TATIANA CICHOCKA

Moją mocą jest esencją obecności i akceptacji, podążania, przyjmowania życia. Od kilkudziesięciu lat jestem w świadomej drodze ku sobie, ku kobiecości przebudzonej, ku ucieleśnieniu kreacji i uznaniu unikalnej kobiecej duchowej drogi. Poddaję się swojemu prowadzeniu, które płynie przez wiele form uzdrawiania, medytacji, tańca, pracy z ciałem, duszą, przez wiele miejsc mocy, wiele energetycznych spotkań. Uczę się i przywracam się do życia stopniowo w relacji ze światem, ludźmi. Podążam za znakami.

Od kilkudziesięciu lat jestem w świadomej drodze ku sobie, ku kobiecości przebudzonej, ku ucieleśnieniu kreacji i uznaniu unikalnej kobiecej duchowej drogi. Poddaję się swojemu prowadzeniu, które płynie przez wiele form uzdrawiania, medytacji, tańca, pracy z ciałem, duszą, przez wiele miejsc mocy, wiele energetycznych spotkań. Uczę się i przywracam się do życia stopniowo w relacji ze światem, ludźmi. Podążam za znakami. Jestem nauczycielką Movement Medicine, huny i hawajskiej szamańskiej pracy z ciałem Kino Mana – masażu lomi lomi Nui. Współtworzę Akademię Przebudzonej Kobiecości.

Przez wiele lat pracowałam jako dziennikarka, m.in. Zwierciadła. Wraz z Katarzyną Miller wydałam książkę „Bajki rozebrane”. Zapraszam do indywidualnych i grupowych podróży duchowych do Egiptu, gdzie z przerwami spędziłam ostatnie kilka lat. Prowadzę sesje indywidualne kwantowej terapii wielowymiarowej.

WARSZTATY

Ucieleśnij życie

Taneczno medytacyjna podróż w ciele.