...

AGNIESZKA ADAMCZEWSKA

 

Agnieszka, Trenerka Relaksu, przewodniczka oddechu, coach Duszy.

Od 2021 roku dzieli się swoja wiedza i doświadczeniem na sesjach 1×1 i warsztatach. Łączy wiedzę naukową (teoria poliwagalna, oddech metodą Butejki) z duchową (Theta Healing, Kod Emocji, medytacja).

Pomaga oswajać stres, uwalniać emocje, odzyskiwać sprawczość i lekkość życia.

Zajmuję się uzdrawianiem emocji i przekonań, pomagam odpocząć bez wyrzutów sumienia. W pędzącym świecie pokazuję jak zwolnić, złapać oddech. Pomagam przyglądać się emocjom w bezpieczny i świadomy sposób. Odzyskać odpowiedzialność za własne działania i radość z bycia sobą.

Linki:

Fb: https://www.facebook.com/trenerkarelaksu/

Insta: https://www.instagram.com/trenerka_relaksu

www.jakodpoczac.com

WARSZTATY

Zapraszam kobiety na warsztaty Stres Control, w których łączę proste techniki oddechowe, pracę z przekonaniami i psychosomatykę oraz na sesję grupową uwalniania emocji gdzie łączę Kod Emocji i Theta Healing.

1. Stres Control – warsztat samoopieki

Czujesz się przytłoczona, przemęczona, zdenerwowana? Czujesz, że przestajesz być sobą?

Na warsztacie opowiem Ci jak autonomiczny układ nerwowy wpływa na codzienne reakcje, przekonasz się, że stres chroni serce, poznasz ćwiczenia oddechowe i somatyczne na łagodzenie nadmiaru emocji i zobaczysz, że masz już w sobie wszystko, żeby pokonywać kolejne przeszkody z uśmiechem na ustach.

2. Uwolnij emocje, odzyskaj spokój

Emocje są drogowskazami pokazującymi nam, co jeszcze musimy przepracować aby osiągnąć spokój.

Bradley Nelson, chiropraktyk i twórca techniki Kodu Emocji opowiada o tym, że emocje mogą być zapisane w energetycznym polu ciała i wpływać na zdrowie fizyczne i emocjonalne. Uwolnienie zablokowanych emocji może przynieść korzyści zdrowotne, w tym zmniejszenie bólu, poprawę funkcji narządów i ogólną poprawę samopoczucia emocjonalnego. Za pomocą testu kinezjologicznego odszukujemy ukryte w ciele emocje i łącząc wizualizację terapeutyczną z metodą Kodu Emocji uwalniamy blokady.

Istnieje naukowe potwierdzenie: nasze emocje wpływają na biologię naszego ciała. Pozytywne uczucia pozytywnie oddziałują na komórki, podczas gdy negatywne mogą je zdestabilizować. Aby żyć w lekkości i połączeniu ze światem, musimy uwolnić się od blokad emocjonalnych, osiągając wyższy poziom wibracji, który przyczynia się do równowagi, zdrowia i rozwoju.

Kod Emocji to metoda dzięki której odszukujemy emocje, które nas najbardziej blokują i uwalniamy je z ciała fizycznego i energetycznego.

Theta Healing to rodzaj wizualizacji w falach theta, która wprowadza zmiany i tworzy nowe szlaki neuronowe.

Połączenie tych metod sprawia, że zmiany są łatwiejsze i przyjemniejsze, a proces przebiega szybko.

Jeśli chcesz doświadczyć na sobie mocy terapii kwantowej, zapraszam na warsztat.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.