...

KATARINA HELLSTROM

Holistyczne podejście łączące CIAŁO, UMYSŁ i DUSZĘ jest podstawą mojej pracy. Razem z moim partnerem Maurizio wypracowaliśmy wspólnie autorską metodę ukierunkowaną na uwalnianie traumy zapisanej w ciele. Propaguję wiedzę o pracy z ciałem, jako potężnym narzędziu i fundamentalnym składniku w osiąganiu dobrostanu. Zaczynając od zdrowia, a kończąc na rozwoju duchowym. Oferuję holistyczną, autorską metodę, która łączy pracę z ciałem i emocjami.

Moją misją jest umożliwienie uzdrowienia i akceptacji swojej seksualności. W celu odkrycia swojego osobistego potencjału i relacji ze swoim JA. Budzę w ludziach motywację, aby podążali za własnymi wewnętrznymi potrzebami i pragnieniami. Aby odzyskali wolność emocjonalną, wpływ na własne życie i relacje z innymi ludźmi. W stanie zaufania i miłości do życia. Z akceptacją rzeczy takimi jakie są. Co jest receptą na długowieczność w zdrowym ciele i emocjonalnym balansie.

Udzielam sesji indywidualnych oraz wspólnie z Maurizio prowadzę warsztaty, które skupiają się na uwalnianiu ograniczających potencjał pamięci. Moją misją jest nauczać zasad pracy z energią, technik pracy z ciałem, uzdrawiającego dotyku.

WARSZTAT

PAIDA – metoda samouzdrawiania – sesja praktyczna

Paida to metoda samouzdrawiania. Skuteczna w zaburzeniach fizycznych i psychicznych oraz poprawianiu ogólnego stanu zdrowia. Podnosi odporność, pomaga w stanach emocjonalnych a do tego działa upiększająco, odchudzająco. Paida wykonana kompleksowo oczyści meridiany i wydala toksyny z ciała. Stanowi jeden z najstarszych sposobów, które wykorzystywane były w starożytnej medycynie chińskiej. Jest to metoda całkowicie naturalna, oznacza to, że organizm sam potrafi wskazać sposób na zwalczenie różnych dolegliwości, tym osobom, które nauczą się w niego wsłuchać.

Po części teoretycznej zaproszę Was do wypróbowania paidy na własnej skórze. Nauczysz się tej prostej metody, dzięki której będziesz mogła stosować ją samodzielnie w domu. Stań się swoją uzdrowicielką w każdym czasie i miejscu gdzie jesteś! Zapraszam!  

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.