TARA DEVI

Jestem miłośniczką życia, wolności, swobodnego wyrażania się, życia w zgodzie z prawdą serca, wychodzenia poza schematy, ograniczenia systemu i umysłu. Jestem głęboko oddana ruchowi kobiecemu, zmieniającemu paradygmat.

Moją pasją jest dzielenie się tym, co tantra ma do zaoferowania, by ułatwić zarówno kobietom jak i mężczyznom powrót do ich esencji, wolności, głębokiej wewnętrznej mądrości i klarowności. By przywracać połączenie serca z ciałem i umysłem. By żyć w szacunku do ziemi i wszystkiego co żyje, słuchając mądrości ciała i duszy, doceniając współdziałanie i współtworzenie.

Podążam ścieżką miłości, którą w moim odczuciu najbardziej reprezentuje i pozwala ucieleśnić ścieżka tantry, gdzie kobiece i męskie jest równoprawne i harmonijne. Tantryczny trening nauczycielski przeszłam u Ma Anandy Sarity, wcześniej też odbyłam treningi w International School od Temple Arts. Jestem również certyfikowaną terapeutką Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy, bioterapeutką.

Na ścieżce rozwoju od około 15 lat. Doświadczyłam wielu nauczycieli i metod. Od 2013 roku dzielę się podczas spotkań, warsztatów i sesji indywidualnych. W 2017 przez kilka miesięcy byłam częścią Osho Afroz community, później mieszkałam w Glastonbury (magiczne Avalon) w Anglii, gdzie w Community House również prowadziłam spotkania tantryczne, oferowałam sesje indywidualne oraz współprowadziłam kobiece kręgi. Tam również doświadczyłam potęgi siostrzanej medycyny, współdziałania, kobiecej kreacji, swobodnego płynięcia z nurtem życia i wtedy zrodziła się idea festiwalu, która teraz obleka się w materię.