...

MAGDA WOROŃKO- MAZIK

Jestem trenerką, certyfikowanym praktykiem metody Theta Healing, absolwentką psychologii w coachingu, pasjonatką bajki coachinowej w rozwoju, poszerzaniu świadomości. Pracuję m.in z bajką, baśnią, gdyż wiem jakie drzemie w niej przesłanie emocjonalne, oczyszczające i uzdrawiające. Widzę i doświadczam jak praca z opowieścią eliminuje blokady, podnosi wibracje, poczucie wartości, uwalnia strach, co bardzo mocno przekłada się na rozwój w życiu osobistym oraz biznesie.

Pracuję z metodą theta healing, która jest jedną z wielu metod terapeutycznych, chętnie wybieranych przez wiele osób. Theta Healing pozwala nam osiągnąć stan theta bez zasypiania. Daje nam to możliwość połączenia się ze swoją podświadomością. Stan theta redukuje stres, wyostrza wyobraźnię, wzmacnia intuicję, nasze ciało i umysł regeneruje się znacznie szybciej w stanie theta.

MOC=SŁOWA=MYŚLI=BAŚŃ

Podczas warsztatów zabieram w Podróż Mocy w poszukiwaniu Twoich SŁÓW MOCY, które z pewnością podniosą Twoje wibracje, przywrócą energię witalną. Będą afirmacje, medytacje, pogadanki. A wszystko w otuleniu pięknych historii, baśni.

WARSZTATY

Baśniowa podróż w poszukiwaniu Słów Mocy

Jest to warsztat interaktywny z wykorzystaniem kreatywnych narzędzi i zaklęć – nie tych zaklęć, o których właśnie pomyślałaś/eś.

Poniżej krótka charakterystyka zajęć: Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami ……. Każdy z nas ma taką bajkę, o której marzy. Prawda? Podczas warsztatów zabiorę Cię w Podróż Mocy w poszukiwaniu Twoich SŁÓW MOCY, które z pewnością podniosą Twoje wibracje, przywrócą energię witalną. Będą afirmacje, medytacje, pogadanki. A wszystko w otuleniu pięknych historii, baśni. Zapraszam 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.