...

AGATA GREGORKIEWICZ

Trójmiejska tancerka, nauczycielka tańca, improwizacji i świadomej pracy z ciałem, praktyk masażu Lomi Lomi Nui, nauczycielka MBSR w procesie certyfikacji w ramach kursu nauczycielskiego Mindfulness MBSR przy Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) Niemcy. Autorka inicjatyw: Rusz Duszę – w ramach której tworzy autorskie projekty artystyczne i społeczne (m in „emiGRACJE”- projektu integracji osób z doświadczeniem migracyjnym dla Pań) oraz CIAŁOLUBIENIE- przestrzeni świadomej pracy z ciałem gdzie praktykuje masaż Lomi Lomi Nui.

Agata tak mówi o sobie: To, co od zawsze budziło moje zainteresowanie to ruch i praca z ciałem. Widzę ciało jako mojego najlepszego przyjaciela, który w autentyczny sposób pokazuje mi co jest dla mnie dobre a co mnie osłabia. Co sprawia, że otwieram się na życie a kiedy doświadczam sytuacji, które sprawiają, że się kurczę i nie żyję w swoim potencjale. Bycie w ruchu i ciągła wymiana z innymi ludźmi to moja wielka pasja. Moment w którym zanurzam się w moim tańczącym ciele jest chwilą w której spotykam prawdziwą siebie- tym chciałabym podzielić się z uczestniczkami mojego warsztatu.

Chciałabym zaprosić uczestniczki do bardzo kobiecej podróży ruchowej. Warsztat “ucieleśniONE” będzie medytacją w ruchu gdzie zanurzymy się w nasze ciało i postaramy się odpowiedzieć na pytanie: czym jest dla nas kobiecość? Jak się przejawia w naszym ciele? O czym mówimy albo myślimy a co tak naprawdę “ucieleśniamy” w dniu codziennym.

WARSZTAT

UcieleśniONE- medytacja w ruchu

„Gdybyś tylko dała sobie czas, aby naprawdę posłuchać swojego ciała,okazałoby się, że ma ci wiele do powiedzenia na temat tajemnicy życia. W rzeczywistości, aby zetknąć się z boskością, nie musisz podróżować nigdzie indziej, niż tylko do własnego ciała.”

„Kobiecość” Chameli Gad Ardagh

Nie ma jednej definicji tego jak odczuwamy nasze kobiece ciało. Dla każdej kobiety „kobiecość” będzie czym innym i inaczej będzie wyrażana.

Podczas naszego spotkania, przyjrzymy się w jaki sposób kobiecość może manifestować się w naszym ciele i życiu, jakie ma jakości, jak możemy się z nią łączyć i ją ucieleśniać.

Towarzyszyć nam będą takie metody pracy z ciałem jak:

taniec terapeutyczny

improwizacja

taniec intuicyjny

medytacja oraz medytacja w ruchu

embodiment

tańce w kręgu

praca w kręgu

automasaż i czuła praca z dotykiem

Warsztat przeznaczony jest dla kobiet, które poprzez ruch, taniec i pracę z ciałem pragną poczuć w ciele przepływ, miękkość i swój wewnętrzny ogień. Nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie ruchowe.

Jeśli czujesz, że:

– pragniesz spotkać się ze swoją kobiecą stroną w ciele

– potrzebujesz czasu i przestrzeni dla siebie

– pragniesz kontaktu z innymi w niewerbalnej strukturze

– chcesz czuć i doświadczać

– chcesz twórczo spędzić czas

ten warsztat jest na pewno dla Ciebie

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.