TARA DEVI

Miłośniczka życia, wolności, swobodnego wyrażania się, życia w zgodzie z prawdą serca, wychodzenia poza schematy, ograniczenia systemu i umysłu.

Jej pasją jest dzielenie się tym, co tantra ma do zaoferowania, by ułatwić zarówno kobietom jak i mężczyznom powrót do ich esencji, wolności, głębokiej wewnętrznej mądrości i klarowności. By przywracać połączenie serca z ciałem i umysłem. By żyć w szacunku do ziemi i wszystkiego co żyje, słuchając mądrości ciała i duszy, doceniając współdziałanie i współtworzenie.

Prowadząc warsztaty bazuje na tantrycznym treningu nauczycielskim z Ma Anandą Saritą i Anahatą w Tantra Essence, pracy z traumą w Integral Body Institute, treningach w International School of Temple Arts, Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, Polskiej Akademii NLP i innych.

Jej około 20 letnia ścieżka transformacji biegła również poprzez praktyki Qigong, Tai Chi, praktyki taoistyczne, pracę jako uzdrowicielka, bioterapeutka. Sferę mentalną i emocjonalną integrowała z ciałem poprzez treningi NLP i komunikacji bez przemocy, naukę i praktykę różnego rodzaju masaży, taniec, pracę z ciałem i oddechem.

Jest mamą dwóch wspaniałych dorosłych córek oraz inicjatorką i współorganizatorką Festiwalu Kobiet.

Zakochana w Afryce i afrykańskim stylu życia.

WARSZTAT

QiGong