...

OLGA PIETKIEWICZ

Moją medycyną jest podążanie za energią kundalini, mój głos i przekaz, które poprowadzą Cię w subtelne wymiary i głębokie spotkanie ze sobą. Medytacje w ciele, w których można się zapaść do samego środka ciemnej, cichej, nieograniczonej przestrzeni serca i brzucha. Posłuchać z tego miejsca szeptu całego kosmosu, mądrości tego, co sensoryczne, cielesne, żywiołowe. Lubię iść ścieżką zapomnianych kobiecych jakości. Eksplorować światło i ciemność. Moją medycyną jest też nieustraszona iskra, która zwykle wzmacnia to, czego dotyka, również rzeczy, które chcą pozostać w cieniu. Subtelność i moc. Miłość i nieskończoność. Shiva i Shakti.

Olga jest głęboko oddana ścieżce kobiecych jakości, ciała, emocji, miękkości. Zakochana w nidrze i świecie snów. Towarzyszy kobietom i mężczyznom w odnajdywaniu prawdziwej esencji siebie, w przebudzeniu kobiecości i ucieleśnieniu męskości w oparciu o tantrę, jogę i somatyczną terapię totalności. Prowadzi kobiece kręgi, sesje, warsztaty. Jest współorganizatorką Festiwalu.

Moją pasją jest tworzyć bezpieczne, transformacyjne przestrzenie, w których możesz być, czuć, rozluźniać się i zmieniać. Rozpuszczać blokady, porzucać ograniczenia, spełniać marzenia. Przekraczać to, co stoi Ci na drodze do pełni siebie. Doświadczać Esencji: Ciebie.

Jestem transformacyjną facylitatorką, terapeutką somatyczną i holistyczną, prawo-półkulowym coachem, moja praca jest zorientowana na ciało i uwrażliwiona na traumę. Jestem joginką, tantryczką, guru relaksu, przewodniczką po świecie snów, pomagam budzić kobiecość i ucieleśniać męskość.

W mojej pracy zainspirowana jestem mądrością jogi, tantry, świętej seksualności, tantrycznego Tao, terapią totalności oraz metodą Clean facylitacji i coachingu. Jestem też poetką, autorką sztuk teatralnych, literackich reportaży i opowiadań oraz nagrań sesji nidry oraz transformacyjnych medytacji. Łączę moje wieloletnie doświadczenie korporacyjne z miłością do mądrości Wschodu.

Na Kobiecej Ścieżce i ścieżce Przebudzonej Intymności ogromną inspiracją są dla mnie dwie niesamowite kobiety: Shakti Malan, i Juliet Haines oraz wielu wspaniałych nauczycielek i nauczycieli, których miałam przyjemność spotkać na swojej drodze, jak również Mama Ziemia, oceany, lasy, żywioły i gwiazdy.

WARSZTATY

Shakti & Shiva – wewnętrzne zaślubiny

Ścieżka przebudzonej kobiecości zaprasza nas do otwarcia się na możliwość, że możemy w pełni poznać się jako kobieta i ucieleśnić kobiecą esencję dopiero poprzez spotkanie z pierwiastkiem przeciwnym, z mężczyzną. A to spotkanie może odbyć się najpierw z naszym własnym pierwiastkiem męskim, z wewnętrznym mężczyzną. W jego odbiciu oraz w relacji z nim możemy głębiej doświadczyć swojej kobiecości. Zobaczyć jak ten wewnętrzny związek warunkuje nasze związki z mężczyznami i uzdrowić rany związane z bliskością, intymnością i połączeniem z drugą osobą. 

Czy oni się w ogóle znają  – Twój Shiva i Twoja Shakti? Czy spotykali się wcześniej? Kochają się czy nienawidzą? A może dopiero spotkają się po raz pierwszy?

Niech to spotkanie będzie początkiem najbardziej namiętnego, pełnego pasji i miłości romansu Twojego życia…

Warsztat jest częścią przestrzeni doświadczania świadomej męskiej esencji, prowadzonej wspólnie przez Jankę Jankiewicz oraz Olgę Pietkiewicz:

Inicjacja w braterstwo  / Janka & Olga

Dark Brotherhood / Janka

Yoni nidra – ucieleśniona moc kreacji

głęboki relaks – połączenie z kobiecą esencją seksualną – ucieleśniona moc kreacji

Wybierzemy się w wewnętrzną podróż do kobiecego ciała łącząc się z naszą subtelną, energetyczną anatomią i ponadczasową mądrością żywiołów i energii Kundalini. Yoni to nasze centrum mocy, miejsce kreacji, uzdrawiania i wzrastania, przez które płynie i manifestuje się Shakti, boska energia twórcza. 

Joga nidra to subtelna, starożytna technika wywodząca się z tradycji tantrycznej. Kluczem do jej sukcesu jest to, że podczas sesji ciało fizyczne pogrążone jest w głębokim regenerującym śnie, ale my pozostajemy całkowicie świadome. To pozwala na jednoczesne rozluźnienie ciała fizycznego, ciała emocjonalnego oraz umysłu. 

Jogini uważają, że nidra to stan, w którym odpoczywają sami bogowie jak Vishu, Pan wszelkiego stworzenia, który leży w objęciach Niebiańskiego Węża Ananta łagodnie kołysany przez fale praoceanu. A relaks dla bóstwa musi być przecież doskonały. Dlatego joga nidra uważana jest za niezwykle skuteczną, głęboką i przyjemną formę relaksu. 

Yoni Nidra to wersja tej starożytnej mądrości opracowana specjalnie dla kobiet i kobiecych ciał, w połączeniu z naturalnymi rytmami przyrody i odzwierciedlająca cykle życia oraz emocjonalne, psychiczne i fizyczne doświadczenia kobiet. To błogie, głęboko relaksujące doświadczenie subtelnej kobiecej anatomii i ucieleśnionej mocy Shakti. 

Jeśli posiadasz jajeczko yoni, możesz wziąć je ze sobą. Nie będziemy z nimi praktykować, ale stworzymy miejsce w kręgu, w którym zasilimy je energią naszym intencji. Zamiast jajeczka, możesz przynieść też dowolny przedmiot mocy związany z przebudzoną kobiecością. 

Płomienne serce – medytacja serca w ruchu & body mandala

Ta medytacja serca to prosta, subtelna technika ze starożytnej tradycji Sufich. Poprzez łagodny ruch połączony z mądrością kierunków działa na głębokich poziomach. Równoważy energie dawania i przyjmowania. Pomaga usunąć napięcie. Pozwala sercu otworzyć się, zrzucić zbroję i ponownie w pełni czuć. Uzdrawia rany miłości. Prowadzi do miejsca w nas, które połączone jest ze wszystkim, co jest, i jest esencją miłości. Do miejsca, które potrafi kochać ponad zranieniem i otwierać się w pełni na doświadczenie miłości.

A w drugiej części spotkania, po medytacji, będziemy układać nasze ciała w piękne mandale.

Najlepszy jest luźny, wygodny strój, umożliwiający swobodny ruch. Idealnie, jeśli będziesz ubrana na zielono (spódnica, sukienka lub jakiś element jak chusta czy szal), wtedy nasze mandale zawibrują wszystkie jednym kolorem, ale nie jest to konieczne. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.