...

AISHA ARCHER

Jestem certyfikowanym Praktykiem i Mentorką Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy (BBTRS®) a także Acute Trauma Facilitator and Trainer® oraz absolwentką Academy of Systematic Kinesiology® w Londynie.

W swojej praktyce wykorzystuję nie tylko metody oparte na pracy z traumami, takie jak praca z oddechem, kinezjologia systematyczna, elementy teorii Poliwagalnej, Terapii Reich’a, ale również wykorzystują pracę z aktywną wyobraźnią oraz pracę z metaforami.

Moją misją jest wspieranie kobiet, w odnajdywaniu drogi do wewnętrznego spokoju, centrum, tak aby w pełni doświadczać życia, z lekkością oraz w pełnej harmonii ze sobą i swoimi unikalnymi darami, które posiada każdy z nas. Uważam, że kluczem jest stworzenie bezpiecznej i nieoceniającej przestrzeni, która pozwala na zintegrowanie niewygodnych doświadczeń życiowych, jednocześnie odkrywając unikalne dary każdej osoby. Pracując z Oddechem pozwalamy odsłonić klejnoty naszego serca.

Wierzę, że każdy z nas zasługuje na to, aby być wolnym od niepokoju, stresu i przytłoczenia, tak aby doświadczać spokoju, radości, lekkości i miłości szczególnie do siebie samego.

Oferuję sesje indywidualne pracy z ciałem, warsztaty głębokiej transformacji oddechowej oraz pracy z emocjami zarówno online jak i osobiście. Wspólnie z mężem prowadzimy ceremonie dźwięku, retreat’y dla małych grup i par pod Warszawą.

Prowadzę warsztaty dla managerów oraz osób z dużym poziomem stresu, pokazując siłę delikatnego oddechu i ruchu w uwalnianiu od stresu. Uczę technik samoregulacji i sposobów  przywrócenia dobrego samopoczucia zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Moją medycyną jest oddech i czułe objęcie emocji. Oddech to brama do naszego wnętrza, nasza droga do równowagi i podświadomości, łączy ciało, umysł i duszę, jest inspiracją, aby pójść dalej, poza nasze myśli, nasze uwarunkowania. Emocje traktuję jako unikatowy kompas, który kieruje nas do centrum, do serca, intuicji, do tego cichego głosu, który nam podpowiada czego potrzebujemy w danej chwili, co jest dla nas dobre a czego mamy unikać.

WARSZTATY

Powróć do ciała i uwolnij łagodny przepływ

Spotkamy się z prostymi ćwiczeniami, które pozwolą nam połączyć się z chwilą obecną, uwolnić napięcia, stres i wprowadzić naturalny, łagodny przepływ energii. Całość będzie trwała około godziny.

Wpierw poruszymy całe ciało przez wytrząsanie, potem nagromadzoną energię rozprowadzimy i pozwolimy na świadomy ruch. Na koniec spotkamy się z delikatnym oddechem, który poprowadzi nas w stan głębokiego relaksu.

Mój Oddech, Moje Ciało, Moja Moc

Sesja delikatnego oddechu, ruchu i dźwięku wraz z medytacją połączenia z Sercem.

Każdy emocjonalny czy fizjologiczny status ma odpowiadający wzór oddychania. Podczas stresujących wydarzeń, nasz oddech staje się płytki i ograniczony, aby zapobiec, żeby emocje nas zalały. Kiedy jesteśmy spokojni, oddech jest powolny i głęboki. Wyzwanie pojawia się w momencie, kiedy nasze ciało tworzy ochronną zbroję, która ogranicza naszą możliwość wzięcia głębokiego oddechu każdego dnia naszego życia. Jako kobiety potrafimy dużo emocji przechowywać w brzuchu dlatego tak ważny jest głęboki oddech dzięki któremu jesteśmy w stanie połączyć się z naszym ciałem i pozwolić stłumionej emocjonalnej energii wypłynąć na powierzchnię. Przy asyście dotyku i ruchu, emocje mogą być bezpiecznie uwolnione a historie zakopane głęboko w podświadomości opowiedziane.

Jak praca ze Świadomym Oddechem może pomóc?

– może wesprzeć przy uwolnieniu emocji, które nam już nie służą

– może wesprzeć w życiu pełnią życia z lekkością i wolnością

– może połączyć nas z naszym ciałem na nowo

– wesprzeć przy procesie łączenia i zbierania wglądów od naszej wewnętrznej mądrości

– pozwolić pogłębić wiedzę na temat tego co jest obecne w tej chwili w naszym życiu.

Zalecam być przynajmniej 2 godziny po posiłku i wygodne ubranie nie krępujące ruchów.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.