...

MARTA DRATWA-WASYŁEK

Certyfikowana nauczycielka i moderatorka Movement Medicine, psychoterapeutka, trenerka i coach. Od 20 lat pracuje z grupami i osobami indywidualnymi. Skończyła studia dla psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, wieloletni program szamański Apprenticeship Movement Medicine oraz wiele profesjonalnych szkoleń z coachingu oraz pracy z grupą.

W swojej praktyce kieruje się poszukiwaniem równowagi pomiędzy różnymi perspektywami – światem myśli, marzeń, emocji i przeżyć duchowych, a światem ucieleśnionych i realnych działań. Tworzy bezpieczną, a jednocześnie transformującą przestrzeń do rozwoju

Jestem uważną i odważną liderką oraz przewodniczką na drodze rozwoju osobistego.

Sednem mojej medycyny jest otwarte serce gotowe na każde spotkanie, na autentyczne słuchanie, patrzenie, rozumienie  i wyrażanie językiem serca.

Jednocześnie z odwagę stawiam trudne pytania, aby pomóc ci zanurkować głębiej.

Buduję pomosty pomiędzy realnością świata biznesu, wrażliwością i metodyką świata psychoterapii oraz magią świata duchowości.

WARSZTAT

Wieczór dla Tańczącej – podróż Movement Medicine.

Zapraszam na wieczór Movement Medicine w którym z minimalnym prowadzeniem zaproszę was w podróż do wytańczenia swojej życiowej energii i siły.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.