...

ANNA SZYSZKA

Moją medycyną jest praca, w kontekście głosu, z tremą, przekonaniami, nawykami wokalnymi. Rozbudzam wyobraźnię i… dmucham w żagle chcącym wypłynąć na szersze wody twórczości wszelakich…

Artystka multimedialna, autorka piosenek, malarka, twórczyni bębnów szamańskich. Śpiewa i gra na gitarze i bębnach.

Aktualnie pracuje nad swoją autorską płytą. Współpracowała z wieloma zespołami: Swingfull Trio, chórami gospel. Stworzyła muzykę do spektakli tanecznych. Prowadzi od lat zajęcia pracy z głosem “Melodia Duszy”. Koncertuje z zespołem Szyszka i Przyjaciele i Jaśmin. Wspiera przedsięwzięcia muzyczne, festiwalowe, teatralne. Pracuje indywidualnie a nad uwolnieniem potencjałów twórczych.

WARSZTATY

Warsztat/krąg pracy z głosem “Melodia Duszy”

Warsztat, na którym będziemy zgłębiać meandry naszego głosu. Medytować głosem, eksperymentować, bawić się, mruczeć, wzdychać. Rozluźniać napięcia w ciele i gardle. Oswajać lęki związane z wewnętrznym krytykiem.

Poznamy relaksujące techniki oddechowo wokalne. Oddechem, ruchem, wizualizacją wprowadzimy się w stan lekkiego transu, który pozwoli zaufać mądrości ciała i głosu. Poprzez synestezyjne ćwiczenia odczujemy w ciele moc wibracji naszego własnego głosu.

Nauczymy się, jak uzdrawiać/rozluźniać swoim głosem napięcia i choroby.

Poznamy technikę uspokajania układu nerwowego.

Nie trzeba mieć żadnego przygotowania muzycznego. Jeśli możesz mówić, możesz też śpiewać. Stworzymy chór improwizowany. Zaśpiewamy z przepływu – flow. Połączymy się z uniwersalnymi melodiami Wszechświata.

 

Koncert interaktywny. Anna Szyszka wokal, gitara, bęben i Agnieszka Zielińska – keyboard i gitara

Anna Szyszka i Agnieszka Zielińska grają ze sobą od kilku miesięcy, ale każda z nich, przebyła już wcześniej spory kawałek muzycznej podróży. Połączyła je miłość do improwizacji, kosmicznych, elfickich dźwięków i afirmacyjny wydźwięk strony tekstowej.

“Pani Muzyka zabiera nas w swoje objęcia i… prowadzi, tam gdzie chce… A my zapraszamy Was do tej podróży po wielu wymiarach. Nasza muzyka jest do słuchania i czucia… Do oglądania Sercem…”

Anna zabiera do świata snów, do innych wymiarów. Snuje opowieści ze świata elfów i dew. Śpiewa z przepływu w ludzkich i anielskich językach. Zaśpiewa też swoje kompozycje: Ty to ja, Rzeka, Pełnia, Feniks, Niech nam wszystkim będzie dobrze i wiele innych.

Agnieszka porywa temperamentem, wirtuozerską grą, rytmem i ogniem. Zagra nam swoje kompozycje i muzykę, która “urodzi” się na miejscu.

Podczas koncertu zachęcamy do wspólnego śpiewu, ruchu, kołysania się. Można siedzieć , leżeć, zasnąć, odpocząć… albo odlecieć przy bębnach szamańskich…

Będzie improwizacja, trochę wcześniej skomponowanych utworów… trochę transu, trochę pięknych kojących melodii. Zdarza się, że zagramy czarnego bluesa z delty Misissipi lub szamańską inuicką pieśń z Północy… Zaśpiewamy wspólnie: “Ty to ja” i nowe kompozycje

Nasze koncerty, to podróż w nieznane… czasem sami nie wiemy dokąd popłyniemy…

Niech nam wszystkim będzie dobrze…

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.