OLA ROSA – ADAMCZYK

Fotografia od zawsze była moją ogromną pasją i uczyłam się jej najpierw samodzielnie w podróży, a potem pod okiem zawodowych fotografów w Akademii Fotografii w Warszawie.

Jednak to moje czucie i intuicja doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem obecnie. Zawodowo fotografuję od ponad 6 lat i to właśnie człowiek, jego emocje i przemijające momenty są dla mnie najbardziej fascynujące do zapisywania w pięknych kadrach.

Od kilku lat fotografuję także Kobiety z ogromną czułością i wyrozumiałością. Najwięcej frajdy sprawiają mi nagie sesje zdjęciowe w naturze – w lesie, nad rzeką – czyli tam, gdzie czuję się najlepiej! Widzę, jak dużo mocy i pewności siebie dodają Kobietom takie spotkania.

Jestem wolną, kolorową, radosną duszą, niosącą dobrą energię wszędzie tam, gdzie się znajduje. Moją medycyną jest medytacja, spokój, otwartość, dobra energia, akceptacja rzeczywistości taką, jaka jest.

Nie mogę się doczekać spotkania wszystkich wspaniałych Kobiet na Festiwalu!

Jeśli będziesz miała ochotę na portret albo indywidualną sesję – podejdź, porozmawiajmy :).

Zapraszam Cię do mojego fotograficznego świata w sieci. Najbardziej aktywna jestem na Instagramie pod nazwą @olarosa.fotografia.

Do zobaczenia, Piękne!

Linki:

www.facebook.com/OlaRosaFotografia

www.instagram.com/olarosa.fotografia/

www.olarosa.com