...

ANNA SIERPOWSKA

Ceremonia Otwarcia i Zasadzenia Ziaren Intencji

Przywrocenie energii Tańczącej – Awakaning the Dancer. zaproszenie do konwersacji czującej, żywej i aktywnej lecz również przyjmującej części nas.

Spotkanie ze źródłem energii polaczenia – ciało serce umysł duch i świadome zawołanie do Mocy Wspierających o asystę w czasie zasądzania intencji.

Przewodzić będzie praktyka Movement Medicine 

Przynoszę do przestrzeni Festiwalu Kobiet ścieżkę homo ludens – człowieka bawiącego się, tworzącego kulturę, duchowość, nowe systemy poprzez uświęconą zabawę. Oswobodzenie, zdjęcie ciężaru, rozluźnienie sztywności i pobudzenie przepływu żywej kreatywnej – seksualnej energii. Podstawą mojej pracy jest ciało – brama do Życia. Poprzez świadomy ruch dosięgamy do zapisanych z nich historii i tworzymy nowy język, nowe metafory by pozostawać w łączności ze strumieniem Życia i przestrzenią tworzenia.

Zapraszam na wieczór dedykowany przywołaniu intencji i zestrojeniu swojej osobistego marzenia ze zbiorowym snem jaki będzie się śnił w trakcie całego wydarzenia – gdyby dzikie sny nie były śnione, dzikie czyny nie mogłyby by być uczynione – śnijmy dzikie sny niczym ryk duszy! (za Clarissa P. Estes) – ja zapraszam by je wytańczać ucieleśniając Życie w najczystszej formie.

Nie zrób z siebie duchowego zombie, pozbawionego pasji i głębokich, ludzkich uczuć. Niech duchowość stanie się świętowaniem twojej wyjątkowości, a nie wypieraniem się jej. Nigdy nie zgub swojej ekscentryczności, swojej dziwaczności, swojej osobliwości – swoich wyjątkowych i niepowtarzalnych smaczków. Jeff Foster

Przestrzeń tańca to zaproszenie do przywitania siebie, swoich emocji, swoich modlitw i snów. Siebie samej  i wszystkich swoich relacji. Taniec jest językiem, którym zarówno dusza jak i emocje mówią płynnie, swobodnie w tańcu wyrażają się sny – niezwykły to dar dany nam przez Naturę by poruszać się, synchronizować impulsy z mózgu z muzyką, z innymi osobami w ruchu.

 


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.