AISHA ARCHER

Jestem certyfikowanym Praktykiem i Mentorką Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy (BBTRS®) a także Acute Trauma Facilitator and Trainer® oraz absolwentką Academy of Systematic Kinesiology® w Londynie.

W swojej praktyce wykorzystuję nie tylko metody oparte na pracy z traumami, takie jak praca z oddechem, kinezjologia systematyczna, elementy teorii Poliwagalnej, Terapii Reich’a, ale również wykorzystują pracę z aktywną wyobraźnią oraz pracę z metaforami.

Moją misją jest wspieranie kobiet, w odnajdywaniu drogi do wewnętrznego spokoju, centrum, tak aby w pełni doświadczać życia, z lekkością oraz w pełnej harmonii ze sobą i swoimi unikalnymi darami, które posiada każdy z nas. Uważam, że kluczem jest stworzenie bezpiecznej i nieoceniającej przestrzeni, która pozwala na zintegrowanie niewygodnych doświadczeń życiowych, jednocześnie odkrywając unikalne dary każdej osoby. Pracując z Oddechem pozwalamy odsłonić klejnoty naszego serca.

Wierzę, że każdy z nas zasługuje na to, aby być wolnym od niepokoju, stresu i przytłoczenia, tak aby doświadczać spokoju, radości, lekkości i miłości szczególnie do siebie samego.

Oferuję sesje indywidualne pracy z ciałem, warsztaty głębokiej transformacji oddechowej oraz pracy z emocjami zarówno online jak i osobiście. Wspólnie z mężem prowadzimy ceremonie dźwięku, retreat’y dla małych grup i par pod Warszawą.

Prowadzę warsztaty dla managerów oraz osób z dużym poziomem stresu, pokazując siłę delikatnego oddechu i ruchu w uwalnianiu od stresu. Uczę technik samoregulacji i sposobów  przywrócenia dobrego samopoczucia zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Moją medycyną jest oddech i czułe objęcie emocji. Oddech to brama do naszego wnętrza, nasza droga do równowagi i podświadomości, łączy ciało, umysł i duszę, jest inspiracją, aby pójść dalej, poza nasze myśli, nasze uwarunkowania. Emocje traktuję jako unikatowy kompas, który kieruje nas do centrum, do serca, intuicji, do tego cichego głosu, który nam podpowiada czego potrzebujemy w danej chwili, co jest dla nas dobre a czego mamy unikać.

WARSZTAT

Medytacja aktywna Nadabrahma Osho

Medytacja aktywna Nadabrahma to spokojna praktyka w pozycji siedzącej, podczas której harmonizowane są półkule mózgowe, pierwiastek żeński i męski w nas oraz dynamika dawania i przyjmowania. Wibracja łagodnego dźwięku działa tonizująco na całe ciało i układ nerwowy. Wywodzi się z Tybetu i oryginalnie była praktykowana wczesnym rankiem.