...

MAGDALENA CZUBASZEK-NOWACZYK

Moją medycyną jest czarowanie dobrej atmosfery. Stwarzam bezpieczną przestrzeń do otworzenia się, dzielenia się i czerpania od siebie wzajemnie. Z lekkością i łatwością wydobywam mocne strony. Moją codziennością jest praca nad odkrywaniem talentów, potencjału i mocnych stron u ludzi. Mam taki talent: rozwijanie innych dzięki czemu swoją drogę, nie tylko zawodową, odnalazło wielu ludzi. Dostrzegam w ludziach to co najlepsze i pomagam, aby ich potencjał ujrzał światło dzienne.

Mam intuicję i ogromną łatwość w dostrzeganiu i uwalnianiu potencjału. Łączę pracę z emocjami, ciałem, talentami i przekonaniami. 

Kobieta, Mama, Przyjaciółka, Bussines Woman, Trenerka w biznesie, Gallup Certified Strengths Coach. Moją codziennością jest praca nad odkrywaniem talentów, potencjału i mocnych stron u ludzi. Moją misją jest pomagać tworzyć takie miejsca pracy, które są wspierające i empatyczne.

Od 2015 prowadzę warsztaty m.in. z empatii, asertywności, budowania poczucia własnej wartości. Dla firm prowadzę programy rozwojowe wspierające współpracę oraz rozwijanie umiejętności managerskich. W 2018 roku certyfikowałam się w Instytucie Gallupa – diagnozuję talenty i mocne strony. Jestem pozytywną, pełną energii osobą. Dla osób pracujących ze mną jestem wiernym kibicem w sukcesach i trudnych momentach. Zarażam moją pasją do rozwoju, pozytywnym myśleniem i motywuję poprzez odkrywanie i budowanie mocnych stron.

Mam taki talent: Rozwijanie Innych dzięki, któremu swoją drogę, nie tylko zawodową, odnalazło wielu ludzi. Najważniejsze dla mnie jest zbudowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

WARSZTATY

Moja Wartość – emocje, ciało, pieniądze, talenty i mocne strony

Spotkanie inspiracyjne w odkrywaniu lub pogłębianiu swojej wartości. Będziemy przyglądać się kilku aspektom, które mogą wspierać odczuwanie wewnętrznej mocy. Skorzystamy z siostrzeństwa i wsparcia innych kobiet. Poszukamy czym można zasilać na co dzień swoją wartość i moc. Przyjrzymy się: Emocje- czy ja wiem co ja czuję i co to dla mnie oznacza? Ciało – gdzie kumuluję a gdzie blokuję swój przepływ? Pieniądze- na ile się cenisz? Talenty – jak je odkrywać? Mocne strony – jak je pielęgnować?

Życzliwe spojrzenia na siebie. Uwalnianie wstydu i poczucia winy

Wstyd i poczucie winy są emocjami społecznymi, często też nazywanymi wtórnymi. Dlaczego? Ponieważ nie jesteśmy w nie wyposażeni przychodząc na świat. Uczymy się tych emocji. A nauczycieli w życiu mamy różnych. Dla własnego rozkwitu potrzebujemy uwolnić się od wstydu i znaleźć swoje normy, według których będziemy używać poczucia winy. Do tego siebie i Ciebie zaproszę.

– Wstyd, poczucie winy, upokorzenie, zakłopotanie – czy ja wiem co ja przeżywam?

– Gdzie, kiedy i od kogo nauczyłam się wstydzić?

– Perfekcjonizm

– Dary niedoskonałości

– Antidotum na wstyd

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.