...

OLGA TURCZAK

Ubieram Kobiety w Moc.  Wspieram w drodze do pokochania siebie w pełni takimi jakimi jesteśmy. Uczę świadomego tworzenia swojego wizerunku. Zapraszam kobiety by w bezpiecznej kręgowej przestrzeni dotknąć relacji z ciałem.

Pomysłodawczyni i założycielka inicjatywy Przez Szafę do Serca Uzdrawiającej, autorskiej metody pracy z ubraniem jako narzędziem  na drodze do samopoznania, samoakceptacji i wyrażania siebie w pełni.

Pracuje  podczas sesji indywidualnych i warsztatów innowacyjnymi metodami czerpiącymi zarówno z doświadczenia teatralnego, duchowego i psychologicznego. Twórczyni Sukienki Ciałolubnej – narzędzia do transformowania relacji z ciałem oraz autorka Ciałolubnego Podcastu.

Prywatnie Kobieta Czująca w drodze do uzdrowienia. Odważnie poszukująca prawdy i pełni własnego potencjału.  Zasiadająca i trzymająca Kobiece Kręgi, praktykująca Tantrę, Tao,  taniec intuicyjny oraz świadomy, głęboki kontakt z Naturą.

WARSZTATY

Ciałolubny Warsztat

Kobieca przestrzeń do przyjrzenia się relacji z ciałem w bezpieczny sposób. I próba wykonania kroku w stronę większej serdeczności dla siebie. Będziemy szukać odpowiedzi na pytania: Skąd bierze się nasze postrzeganie ciała? Do czego służy nam ciało i co ciało może nam powiedzieć ? Oraz jak możemy wspierać siebie nawzajem w tworzeniu czułej relacji z ciałem. Ten autorski warsztat zawiera elementy wywodzące się z tradycji kobiecych kręgów, autentycznego siostrzeństwa, medytacji oraz subtelnego ruchu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.