...

ZUZANNA FRANKIEWICZ

Interesuję się ciałem i różnymi formami pracy z nim. Tworzę projekt Uzdrawianie Fotografią, którego misją jest wspieranie kobiet w ich drodze do samoakceptacji i wewnętrznej wolności. Przeprowadzam 5cio etapowe sesje służące uwolnieniu się od męczących i ograniczających przekonań na temat swojego ciała. Pracuję z tematem wstydu i braku poczucia własnej wartości oraz  wieloma innymi, a moim medium jest fotografia. W swojej pracy fotograficzno – terapeutycznej uwzględniam te elementy, których kobieta potrzebuje, aby rozwinąć skrzydła i poczuć się w pełni siebie. Prowadzę kobiety przez proces, którego podstawą jest kontakt ze sobą i swoim ciałem, połączenie się z potrzebą, a także tematem/ problemem sesji. 

Na sesjach Uzdrawiania Fotografią zachęcam kobiety do stanięcia w nagości z poszanowaniem dla swojego ciała i jednocześnie z otwartością na pozbycie się zbędnych przekonań i samooceny utrudniającej życie.

Od siedmiu lat fotografuje hobbystycznie, a od trzech profesjonalnie. Skończyłam Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowie, która bardzo poszerzyła moje horyzonty i pozwoliła na dalszy rozwój. Zajmuję się medytacjami ruchowymi Osho, które łączą elementy wielu tradycji i przywracają harmonię ciała i umysłu. Od wielu lat praktykuję TRE (Trauma Releasing Exercises). Jestem zwolenniczką podążania za głosem intuicji zarówno w tańcu (5Rytmów, kontakt improwizacja) jak i w malowaniu (Ukończyłam II stopień VedicArtu), pracy z głosem, emocjami i dotykiem. Wierzę, że każdy z nas ma zdolność do uzdrawiania siebie i podążania za swoją wewnętrzną mądrością.

Wierzę, że każdy z nas ma zdolność do uzdrawiania siebie i podążania za swoją wewnętrzną mądrością i wolnością. A ja pomagam w tym procesie. 

Instagram: https://www.instagram.com/uzdrawianie.fotografia/

Strona www: https://uzdrawianiefotografia.pl/

 

Zuzanna zaprasza na sesje fotograficzne po festiwalu – można się już z nią umawiać.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.