...

DAGMARA GMITRZAK

Podążam Ścieżką, która jest połączeniem tradycji: Boginicznej, Tantrycznej, Szamańskiej, mówi Dagmara Gmitrzka, kolejna prelegentka, którą dobrze znacie z poprzedniej edycji Festiwalu. Inspiruję kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji, do ucieleśnienia energii Bogini oraz odkrycia swojego Powołania. Jestem Przewodniczką Kobiet na Ścieżce Kapłanki. Moją medycyną jest również Głos i śpiew.

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji i medytacji, autorka książek. Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w pracy rozwojowej z kobietami.

Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie( UK, Chorwacja, Malta, Bali, Portugalia..).

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej, pobierała nauki dotyczące rdzennych tradycji od doświadczonych nauczycieli ze Starszyzny oraz od współczesnych Kapłanek. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman. Podąża Ścieżką, która jest połączeniem tradycji: Boginicznej, Tantrycznej, Szamańskiej. Jest Solar, Rose i Lemurian Priestess oraz Womb Keeper. Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji, do ucieleśnienia energii Bogini. Jest Przewodniczką Kobiet na Ścieżce Kapłanki.

Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS. Autorka Programów Online, minn: „Przebudzenie Bogini”, „Archetypy Przebudzonej Kobiecości”, czy „Sacred Womb Blessing”. Organizuje wyprawy do miejsc mocy (Bali, Hawaje, Malta).

WARSZTATY

Creatrix – przebudzenie kreatywnej mocy Twojego Łona

Podczas warsztatu skupimy się na kreatywnym, stwórczym aspekcie naszego Łona. Wszak jako kobiety jesteśmy dawczyniami życia- możemy naszą moc twórczą przejawić jako dziecko, albo zamanifestować twórczy projekt, urzeczywistnić naszą ideę. Łono jest centrum kobiecej mocy, kreacji i intuicji, łącząc się z tą świętą przestrzenią, Twoje życie się zmienia… Kiedy nauczysz się komunikacji z macicą i przebudzisz jej moc, Twoja intuicja się pogłębi, będziesz manifestowała znacznie łatwiej.

Aby zasiać ziarenko idei twórczej w Łonie, potrzebujesz najpierw połączyć się z tym miejscem, oczyścić je z energii innych ludzi, objąć czułą świadomością… Przedstawię Wam praktyki, które w tym pomagają. Dzięki połączeniu ze swoim sercem, poczujesz również co jesteś gotowa zamanifestować w swoim życiu, jaką ideę… I jako symboliczne ziarenko, zasiejesz ją w przestrzeni Twojej Sacred Womb- świętego Łona.”

Kapłanki Nowej Ziemi- Kapłanki Bogini i świętej kobiecości

Jesteśmy w czasie globalnej ewolucji świadomości, wzniesienia wibracji Ziemi oraz wszystkich ludzi. Kreujemy Nową Ziemię w wibracji miłości i pokoju. Jest to jednak proces wieloetapowy, związany ze zmianami na wielu płaszczyznach ( fizyczna, energetyczna).

To również czas przebudzenia świętej kobiecości, powrót BOGINI. Tysiące kobiet na świecie odkrywają i przebudzają w sobie energię Bogini, przyciąga je starożytna tradycja świętej kobiecości, a u niektórych z nich budzi się również pamięć podążania już kiedyś Ścieżką Kapłanki.

Kapłanki od tysięcy lat służyły Boskiej Kobiecości. Tak było w starożytnych cywilizacjach Atlantydy, Lemurii, Sumerii, Mezopotamii, Egiptu, Anatolii, Malty, ale również Ameryki Północnej, Południowej czy Hawajów. Były przewodniczkami po świecie fizycznym i subtelnym- energetycznym. Były mistrzyniami świętych ceremonii ( np. pierwszej miesiączki-menarche, zaślubin, narodzin), trzymały przestrzeń dla innych kobiet podczas rytuałów, inicjowały mężczyzn w świętą kobiecość. Kanalizowały energię Boskiej Kobiecości- Bogini.

Bogini to żeńska siła stwórcza wszechświata, to wszystko przenikająca boska kobiecość (Divine Feminine). Jest immanentna i transcendentna. Żyje w nas, a jednocześnie jest wszystkim. Kapłanki były represjonowane od czasu pojawienia się systemu patriarchalnego (dominacja pierwiastka męskiego). To dla tego wiele z nas do chwili obecnej obawia się wyjścia „z szafy”, czuje obawę przed praktykowaniem i publicznym „przyznaniem się” do zainteresowań związanych ze Ścieżką Bogini i Kapłanki. Ten lęk można na szczęście przetransformować, tak aby stanąć w swojej Prawdzie i w swojej Mocy.

WARSZTAT

Podczas warsztatu dowiesz się więcej o roli starożytnych oraz współczesnych Kapłanek w tym ważnym globalnie czasie przebudzenia świadomości. Dowiesz się czym różni się kobiece święte przewodnictwo od patriarchalnego przewodnictwa-liderowania? Opowiem o różnych tradycjach Kapłanek i podzielę się własnym doświadczeniem bycia na Ścieżce Kapłanki.

Doświadczysz pięknych praktyk, które będą podróżą do Twojej własnej ścieżki kobiecej, być może również jako Kapłanki w innym wcieleniach, liniach czasowych.

Poprowadzę dla Was piękne procesy :

– Goddess Shakti Dance- połączysz się ze swoją Świątynią Ciała

– Medytacja prowadzona- piękna podróż w głąb siebie, która pomoże Ci poczuć połączenie ze swoją Wewnętrzną Kapłanką.

Warsztat polecam szczególnie kobietom, które:

– czują przyciąganie do Ścieżki Boginicznej i Ścieżki Kapłanki

– pragną pogłębić swoją relację ze swoją kobiecością, z ciałem

Polecam również doświadczyć podczas Festiwalu mojego warsztatu: „Sacred Womb Blessing – Honorowanie Świętego Łona”, który będzie wspaniałym przygotowaniem do tego warsztatu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.