...

AGATA KAWECKA

Moją mocą jest uważny, czujący dotyk. 

Zajmuję się holistyczną pracą z ciałem. Jestem, słucham, dotykam, prowadzę, uczę. Zachęcam, by odkrywać i uzdrawiać siebie poprzez danie uwagi miejscom zapomnianym i odrzuconym, poprzez uznanie swoich emocji i znalezienie odwagi by je wyrażać. Wspieram na drodze do przywrócenia czucia, przepływu i czułości dla siebie.

Przestrzeń mojego studia otwarta jest na proces, na wszelkie przejawy emocji, ale także na ciszę, jeśli to ona jest w danej chwili prawdziwa. Pracuję z całą Tobą, także z Twoją seksualnością – jeśli wyrażasz taką potrzebę i otwartość. Towarzyszę w powrocie do sensualnej mocy, w odzyskiwaniu przyjemności.

Przyjdź do mnie bez koncepcji, z otwartą głową; puść kontrolę, puść wstyd, puść przekonania – a przynajmniej miej taką intencję.

W mojej praktyce LOVE.COURAGE.TRUST  korzystam z doświadczenia i wiedzy zdobytej podczas kilkudziesięciu warsztatów i treningów z pola neotantry, rozbrajania ciała i seksualności. Wśród moich nauczycieli są: Andrew Barnes, Shachar Caspi, Bruce Lyon, Michal Maayan Don, Dechen Dorje, Estera Saraswati, EASE, John Hawken, Dean Matuka, Agata Loewe, Patti Britton, Anand Rudra. Od pięciu lat uczę się od Susanne Roursgaard (The Gaia Method) asystując podczas prowadzonych przez nią warsztatów nakierowanych na pracę z traumą.

WARSZTATY

Granice i Potrzeby w praktyce

Twoje TAK nie jest nic warte, jeśli nie istnieje Twoje NIE. 

Zapraszam Cię do praktycznej eksploracji własnego “tak” oraz “nie”. Najpierw będzie minimum teorii (omówienie Koła Zgody), a następnie ćwiczenia wspomagające określanie swoich granic i potrzeb w relacji z drugim człowiekiem.

* Jak postawić granicę i utrzymać ją?

* Ile chcę komuś podarować? Ile mogę podarować bez przekraczania siebie?

* Jak poczuć, że to ja mogę decydować?

* Czego właściwie chcę? Jak mogę wyrazić swoje potrzeby?

* Czy wyczuwam, kiedy zaczynam nadużywać siebie w relacjach? 

* Czy mam odwagę powiedzieć, że nie otrzymuję tego, na co się umówiliśmy?

* Jak wykryć czy nieświadomie staram się przypodobać innym?

* Czy potrafię stwierdzić, kiedy zaczynam brać odpowiedzialność za drugą osobę?

Na tym spotkaniu poprowadzę Was w świat, w którym dajemy to, co ktoś naprawdę chce od nas otrzymać (a nie to, co nam się wydaje, że chciałby).

Świat, w którym potrafimy także precyzyjnie wyrażać nasze własne pragnienia.

Precyzyjne określenie „dla kogo jest, to co robię” – zarówno w sytuacji seksualnej wymiany, jak i w każdej życiowej relacji – wspiera nas w dokonywaniu wyborów zgodnych z naszym czuciem i chroni przed wchodzeniem w rolę ofiary bądź osoby nadużywającej innych.

Klarowna komunikacja potrzeb i granic – to niby proste, a takie trudne czasami. Podoświadczajmy wspólnie! 

“Co innego jest wiedzieć, a zupełnie co innego to poczuć” – takie słowa usłyszałam od poruszonej uczestniczki jednego z poprzednich warsztatów.

Dotknij mnie. Ale jak? 

Czy kiedykolwiek ktoś zapytał Cię, jak chcesz być dotykana?

Tutaj będziesz mogła tego doświadczyć. Najważniejsze pytanie, jakie zadamy sobie podczas tych warsztatów, to: „Czego potrzebuje teraz moje ciało?”

Na początku poznamy różne rodzaje i odmiany dotyku. 

Co to w ogóle jest ten świadomy dotyk? I po co on nam?

Następnie w parach będziemy odkrywać, jak to jest być szefową swego cielesnego doświadczenia, opierając się na regułach Bossy Massage – dotykowej interakcji wykreowanej przez Betty Martin.

Jeśli trudno jest Ci określić czego pragniesz i co lubisz, jak chcesz być dotykana, a może po prostu obawiasz się dotyku – to ćwiczenie będzie bardzo pomocne. 

And you can be the boss 😉

* Na warsztatach nie będzie obecnej nagości. Będziemy natomiast pracować ze sobą w parach w ramach indywidualnych granic.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.