...

ALICJA SONYA BEDNAREK

Alicja Sonya Bednarek jest wielbicielką tantrycznej ścieżki Shakti i badaczką esencji Kobiecej świadomości, mądrości i mocy. Wspiera kobiety w odzyskiwaniu z Nią połączenia poprzez unikatowe ucieleśnianie swoich najgłębszych darów, swojej najbardziej autentycznej duchowej i erotycznej ekspresji, swojego umocowania i rozluźnionego piękna. Po to, by mogły namiętniej i świadomiej tworzyć i żyć swoje życia, w świętej intymności ze swoim wnętrzem, z ukochanymi, z boskością, ze światem. Jako tantryczna yogini, głębia jej pracy wypływa z pasji do odkrywania i odczuwania natury życia, z miłości do antycznej wiedzy, mitologii i świadomości Bogini, z dedykowania swojej wieloletniej osobistej praktyce oraz rozwojowi na wielu warsztatach zarówno jako uczestniczka, jak i asystentka swoich nauczycieli, i wreszcie z ponad 12-letniego doświadczenia w prowadzeniu warsztatów odwołujących się do tradycji Tantry, kręgów kobiet, programów online i indywidualnych sesji.

Jej medycyną jest schodzenie w głąb w natury rzeczy; tworzenie przestrzeni, która zaprasza do doświadczania siebie i otoczenia z bardziej świadomego miejsca niż na co dzień, i w tym do odkrywania i odsłaniania esencji siebie; łączenie z energią przekazów antycznych yogiń tantrycznych i swoim kosmicznym, boskim wymiarem; dotyk, energetyczne czytanie sytuacji.

Linki:

Fb: Namiętna Obecność z Sonyą – https://www.facebook.com/namietnaobecnosc

Insta: soniaalicjabednarek – https://www.instagram.com/soniaalicjabednarek/

WARSZTATY

Chcę zaprosić kobiety do pogłębienia kontaktu ze swoją kobiecą energią, swoją głębszą kobiecą mądrością i potencjałem.

1. Piersi rubinowej bogini – tantryczna praktyka dla kobiet.

Mimo, że kobiece piersi to prawdziwe epicentrum kobiecej egzystencji i kobiecej energii w jej najwykwintniejszych odsłonach, to wciąż są zaskakująco mało poznaną i zintegrowaną częścią naszego kobiecego ciała. Zwykle w swoich poszukiwaniach zwracamy się w stronę naszej yoni, która faktycznie jest siedzibą kobiecej transformacyjnej, kreatywnej, seksualnej i pierwotnej mocy. Ale to, co zaprasza yoni do pełniejszego przyjmowania wcześniej nieznanej rozkoszy życia samego w sobie i doświadczania nowych wymiarów swojej seksualności i orgazmiczności, to miłosna energia naszych piersi. A zatem, gdybym miała zaproponować tu jakąś kolejność, to powiedziałabym, że piersi są pierwsze przed yoni.

Dlaczego jeszcze warto być z nimi połączoną? Z powodu wielu unikatowych darów… Są poszerzeniem kobiecego serca i ciepły kontakt z ich obudzoną energią nie tylko uzdrawia nasze serce, ale także otwiera je na większy przepływ miłości. Tej cudownie pielęgnującej i tej niezwykle erotycznej. Ich ożywiona energia uzdrawia także naszą yoni, budzi naszą kreatywność i intuicję, miłośnie wyczulając na nasze ‘tak’ i nasze ‘nie’. I wreszcie, jak żadna inna karmi naszą kobiecą esencję, odżywia ją i regeneruje, otaczając nas wykwintnie magnetyczną aurą. Niesamowite, prawda?

Jest sporo praktyk dedykowanym kobiecym piersiom, ale na naszym spotkaniu tym razem kluczowymi będą indywidualny masaż piersi oraz jedna z niezwykle pięknych medytacji nauczanych przez tantryczne yoginie co najmniej od 1000-a lat.

Może pojawić się nagość, jeśli wybierzesz odsłonić swoje piersi. Ale w żadnych z praktyk czy masażu nie będzie to wymagane. Podam różne opcje praktyki i zadecydujesz sama.

2. Możesz być każda – o kobiecości w Tantrze.

Na Zachodzie i w niektórych współcześnie odradzających się tradycjach, przywykliśmy postrzegać kobiecą kobietę jako esencjonalnie receptywną, łagodną, jedynie przyjmującą, a nawet pasywną. A Tantryczni mędrcy i tantryczne yoginie mają tutaj zupełnie inne, o wiele ciekawsze spojrzenie. Oni, one wyczuwają Kobiecość jako czystą kreatywną erotykę i siłę życiową, która stoi za ewolucją i każdą zmianą, zarówno fizyczną, jak i emocjonalną czy energetyczną. Co więcej, mówią że każda moc pochodzi z wewnętrznego żeńskiego źródła. A męskość, bo pewnie to pytanie pojawi się w Tobie, w swojej najczystszej formie, jest z kolei źródłem przede wszystkim świadomości, bycia uważną, obecną. Naturalnie, jedno nie istnieje bez drugiego i mamy w sobie obie jakości. Jednak, ta tantryczna perspektywa kruszy społecznie uznawane role i zaprasza do czegoś o wiele większego.

Na naszym spotkaniu:

* dowiesz się więcej jak Tantra postrzega Kobiecość

* poznasz jeden z tantrycznych mitów o Shakti, żeńskiej boskiej energii, który w barwny, ciekawy i klarowny sposób przedstawia wspaniałą wielowymiarowość jej, czyli de facto naszej totalności

* a także będziesz mogła skosztować jednej z praktyk otwierających na jej energię w swoim wnętrzu.

To spotkanie z jednej strony jest wprowadzeniem w kobiecą praktykę tantryczną, przybliża jej charakter i smak. A z drugiej – może wnieść coś nowego w to, co już o tym wiesz.
Zapraszam z… rozkoszą, ponieważ gdy bogini, kobieca boska energia – Shakti, decyduje nam się wyraźniej pokazać, to często robi to jako rozkosz właśnie…

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.