...

OLGA LAIMA PIETKIWICZ

Podążam i prowadzę kobiecą ścieżką przebudzenia, ucieleśnienia i radykalnego uczucia. Jestem przewodniczką po świecie #FeminineMysteries, facylitatorką przebudzenia seksualnego, praktyczką czułej pracy z traumą oraz nauczycielką jogi kundalini i nidry. Oddana zgłębianiu erotycznego mistycyzmu i duchowości, głębokiej kobiecej esencji, budzącej się intymności oraz darów ciemności i totalności. Prowadzę sesje indywidualne, grupowe warsztaty, ceremonie i wyjazdy w ramach przestrzeni Esencja:Ciebie

Moją medycyną jest też nieustraszona iskra, która zwykle wzmacnia to, czego dotyka, również rzeczy, które chcą pozostać w cieniu. Subtelność i moc. Miłość i nieskończoność. Shiva i Shakti. Moją medycyną jest podążanie za energią kundalini, eksplorowanie subtelnych wymiarów. Mój głos i słowa przekazu, które poprowadzą Cię w głębokie spotkanie ze sobą. Lubię prowadzić do ciała, do miejsc, w których można zapaść się do samego środka ciemnej, cichej, nieograniczonej przestrzeni serca i brzucha. Posłuchać z tego miejsca szeptu całego kosmosu, mądrości tego, co sensoryczne, cielesne, żywiołowe. Lubię iść ścieżką zapomnianych kobiecych jakości. Eksplorować światło i ciemność.

Linki:

FB/IG: Olga Esencja Ciebie

WARSZTATY

1. Bliss dance – nielinearna inteligencja życia.

Bliss jest tym, co pojawia się, kiedy w pełni obejmujemy zarówno nasz cień jak i światło i odpoczywamy w miłości. 

Kiedy zapadamy się głęboko w obecność, a każda komórka naszego ciała wypełnia się erosem życia. Spijamy ambrozję istnienia. Otwieramy się w pełni na żywotność naszych ciał i pojawia się kojący spokój.

Blissdance został stworzony przez Shakti Malan jako praktyka swobodnego tańca pogłębiająca ucieleśnienie i prawdziwą intymność z życiem. 

Tym razem zatańczymy taniec nielinearnej, nieoczywistej, zaskakującej i pełnej paradoksów inteligencji Życia. Które w swojej esencji jest kobietą. Które przejawia się poprzez Ciebie i którym jesteś.

2. Zejście do podziemi, w objęciach przodkiń – nocny warsztat w łonie Mamy Ziemi.

To wyjątkowa nocna podróż na spotkanie z kobiecą linią przodkiń i doświadczenie tajemnic podziemnego, ciemnego świata i ciemnej kobiecości.

Wybierzemy się do świętej studni snów, źródła życia i całego stworzenia. Studnia łączy dwa światy, widzialny świat jawy i niewidzialny świat snu. To miejsce, do którego kobiety pielgrzymują od zarania dziejów, aby zregenerować się, złożyć podziękowania, poprosić o to, czego potrzebują. Spotkamy się tam z naszą kobiecą linią przodkiń, osobistą i kolektywną, z linią naszych mam, babć, prababć etc. tych wszystkich kobiet, które stoją za nami i z których łona jesteśmy. Doświadczymy tajemnic ciemnego, podziemnego świata, pulsując w odwiecznym rytmie kobiecego cyklu życia i śmierci. Przyjmiemy ten niezwykły nektar głębokiego odżywienia, który płynie z relaksującej ciemności. 

Odpoczywając wspólnie przy studni snów Ty też możesz dostać odpowiedź na ważne dla Ciebie pytanie, otrzymać inspirację, poprosić o uzdrowienie, transformację lub wgląd w przyszłość. Spotkamy esencję ciemnej kobiecości, boginie Hekate, Innanę, która jest o rozpadnięciu się, przyjęciu medycyny ciemnego i niczego i ponownym narodzeniu.   

Położymy się spać w łonie mamy Ziemi i jeśli będziesz chciała po zakończeniu warsztatu możesz spędzić w jego przestrzeni całą noc, a rano zbierzemy nasze sny i poszukamy w nich inspiracji i magii dla nas wszystkich, którą zabierzemy do świata jawy i światła. 

Ciemna kobiecość jest prawdopodobnie najbardziej tajemniczą, wypartą i fascynującą częścią kobiecej esencji, jako ta najbardziej dzika, surowa, związana z ziemią, z naszą instynktowną, zwierzęcą naturą. W swojej istocie nie jest zła ani dobra, ale aby doświadczyć jej medycyny trzeba się jej oddać i puścić kontrolę.

3. Mama Gaia Nature Temple.

Podczas Festiwalu stworzę świątynię Mamy Ziemi Gai w naturze, w postaci mandali ułożonej z naturalnych elementów, kwiatów, kamyków, patyków etc., w przestrzeni naszego ośrodka. To miejsce, do którego możesz przyjść, aby w ciszy spędzić czas ze sobą, z Nią, oddać się kontemplacji, medytacji, zasiać i zakotwiczyć swoje intencje i modlitwy lub po prostu odpocząć w objęciach Gai. Możesz tam również odprawić swój własny rytuał celebracji Mamy Ziemi. Natury, kobiecości, siebie samej lub ulubionej siostry.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.