TATIANA CICHOCKA

Moją mocą jest esencją obecności i akceptacji, podążania, przyjmowania życia. Od kilkudziesięciu lat jestem w świadomej drodze ku sobie, ku kobiecości przebudzonej, ku ucieleśnieniu kreacji i uznaniu unikalnej kobiecej duchowej drogi. Poddaję się swojemu prowadzeniu, które płynie przez wiele form uzdrawiania, medytacji, tańca, pracy z ciałem, duszą, przez wiele miejsc mocy, wiele energetycznych spotkań. Uczę się i przywracam się do życia stopniowo w relacji ze światem, ludźmi. Podążam za znakami.

Od kilkudziesięciu lat jestem w świadomej drodze ku sobie, ku kobiecości przebudzonej, ku ucieleśnieniu kreacji i uznaniu unikalnej kobiecej duchowej drogi. Poddaję się swojemu prowadzeniu, które płynie przez wiele form uzdrawiania, medytacji, tańca, pracy z ciałem, duszą, przez wiele miejsc mocy, wiele energetycznych spotkań. Uczę się i przywracam się do życia stopniowo w relacji ze światem, ludźmi. Podążam za znakami. Jestem nauczycielką Movement Medicine, huny i hawajskiej szamańskiej pracy z ciałem Kino Mana – masażu lomi lomi Nui. Współtworzę Akademię Przebudzonej Kobiecości.

Przez wiele lat pracowałam jako dziennikarka, m.in. Zwierciadła. Wraz z Katarzyną Miller wydałam książkę „Bajki rozebrane”. Zapraszam do indywidualnych i grupowych podróży duchowych do Egiptu, gdzie z przerwami spędziłam ostatnie kilka lat. Prowadzę sesje indywidualne kwantowej terapii wielowymiarowej.

WARSZTATY

Pelnia mocy. Spotkanie z boginiami egipskimi

To będzie spotkanie pełne opowieści, medytacji i wibracji. Podzielę się z Wami moimi odkryciami i poprowadzę Was ku otwieraniu dla siebie drogi do pełni mocy. Może nawet wydarzy nam się bezpośrednia transmisja energetyczna z Dandary lub innej świątyni. Nie mam planu, otwieram się z radością na prowadzenie.

Od 7 lat podróżuję do Egiptu, spędziłam tam niemal połowę pandemii. Jestem intymnie połączona z boginią Hathor, jej prowadzenie czuję teraz szczególnie. Podobnie wspiera mnie lwica Sekhmet i skrzydlata Izis. Te aspekty miłości i kobiecej mocy czekają w nas na przebudzenie,  byśmy mogły stawać do życia w prawdzie i miłości.

Ucieleśnij

Mini warsztat Movement Medicine. Taniec, ruch, medytacja, dotyk, głos, oddech, kontakt, żywioły. To fundamenty tej praktyki ucieleśnienia. To wszystko pomaga połączyć się się ze sobą, z tym, co jest prawdziwe na ten moment. I z impulsem ku czemuś co woła, z wizją życia, jakie chcesz zamanifestować. Jednak pierwszym krokiem ku temu jest stanąć w tu i teraz w prawdzie i esencji siebie.

To będziemy robić.  Ucieleśniać życie.  Zapraszam do wspólnego tańca, odkrywania tego, co tu i teraz prawdziwe. Do ciała, do życia.