...

TATIANA CICHOCKA

Jestem miejską mistyczką, terapeutką wielowymiarową edukatorką, uzdrowicielką, mentorką. Od kilkudziesięciu lat jestem w świadomej drodze ku sobie, ku kobiecości przebudzonej, ku ucieleśnieniu kreacji i uznaniu unikalnej kobiecej duchowej drogi. Życie prowadzi mnie przez wiele form uzdrawiania, medytacji, tańca, pracy z ciałem, miejsc mocy, wiele energetycznych spotkań. Uczę się i przywracam do życia stopniowo w relacji ze światem, ludźmi. Podążam za znakami. Jestem nauczycielką Movement Medicine, huny i hawajskiej szamańskiej pracy z ciałem Kino Mana – masażu lomi lomi Nui. Współtworzyłam Akademię Przebudzonej Kobiecości, oraz Świątynię Shakti. Przez wiele lat pracowałam jako dziennikarka, m.in. Zwierciadła. Wraz z Katarzyną Miller wydałam książkę „Bajki rozebrane”.  Oferuję warsztaty transformującego tańca, warsztaty i ceremonie, rytuały inicjacyjne, rytuały oczyszczenia, sesje szamańskie, mentoring, indywidualne i grupowe podróże duchowe do Egiptu, gdzie z przerwami spędziłam kilka lat, od wielu lat z różną częstotliwością również kręgi dla kobiet. Prowadzę sesje pracy z traumą, szamańskiej pracy z ciałem, uzdrawiającego ruchu i kwantowej terapii wielowymiarowej duszy.

Moim przekazem jest bycie sobą – odzyskiwanie prawa do tego, odwagi do tego. Dlatego temat tego festiwalu jest mi tak bliski 🙂 Moją mocą jest trzymanie akceptującej, bardzo pojemnej, wielowymiarowej przestrzeni miłości. W niej zmiany zachodzą bardzo szybko. Jestem obdarowana wiedzeniem, swobodnym dostępem do pola morfogenetycznego, zmysłem niemal detektywistycznym oraz bardzo wysoką wrażliwością cielesną, czuciowa, kinestetyczną. Potrafię się poddać i całkowicie ufać prowadzeniu, czytam znaki i synchroniczności, sny. Nimi kieruję się w życiu. Wspieram do stawania we własnej mocy, w rozwijaniu darów, otwieraniu dostępu do szerszego postrzegania, w realizacji swojego celu życiowego. Zachęcam do lekkości, odzyskiwania radości i przepływu w ciele i w życiu.

Link do FB:  https://www.facebook.com/tatiana.cichocka.3

WARSZTATY

Zapraszam kobiety do odkrywania siebie w tańcu, obejmowania swojego doświadczenia, ucieleśnienia tego w ruchu, medytacji. Poprzez ciało i obecność w nim, świadomą – jesteśmy w stanie objąć siebie większą akceptacją, miłością. Uczymy się w ten sposób miłości, czyli akceptacji, obecności, urealniania, granic i poszerzamy swoją pojemność obejmowania samych siebie, swoich stanów i stawać do życia bardziej świadomie. Zapraszam też do inicjacji – przywracania sobie odwagi do bycia sobą.

1. Ja realna. Ja prawdziwa – Movement Medicine.

Wieczór Movement Medicine, uzdrawiającego tańca i uważności w ruchu. Integralna część wieczornej ceremonii. Będzie to okazja, by włożyć w ruch, wyrazić, pogłębić i zintegrować to, co obudziło się podczas rytuału oraz performance’u. Zapraszam do miłosnego spotkania ze sobą prawdziwą.

2. Odwaga do bycia sobą – inicjacja od lwiej bogini.

Będzie to podróż medytacyjno-szamańska w tańcu, ruchu. Z muzyką i przy bębnie lub grzechotce. Zawsze jest to przestrzeń niewiadomej, to są procesy, podczas których daję się prowadzić swoim wyższym aspektom. Kiedy więc zapytałam się siebie, co mam poprowadzić podczas tegorocznej edycji festiwalu, pojawiła mi się informacja, że ma to być inicjacja odwagi bycia sobą. Przyszła od Sekchmet, lwiogłowej bogini egipskiej, z którą jestem w tym roku w mocnym połączeniu, uosabiającej ogniowy, uzdrawiający aspekt naszej kobiecej mocy. Będziemy w tańcu integrować to, co pojawiło się podczas festiwalu i przyjmiemy błogosławieństwo oraz inicjację do pójścia w świat z większą mocą, odwagą i klarownością.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.