...

DAGMARA GMITRZAK

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji i medytacji, autorka książek rozwojowych. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych.

Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie.

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami.

Prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy i pobierała nauki o rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.

Podąża Ścieżką Bogini- Świętej Kobiecości, ścieżką tantryczną i rdzenną. Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji.

Jest Solar i Rose Priestess, Lemurian Priestess oraz Womb Keeper.

Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS.

Współorganizuje wyprawy do pięknych miejsc mocy, (Bali, Hawaje, Malta, Egipt)

Dagmara tak mówi o sobie:  Jestem terapeutką holistyczną od 22 lat, podążam swoją ścieżką powołania, którą jest towarzyszenie nam kobietom w rozkwicie swojej kobiecości, przebudzeniu wszystkich archetypów świętej żeńskości i Bogini, pełnym przyjęciu swojego ciała- jako kobiecej świątyni. Połączyłam w jedną ścieżkę mocy- tradycję Bogini i Kapłanki, praktyki rdzenne-szamańskie, tantryczne oraz terapeutyczne. Moją medycyną jest inspiracja, śpiew, taniec, praca z energią, kanalizowanie energii Bogini- Boskiej Matki, pisanie. Zapraszam Was do spotkania:)

WARSZTATY

Voice Alchemy – Moc i Alchemia Kobiecego Głosu

To unikalny warsztat- owoc 24 lat pracy z głosem i śpiewem.

Głos to nasza “medycyna” – jak mówią Indianie czyli uzdrawiająca MOC.

Kobiece struny głosowe mają podobną budowę jak nasza wagina- joni, którą nazywam naszym kwiatem kobiecości. Kiedy otwierasz się na swój głos- otwierasz się na swą moc, możesz wyrazić emocje, uczucia, a nawet swoje pragnienia serca, ciała…Śpiew jest znakomitym narzędziem harmonizacji czakr, budzenia energii życiowej- kreatywnej, seksualnej. Śpiew jest medycyną znaną od tysięcy lat.

Podczas warsztatu będziemy siedzieć w kręgu tak jak nasze praprzodkinie, zanurzymy się w świat dźwięków i pieśni z całego świata…

To będzie piękne, odżywiające nas wszystkie doświadczenie na poziomie fizycznym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym.

To będzie piękna CEREMONIA.

Doświadczenie w śpiewie nie jest wymagane, każda z nas potrafi śpiewać! <3

Czekam na Was Kobiety.

Trzy twarze Bogini – wprowadzenie do tradycji Bogini i świętej kobiecości

Doświadczamy obecnie globalnego przebudzenia pierwiastka kobiecego na świecie. Coraz więcej kobiet czuje potrzebę przebudzenia PEŁNI swojej kobiecości i zbalansowania swojej energii kobiecej i męskiej.Wspaniałym narzędziem do tego jest praca z Archetypami Przebudzonej Kobiecości, które reprezentują różne twarze archetypu BOGINI, który z kolei reprezentuje żeński aspekt MOCY stwórczej.BOGINI w nas to kobieta, która przejawia pełnię swoich KOBIECYCH ARCHETYPÓW.W wielu kulturach BOGINI przedstawiana jest w trzech postaciach jako:

Młoda Kobieta- Maiden

Kobieta Zmysłowa i Matka oraz

Stara Mądra Kobieta.

Ta trójpostaciowość oznacza, że nasze życie ma swoje cykle. Jest jak spirala, co oznacza że podróżujemy do jej środka w głąb siebie, a potem na zewnątrz czyli do świata. Czas przebudzić Twoje Archetypy Przebudzonej Kobiecości, które przejawiają się poprzez różne twarze Bogini, min:

-Afrodytę, Izydę, Marię Magdalenę, Hathor, Demeter, Artemis czy Hekate

Podczas warsztatu poznasz 3 aspekty Bogini i połączysz się z nimi, by czerpać z ich mądrości.

1. MŁODA KOBIETA, Dziewica/Maiden

Reprezentuje niewinność, świeżość spojrzenia, Twój potencjał twórczy, odnowienie sił witalnych, nowe początki, nową wizję życia, wiosenną energię, otwartość na nowości, ciekawość świata, aspekt córki, Boginiczne energie Artemis, Persefony.

2. KOBIETA ZMYSŁOWA I SEKSUALNA- KOCHANKA/Lover

Reprezentuje Twoją zmysłową, fizyczną, seksualną naturę. Łączy Cię z kobiecą energią Shakti, otwiera na doświadczania przyjemności, dbanie o swoje ciało (fizyczną świątynię), celebrowanie życia zmysłami, doświadczanie życia w radości. Kreowanie i manifestowanie marzeń.

3. STARA MĄDRA KOBIETA -Ta, która Wie – “Crone”

Reprezentuje: Twoją mądrość, intuicję, jest łączniczką między światem fizycznym i nie fizycznym, pomaga Ci oswoić proces zmiany, starzenia ciała, pomaga zrozumieć sykl życie – śmierć – odrodzenie, jest mistyczką, kocha Cię bezwarunkowo. W tradycji Bogini – ten aspekt przejawia min. grecka Hekate – Reprezentuje Starą Mądrą kobietę w nas, czyli trzeci aspekt Bogini, kobietę która już nie miesiączkuje, weszła w fazę menopauzy, jest Starszyzną.

– Jeśli pragniesz obudzić PEŁEN potencjał siebie jako kobiety, obudzić nowe aspekty siebie, otworzyć się na OBFITOŚĆ życia;

-Czujesz, że “utknęłaś”, jesteś w kryzysie, w czasie wewnętrznej transformacji, inicjacji, zmiany życiowej, przewartościowywania;

-W związkach wchodzisz zwykle w rolę męską (kontrolujesz, dominujesz, utrzymujesz wszystkich) lub skrajnie kobiecą (np. opiekujesz się, opiekujesz się bliską osobą, wchodzisz w rolę matki, jesteś zbyt uległa, nie stawiasz granic);

-Czujesz, że odcięłaś się od sfery seksualnej, fizycznej, nie dbasz o swoją fizyczność, w tym wygląd, ubiór, tak jak dawniej;

-Chciałabyś obudzić w sobie kobietę zmysłową i poczuć znów energię Shakti w swoim ciele;

-Czujesz się odcięta od swojej kreatywności, pragniesz znów tworzyć z radością i pasją;

-Potrzebujesz obudzić swoją energię witalną i pasję życia;

-Pragniesz poczuć co jest Twoim Powołaniem, Dharmą na dalszą część życia.

Na warsztat możesz wziąć dodatki do ubioru w kolorach: biały, czerwony, czarny, takie jak chusty, albo spódnice, sukienki.

Moje warsztaty są inspiracją, otrzymujesz to, czego na tą chwilę Ci potrzeba, z perspektywy DUSZY. To bezpieczna przestrzeń, w której trzymam pole dla Ciebie, a Ty możesz zanurkować w głąb siebie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.