...

DIANA POTERALSKA-ŁYŻNIK

Moją medycyną jest życzliwość i optymizm, ciekawość i otwarcie na drugiego człowieka. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna, potrafię znaleźć pozytyw we wszystkim czego doświadczamy w życiu. Mam moc wglądu, komunikacji i inspiracji. Daję przestrzeń, słucham, współodczuwam z głębi serca zachowując siebie, kreuję światy pełne piękna i radości. Poruszam serca.

Jestem dojrzałą kobietą, której dane było spełnić się we wszystkich rolach życiowych, wielowymiarową istotą, z całym wachlarzem zainteresowań i kompetencji. Inspiruję, wspieram i towarzyszę ludziom a przede wszystkim kobietom na drodze rozwoju świadomości i poznania siebie. Realizuje się jako kołczyni, arteterapeutka, liderka jogi śmiechu, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, konsultantka Feng Shui, BaZi i ZeRi, duchowa doula. Prowadzę sesje terapii regresyjnej LFT, Psychobiologii oraz pola informacyjnego TimeWaver.

Po 20 latach pracy w międzynarodowych korporacjach, jednocześnie zdobywając wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach życia, posłuchałam głosu serca i weszłam na Kobiecą ścieżkę, którą podążam do dziś. Zasiadam w kobiecych kręgach szamańskich i w Kręgu Starszyzny. Jestem założycielką Good Life Academy – centrum terapii holistycznych i rozwoju osobistego. Od wielu lat prowadzę kręgi, warsztaty i ceremonie dla kobiet. Współtworzę Festiwal Kobiet.

.

WARSZTATY

Gimnastyka Słowiańska – Moc kobiety

Czy zastanawiałaś się kiedyś skąd wzięła się opinia o Słowiankach jako o wyjątkowo pięknych, dorodnych, pełnych mocy i witalności kobietach zachowujących swój niepowtarzalny urok i sprawność do późnej starości. Okazuje się, ze jedną z przyczyn jest niezwykła gimnastyka przekazywana z pokolenia na pokolenie tylko w linii żeńskiej.

Gimnastyka Słowiańska jest odkrytą na nowo, tradycyjną praktyką pochodzącą z naszego kręgu kulturowego, przede wszystkim od wschodnich sąsiadów, z Białorusi, Rosji i Ukrainy. Była też obecna na wschodnich terenach Polski, np. na Podlasiu. Kobiety, z matki na córkę, przekazywały sobie ćwiczenia, które pomagały im zachować kondycję, pielęgnować wdzięk i urodę, przygotowywać do np. ciąży i porodu oraz harmonizować duszę, umysł i ciało.

Ćwiczenia te, dobierane według faz księżyca i słońca, pomagały kobietom kontaktować się z przodkami oraz otrzymywać wsparcie od opiekunów i przewodników z wyższego świata. Ten system ćwiczeń w odczuwalny sposób wspiera i harmonizuje naszą kobiecą energię.

Podczas tego warsztatu poznasz wszelkie zalety i sekrety Gimnastyki Słowiańskiej, jak również nauczysz się podstawowych pozycji oraz odbędziesz pełną sesję 7 ćwiczeń wyliczonych na dzień, godzinę i miejsce praktyki podczas Festiwalu Kobiet w Tarasce.

Zapraszam kobiety w każdym wieku i w każdej kondycji fizycznej. To są ćwiczenia stworzone przed wiekami przez kobiety dla kobiet.

Dlaczego nie mogę się rozstać?- czyli o koluzjach w związkach

Podczas tego interaktywnego wykładu przyjrzymy się w jaki sposób, według jakich schematów wchodzimy w relacje i co z tego dalej wynika dla naszego poczucia spełnienia, miłości i rozwoju związku.

Psychobiologia mówi, że przy wyborze partnera interesują nas przede wszystkim osoby, których życiowa i osobista narracja współbrzmi z naszą własną a prościej mówiąc wchodzimy w związki z naszymi biologicznymi konfliktami i nieuzdrowionymi tematami z dzieciństwa.

Mechanizm ten został rozpoznany i dobrze opisany przyjmując nazwę ‘koluzji”, czyli nieświadomej zmowy, układu miedzy partnerami, którzy po pierwszym okresie dobrego działania tej umowy, po paru latach zaczynają czuć się nieszczęśliwymi w związkach i nie mogą nic naprawić ani się rozstać.

Opowiem o rodzajach koluzji tak abyśmy potencjalnie mogły się odnaleźć w nich siebie i swoje relacje, ale przede wszystkim skupimy się na świadomych wychodzeniu z tych podświadomych umów, uzdrawianiu naszych ran aby na zdrowych już warunkach znaleźć drogę do autonomii, miłości i spełnienia.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.