...

KARO AKABAL

nauczycielka, wizjonerka, aktywistka, partnerka, mama i babcia. Założycielka Sex & Love School przestrzeni online, w której od prawie 8 lat gromadzą się tysiące kobiet, aby się uczyć, uzdrawiać, rozwijać i wspierać w eksplorowaniu i odkrywaniu potencjału, który tkwi w naszej seksualności. Autorka 12 modułowego programu podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych kobiet BASIC SexEd, który dostępny jest w Ekonomii Daru. Od wielu lat słucha, świadkuje i towarzyszy Kobietom w odkrywaniu przez nie ich własnej prawdy w obszarze seksualności i intymnych relacji. W tej pracy sięga po moc Kręgu, jako transformującego narzędzia do komunikacji z innymi i samym sobą. Narzędzia, które pozwala nam otworzyć się na rozwiązania, wykraczające poza nasze ograniczone, indywidualne postrzeganie. Widzi świat, w którym używamy Kręgu do budowania wspólnoty, do tworzenia prawa. Prawa, które uwzględnia potrzeby wszystkich członków społeczności. 

Od wielu lat słucha, świadkuje i towarzyszy Kobietom w odkrywaniu przez nie ich własnej prawdy w obszarze seksualności i intymnych relacji. W tej pracy sięga po moc Kręgu, jako transformującego narzędzia do komunikacji z innymi i samym sobą. Narzędzia, które pozwala nam otworzyć się na rozwiązania, wykraczające poza nasze ograniczone, indywidualne postrzeganie.

 

WARSZTATY

Lato Miłości czyli 5 inicjacji w seksualną pełnoLetność

Kochana Kobieto Czego potrzebujesz, aby tego lata zaufać Erosowi, poddać się namiętności i bezpiecznie uwolnić swój seksualny potencjał? Wiedzy, jak tańczyć z ogniem namiętności, unikając poparzeń? Nawiązania dobrej, miłosnej relacji z Twoim ciałem, pojazdem do rozkoszy? Umiejętności podejmowania dobrych dla Ciebie decyzji w Twoim życiu miłosnym? Dbania o własne granice, szczególnie kiedy robi się naprawdę gorąco? Swobody w nawiązywaniu kontaktu z interesującymi Cię ludźmi i w sztuce flirtu, który jest pozbawiony manipulacji? Wsparcia w podejmowaniu ryzyka, eksplorowaniu nowych jakości Twojej seksualności?

LATO MIŁOŚCI to ceremonia 5 inicjacji w seksualną pełnoletność przygotowana dla Dziewczyn w każdym wieku, specjalnie na Festiwal Kobiet, który, jak co roku otwiera dla nas lato. Niech to będzie dla nas Lato Miłości.

Niezależnie od Twojego wieku, seksualnego doświadczenia i życiowego etapu, na którym jesteś, pozwól sobie przez te dwie godziny poczuć się, jak Dziewczyna, który wkracza z ciekawością i zaufaniem w życie seksualne, w swoje pierwsze Lato Miłości. Pozwól sobie tego lata zacząć wszystko od początku i wykreować swoje życie seksualne na nowo! Doświadcz 5 inicjacji, dzięki którym wkroczysz w Seksualną Dojrzałość Poznaj fundamenty bezpiecznego i namiętnego życia seksualnego pełnoLetniej Kobiety. 

Krąg Sex&Love School “Moja Krew Moja Moc” 

Zwołuję Was do Kobiecego Kręgu dedykowanego naszej seksualności. Krąg odbywa się w kulturze Sex & Love School, kręgowej społeczności, w której od prawie 10 lat gromadzą się kobiety, aby się uczyć, uzdrawiać, rozwijać i wspierać w eksplorowaniu i odkrywaniu potencjału, który tkwi w naszej seksualności.

W tym roku Kobiet Krąg Sex & Love School będzie miał temat przewodni „Moja krew, moja Moc” i poświęcony będzie menstruacji.

Wołam Siostry na każdym etapie księżycowej podróży. Wołam Siostry ze wszystkich Kręgów, z różnych miejsc, gdzie praktykowane jest Siostrzeństwo oraz głębokie słuchanie w duchu kultury kręgu. Wołam Siostry, które szukają swojego Kręgu, pragnąć doświadczyć bezpiecznej przestrzeni, w której będą mogły pokazać się, jako seksualne istoty. Wołam Siostry ze wszystkich Kręgów, w których obszar seksualności jest szczególnie ważny, wołam trzymające, nauczycielki, edukatorki, kapłanki i aktywistki. Usiądźmy razem i pozwólmy, aby popłynęły słowa i emocje, aby rozluźniły się nasze ciała i poprowadziła nas dusza.

Zwołuję Kręgi ponieważ wierzę w kolektywną mądrość, rodzącą się z głębokiego słuchania. Mądrość, która pozwala nam otworzyć się na rozwiązania, na jakie nie wpadlibyśmy dyskutując ze sobą i przerzucając się argumentami. Mądrość, która jest potężniejsza niż suma naszych indywidualnych, osobistych mądrości.

Od wielu lat słucham, świadkuję i towarzyszę Kobietom w odkrywaniu przez nie ich własnej prawdy w obszarze seksualności i intymnych relacji. Widzę świat, w którym używamy Kręgu do budowania wspólnoty, w którym bezpiecznie jest być seksualną istotą. Dlatego zapraszam Was do tego doświadczenia. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.