...

MAGDALENA WOROŃKO-MAZIK

Jestem trenerką, bajkoterapeutką, praktykiem metody Theta Healing, absolwentką psychologii w coachingu, mentorką, a przede wszystkim pasjonatką bajki w rozwoju, poszerzaniu świadomości. Dlatego pracuję m.in z bajką, baśnią i wiem jakie drzemie w niej przesłanie. Łącząc bajkę z obszarami zarządzania, motywacji, zmiany odkrywamy MOC, do której dostajemy się podczas warsztatów.  Widzę i doświadczam jak praca z opowieścią eliminuje blokady, podnosi wibracje, poczucie wartości, uwalnia strach, co bardzo mocno przekłada się na rozwój w życiu.

Moją medycyną są emocje. 

WARSZTATY

Chcę zaprosić kobiety do refleksji, kreatywności, do dziecięcej spontaniczności do zabawy, tańca i śpiewu podczas warsztatów dramowych łączących ruch-obraz-słowo.

1. Jestem emocją – warsztat z elementami dramy

Jak wyglądałoby życie bez emocji?

Spróbuj przez moment wyobrazić sobie rzeczywistość, w której nie ma miejsca na emocje. Nie ma radości. Nie istnieje poczucie szczęścia, jest brak empatii czy życzliwości. Nikt nie doświadcza miłości. Wszelkiego rodzaju pozytywne uczucia to fikcja. Z drugiej strony na tak beznamiętnej planecie nie ma także emocji negatywnych. Nie ma żalu, złości, przygnębienia, a także rozpaczy.

Czy taki stan można nazwać życiem❓️❓️

Odpowiedzi będziemy poszukiwać podczas WARSZTATÓW DRAMOWYCH, które pobudzą do refleksji, rozwiną ekspresję i kreatywność, a także wyzwolą dziecięcą spontaniczność. Będzie dynamicznie, aktywnie, ale i refleksyjnie.

Poniżej krótka charakterystyka zajęć:

Za dziesięcioma górami, za pięcioma lasami, za trzema morzami ……. Każdy z nas ma taką bajkę o emocjach, jakie nami targają, jakie są uwięzione. Prawda?

Podczas warsztatów: Jestem emocją zabiorę Cię w Podróż po odczarowanie emocji.

2. Baśniowa podróż w poszukiwaniu Słów Mocy i Dobrostanu Myślowego.

Jest to warsztat interaktywny z wykorzystaniem kreatywnych narzędzi i zaklęć – nie tych zaklęć, o których właśnie pomyślałaś.

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami ……. Każdy z nas ma taką bajkę, o której marzy. Prawda? Podczas warsztatów zabiorę Cię w Podróż Mocy w poszukiwaniu Twoich SŁÓW MOCY, które z pewnością podniosą Twoje wibracje, przywrócą energię witalną. Będą afirmacje, medytacje, pogadanki. A wszystko w otuleniu pięknych historii, baśni. Zapraszam 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.