...

OLGA PIETKIEWICZ

Podążam i prowadzę ścieżką kobiecą, do czucia, ciała, esencji Ciebie. Zapraszam Cię do tego tajemniczego, pięknego świata, zapomnianego na wiele tysięcy lat. To ścieżka bez ścieżki, bez guru czy nauk, której prawda i busola jest o czuciu, ucieleśnieniu, o podążaniu za impulsami siły życiowej i poddaniu się tajemnicy życia. 

W tej podróży zainspirowana jestem szczególnie mądrością starożytnej Nidry – mistycznej praktyki głębokiego relaksu, która jest o głębokiej transformacji poprzez spotykanie siebie z tym, co jest; Kundalini – podstawowej energii kosmicznej, impulsu przebudzenia i siły życiowej; oraz 

Tantry – pięknej ścieżki ucieleśnienia i schodzenia w dół, poznawania światła poprzez ciemność.

Łączę to z fantastycznymi współczesnymi narzędziami i odkryciami z zakresu psycho-neurobiologii i funkcjonowania układu nerwowego. Oferuję sesje sexual awakening, terapię somatyczną, terapię traumy, oraz coaching holistyczny. 

Jestem transformacyjną facylitatorką. Pomagam budzić kobiecość i ucieleśniać męskość, wspieram w odnajdywaniu prawdziwej esencji:ciebie oraz życiu pełnią życia. Prowadzę warsztaty grupowe, współtworzę Festiwal Kobiet. Specjalizuję się w przebudzonej kobiecości, seksualności, intymności i relacjach oraz głębokim, transformacyjnym relaksie. 

Stworzyłam esencję:ciebie jako transformacyjną przestrzeń rozwojową, w której możesz być, czuć, rozluźniać się i zmieniać. Rozpuszczać blokady, porzucać ograniczenia, spełniać marzenia. Przekraczać to, co stoi Ci na drodze do pełni siebie. 

Jestem certyfikowaną terapeutką pracy z traumą rozwojową w podejściu NARM, terapeutką traumy Somatic Experiencing w trakcie szkolenia, praktykiem Narm Touch w trakcie szkolenia, certyfikowaną facylitatorką oraz coach’ką metody Clean Coaching / Clean Language oraz Modelowania Symbolicznego, jak również oraz certyfikowaną facylitatorką pracy z seksualnością. Jestem nauczycielką jogi oraz medytacji.

Moją medycyną jest nieustraszona iskra, która zwykle wzmacnia to, czego dotyka, również rzeczy, które chcą pozostać w cieniu. Subtelność i moc. Miłość i nieskończoność. Shiva i Shakti. 

Moją medycyną jest podążanie za energią kundalini, eksplorowanie subtelnych wymiarów. Mój głos i słowa przekazu, które poprowadzą Cię w głębokie spotkanie ze sobą.  Lubię prowadzić do ciała, do miejsc, w których można zapaść się do samego środka ciemnej, cichej, nieograniczonej przestrzeni serca i brzucha. Posłuchać z tego miejsca szeptu całego kosmosu, mądrości tego, co sensoryczne, cielesne, żywiołowe. Lubię iść ścieżką zapomnianych kobiecych jakości. Eksplorować światło i ciemność.

WARSZTATY

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.