zbierali się w kręgach dwunastu, by wzmacniać pole Miłości i podnosić wibracje, utrzymując harmonię na Ziemi.
W czasach Atlantydy kapłanki Bogini zbierały się w 12 kręgach, po 12 kobiet w każdym z Kręgów Siostrzeństwa Róży. W obecnym niezwykłym czasie transformacji świadomości na Planecie i Wzniesienia Ziemi powraca potrzeba przywrócenia godności Świętej Kobiecości i wspierania przez nas, przebudzone Kobiety, zachodzących przemian.

Portal 02.02.2020 był nazywany Portalem Bogini jako przełomowy moment ustępowania patriarchalnych struktur i otwarcia na boginiczne energie Wielkiej Kosmicznej Matki. W tym czasie zostało aktywowane Rubinowe Serce Gai, a wiele kobiet na Ziemi, które przebudziły swoją Świętą Seksualność, usłyszało wołanie, by łącząc ją z Otwartym Sercem wspomagać procesy transformacji jako Szkarłatne Kapłanki Nowej Ziemi.

Medytacja WIru Bogini aktywuje podwójny wir w ciele energetycznym, zwany polem toroidalnym, które ma moc rozszerzania pola aury. Dzięki codziennej praktyce medytacji i świadomym aktom wolnej woli, obecność Bogini zakotwicza się bardziej w ciele energetycznym i na naszej planecie. Kobiety zbierające się w Kręgach Siostrzeństwa Róży są w stanie wykorzystać swój kanał energetyczny shushumna, aby otrzymywać promienie z Centralnego Słońca Galaktycznego, a także światło od naszej świetlistej rodziny, która pomaga nam z góry i spod powierzchni planety.

 


Kundalini Shakti Joga 

„Kobieta jest Shakti” jak mawiał Yogi Bhajan, mistrz Kundalini Jogi, dzięki któremu ta tradycja przywędrowała do zachodniego świata. Shakti oznacza pierwotną siłę kreacji, stwórczą moc Wszechświata.

Gracja Boga, Boska, Boginiczna to określenia używane w Kundalini Jodze dla opisania istoty kobiecej mocy. Kobiece ciało, będąc kanałem dla Boskiej kreacji, jest zdolne do tworzenia, podtrzymywania i wydania na świat życia.

Nasz system nerwowy jest 11 razy silniejszy, niż mężczyzny. Kobieta jest jednocześnie wrażliwa i silna. To pozwala nam cierpliwie znosić trudy ciąży, porodu, połogu i macierzyństwa. Półkule mózgowe kobiety lepiej ze sobą współpracują, co daje nam pełniejszy obraz rzeczywistości. Umysł kobiety jest sześciościeżkowy, dzięki czemu możemy z powodzeniem angażować się jednocześnie w wiele aktywności. To dar od Natury, by kobieta mogła troszczyć się o dzieci, rodzinę i dom.

Kobieca biegunowość oscyluje pomiędzy dwoma aspektami: kobiety (Shakti) – pięknej, zmysłowej, kochanki, dzikiej, czujnej, bezpośredniej i matki (Bhakti) – opiekunki i karmicielki, troskliwej, obdarowującej i wybaczającej.

Aura, Ciało Promienne i Subtelne kobiety są 16 razy silniejsze niż mężczyzny. Kobieca dusza ma zdolność zestrojenia się z Boskością dzięki intuicji. Kiedy kobieta jest zrelaksowana, w naturalny sposób używa intuicji – tej najszybszej i najmniej skażonej części umysłu.

Tysiąclecia patriarchatu i wzorce zachodniej kultury konsekwentnie odcinały kobietę od jej pierwotnego Źródła, pozbawiając nas naturalnego poczucia pewności siebie, wartości i mocy. Nasze fizyczne, energetyczne i duchowe zasoby były wykorzystywane bez oddania należnego nam szacunku i czci. Dbanie o te zasoby było uznawane za herezję lub w najlepszym wypadku za egoizm.

Kundalini Joga oferuje kobietom holistyczną ścieżkę rozwoju, obejmującą ciało, umysł i duszę. Pozwala poznać te aspekty w sobie w drodze praktycznego doświadczenia, rozwinąć je i zintegrować, aby kobieta mogła powrócić do swojej Natury (Shakti), odzyskać wiarę w swoje możliwości kreacji i połączyć się z Wyższą Świadomością.

KRIYA PIĘKNA I PROMIENNA

KRIYA KTÓRA UCZYNI CIĘ CZARUJĄCO PIĘKNĄ

Wiele spośród nas utraciło kontakt z esencją piękna, które pochodzi z dobrej kondycji fizycznej i z naszego wnętrza.

Ta kriya może uczynić Cię inną osobą, potęgując Twoje piękno, fizycznie i mentalnie. Odnajdziesz blask duszy, która prześwieca poprzez wygląd fizyczny i poza fizyczność.

Ten zestaw podniesie Cię na poziom świadomości, na którym możesz doświadczyć nowego przypływu energii. To sprawi, że będziesz chciała medytować.

MEDYTACJA DLA ROZWINIĘCIA CIAŁA PROMIENNEGO

Ta medytacja buduje i rozwija Ciało Promienne.

Bez pełnego Ciała Promiennego chwytamy się raczej jakiegoś zabezpieczenia, niż naszej Istoty i Nieskończoności. Z silnym Ciałem Promiennym  nasza obecność komunikuje zadowolenie, powściągliwość, kompletność i świadomość.

Kiedy  odkładasz na bok swoje ukryte programy, a Ciało Promienne jest silne, Twoja Obecność jest ucieleśniona. Działasz w miłości i rozpuszczasz się w rytmach Nieskończoności bez wahania.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.