...

AGA HORDYNIEC

Połączona z Naturą kobieta z ogromnym powerem. Organizowała wyjścia do lasu dla kobiet, gdzie pomagała im odnaleźć poczucie jedności z Naturą, uwierzyć w odwagę i sprawczość. Najchętniej biega boso i nago po lasach i polach. Od lat eksploruje seksualność wielowymiarowo. Absolwentka szkoły Karo Akabal ‘Sex and Love School’, uczestniczka warsztatów tantry oraz u Voki Ilnickiej. Facylitatorka kręgów. Współtwórczyni pochodów z rzeźbą “Wilgotnej Pani”, które afirmują dziękczynny stosunek do kobiecości.

NAMIOT ŚWIĄTYNNY

Namiot świątynny to miękkie łono dla kreowania afirmującej życie opowieści o seksualności. To miejsce, gdzie tworzymy nową jakość istnienia, osadzoną w ciele, lekką, radosną, swobodną i mądrą. Uświęcając seksualność, oddajemy pokłon wszystkiemu, co żywe. W nas i poza nami.  To wyraz głębokiej wdzięczności za tę niesamowitą możliwość jaką jest życie w ludzkim, zmysłowym ciele na pięknej planecie, Ziemi.

Jak to wygląda? 

Są tu wizerunek joni i lingama, oraz wygodny fotel dla Ciebie. Jest głośnik z nagraniami afirmacji, muzyką do tańczenia i śpiewania, kredki do bazgrania i zeszyt z tekstami do przeczytania i pisania.

Możesz tu:

– sprawdzać swoje myśli, przekonania, uczucia, które pojawiają się, gdy jesteś w miejscu, gdzie Twoja seksualność jest wyniesiona do rangi świętej;

– oddać się medytacji w swojej ulubionej formie – ruch, bezruch, cisza, mantrowanie, śpiewanie, kontemplowanie, rysowanie, dialog ze swoim cudotwórczym Łonem

– podarować sobie swój czuły i przyjemny dotyk;

Możesz tu być sama, ze mną, albo z innymi. Możesz nie wiedzieć, czy chcesz tu być, możesz mieć sprzeciw albo totalną radość. Bez względu na to, jakie uczucia przez Ciebie przepływają jesteś w porządku i jesteś zaproszona.

Yoni moja przyjaciółka

Jak by to było, gdybyś traktowała swoją yoni jak najlepszą przyjaciółkę? Ze szczerością, uważnością na to, co czuje, zachwytem nad jej cechami, wdzięcznością i radością wspólnego bycia? Zapraszam Cię na wspólne śpiewanie, macicy i gardła otwieranie!

Nasze waginy i struny głosowe mają nie tylko podobny wygląd, są też ze sobą połączone. Uwalniając głos z gardła (nawet, jeśli uważasz że nie umiesz śpiewać) uwalniasz od napięć swoją najpiękniejszą część ciała.

Tekst jest prosty i składa się z jednej zwrotki. Sesje odbywają się codziennie w godzinie sjesty. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.