...

RENATA ARENDT-DZIURDZIKOWSKA

To my – kobiety – jesteśmy życiem, źródłem, głębokim spokojem i cichą radością, pięknem, głębią, odprężeniem, czułą obecnością, która obejmuje wszystkie doświadczenia. Przyjmujemy siebie i kochamy w całości – i z czułością.

Od trzydziestu lat piszę artykuły i książki. Od kilkunastu lat zajmuję się coachingiem i budzeniem świadomości. Maluję. Uprawiam ogród. Gotuję. Troszczę się o bliskich.

Piszę o zagadnieniach związanych z psychologią, rozwojem wewnętrznym i duchowością. W ostatnich latach pasjonuje mnie temat budzącej się – w ogromnym kwantowym przyspieszeniu! – planetarnej świadomości. Jakby to było, gdybyśmy na co dzień sięgali do najwyższego potencjału? Jak by to wyglądało? Jak byśmy się wtedy czuli?

Przez lata jako dziennikarka i trenerka rozwoju osobistego związana z magazynem „Zwierciadło” przeprowadziłam kilkaset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Jestem autorką książek.

Skończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, a także trzyletnie Studium Multi-Level Coaching w Polskim Instytucie NLP (akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt). Jako certyfikowana coach prowadzę coaching indywidualny i grupowy. W swojej trenerskiej pracy wykorzystuję także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Przez ostatnie dwadzieścia lat uczestniczyłam w dziesiątkach szkoleń, potwierdzonych certyfikatami. Uczyłam się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, Jona Kabat-Zinna, Franka Kinslowa, Johna Flaherty’ego i innych.

Prowadzę warsztaty, seminaria i wykłady, a także Kręgi Kobiet i Kobiece Grupy Nowej Świadomości, służące wzmacnianiu kobiecej siły.

WARSZTATY

Archetypowa kobiecość

Baba Jaga z opowieści “Mądra Wasylisa” to archetyp życia, które bywa przerażające, skrajnie wymagające, ale przecież – jednocześnie – troskliwe i współczujące. Zapłatą za służbę u Baby Jagi jest ogień życia – dar najcenniejszy. Jak przebiega ta służba – oddanie Babie Jadze w nas i na zewnątrz nas?

Zmiana? Nadchodzi lepsze

Blask wschodu i ciepło zachodu. Warsztat o zmianach i przemijaniu. Opis: Zmiany, przemijanie, nietrwałość, niepewność – jak odnaleźć w tym sens? Jak zatrzymać ogień, namiętność, słodycz i pasję życia mimo nietrwałości, zmian i przemijania?

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.