...

SELVA GOŁĘBIEWSKA

Coach transformacji, oddechu i medytacji, mentor i konsultantka szamańska, medicine woman. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam w podróżach przez świat ucząc się od nauczycieli i mistrzów w Indiach, Polsce, Niemczech, Holandii, Am. Południowej jak i na tradycyjnych i alternatywnych uczelniach oraz w praktyce, prowadząc warsztaty, kręgi, sesje indywidualne.

Ukończyłam Antropologię Kultury na UW, Studium Psychologii Procesu, szkołę szamanizmu u Arvick Baghramain. Jestem studentką Systemic Rituals u Daana Van Kampenhoffa.

Pracuję zarówno z osobami indywidualnymi jak i grupami, prowadzę kobiece kręgi, warsztaty, kręgi muzyczne, uzdrawiające sesje indywidualne, szałasy potów, odosobnienia i warsztaty medytacyjne. Łączę metody szamańskie ze współczesną psychologią oraz pracą w polu. Metodą w której się specjalizuje są podróże szamańskie.

Jestem pomysłodawczynią i kreatorką wyjątkowego miejsca na mapie Polski o nazwie Narnia.

Wspomagam kobiety na drodze odkrywania osobistego potencjału, budzenia Mocy, odblokowywania przepływu energii, uzdrowienia, manifestacji marzeń, osiągania pełni życia w rozkwicie.

WARSZTATY

Moc kreacji płynąca z Łona: podróż szamańska z bębnem do źródła kobiecej Mocy

Zapraszam na warsztat głębokiej pracy wewnętrznej z użyciem prastarej metody podróży szamańskiej przy dźwiękach bębna. Udamy się do naszego łona, macicy, do źródła naszej kobiecej Mocy i kreacji. Odblokujemy przepływ energii, odbierzemy dary, informacje, uzdrowienie, przywrócimy naturalny przepływ energii życia. Wchodząc w trans, zanurzymy się w duchowe, przychylne nam światy, prowadzące do naszego wnętrza gdzie drzemią ważne odpowiedzi i kryje się uzdrowienie.

Krąg uzdrawiających pieśni przy ogniu

Zagramy i zaśpiewamy święte pieśni z różnych stron świata: amazońskie icarosy, wedyjskie mantry, polskie i angielskie pieśni mocy.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.