...

MOONI LION

Moim darem jest ekstatyczny duch i głos, który zabiera Cię do Twojej esencji.

Nauczycielka Kundalini Jogi (KRI) I Tantry, terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, facylitatorka medytacji OSHO, coach ACC ICF, Praktyk Solu Body Fusion.

Zakochana w Życiu, nieustannie uczę się od niego i współtworzę z nim, podążając Ścieżką Serca. Uczę Kundalini Jogi od 2010 r. Pracuję z kobietami prowadząc Kundalini Shakti Jogę i trzymając kobiece kręgi. Wiele godzin przesiedziałam na poduszce w szkole Zen Sanbo Kyodan pod okiem Jefa Boekmansa Roshi Toku-Um oraz przetańczyłam na parkiecie 5 Rytmów i Movement Medicine.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach i ceremoniach tantrycznych i szamańskich. Praktykuję Kundalini Jogę i Tantrę, łącząc Boską Kobiecość i Boską Męskość w sobie, wychodząc poza dualność do ekstatycznej Jedności. Uczę się kochać bez ograniczeń i współtworzyć z Wszechświatem. Wierzę i doświadczam, że Miłość połączona ze Świadomością ma Moc uzdrawiania, transformacji i kreacji. Służę Bogini i eksploruję Przebudzone Związki jako adeptka Ścieżki Serca i kapłanka Nowej Ziemi. Wierzę, że Miłość ma Moc uzdrawiania i transformacji.

Będąc duchową przewodniczką dla indywidualnych osób i dla par, prowadzę Love Coaching i Ascension Coaching. Aktywuję Kundalini. Prowadzę poprzez zmysły do błogości. Asystuję w odkrywaniu dharmy. Pracuję z energią korzystając z medytacyjnych i szamańskich metod uzdrawiania, których uczyłam się m.in. od Guru Dev Singha (Sat Nam Rasayan), Leanne Edwards, Sage Emery, Brandon Bays, Jonette Crowley i Richarda Siona Windelov.

Czerpię ze starożytnej mądrości Tantry, po której moimi przewodnikami byli Mahasatvaa Sarita, Prem Santoshi, Leanne Edwards, Richard Sion Windelov, Yerumael Shakti Ma, Ananda Kumar, Freya Wolna. Jestem Praktykiem Soul Body Fusion®, uczennicą twórczyni tej ścieżki – Jonette Crowley. Prowadzę ceremonie pełni i nowiu Księżyca z Kakao.

Podczas jednej z ceremonii otrzymałam wezwanie Ducha Kakao, by pracować z tą Świętą Rośliną. Przyjęłam inicjacje Munay-Ki i Bogini oraz aktywacje 22 Czakr i 12 Nici DNA. Byłam inicjowana jako kapłanka w Siostrzeństwie Róży.

Moją misją jest inspirować i towarzyszyć w procesie przebudzenia i Wniebowstąpienia, wspierając rozwój Miłości i Świadomości na Planecie.

WARSZTATY

Medytacja Mahamudry™ OSHO

Ta medytacja jest spotkaniem między tobą a kosmosem, między tobą a całą egzystencją. Pomaga łączyć się, topić i puszczać na najgłębszym możliwym poziomie.

Istnieją dwa etapy, bez dokładnego harmonogramu dla każdego z nich. Można wykonywać tę medytację o dowolnej porze dnia lub tuż przed pójściem spać.

Medytacja odbywa się przy udziale specyficznej muzyki OSHO Mahamudra Meditation, która wskazuje i energetycznie wspiera różne etapy.

Instrukcje:
Medytacja trwa 50 minut i składa się z dwóch etapów.

Pierwszy etap: Latihan 30 minut
Stajemy z zamkniętymi oczami, pozwalając ciału rozluźnić się i chłonąć, czekając, a następnie współpracujemy, gdy nagle poczujemy potrzebę, aby nasze ciało zaczęło się poruszać. Kiedy nasze ciało jest zrelaksowane i pozwala, subtelne energie, które są poza nasza kontrolą, zaczynają nim poruszać. Pozwalamy, aby nasza najwyższa możliwość zawładnęła naszym ciałem i poddajemy się. Po prostu pozwalamy, aby to się stało. To jest Latihan. Bycie świadkiem jest częścią tej praktyki.

Drugi etap: 20 minut
Klękamy z zamkniętymi oczami, unosimy. obie ręce ku niebu, dłonie do góry. Stajemy się się jak wydrążony bambus lub garnek. Nasza głowa jest ustami pustego garnka i na naszą głowę spływa ogromna energia. Nic poza pustką w środku, energia całkowicie nas wypełnia. Pozwalamyl jej wejść tak głęboko, jak to możliwe, w nasze ciało, umysł i duszę. Nasze ciało zacznie drżeć i drżeć, jak liść na silnym wietrze.
Kiedy poczujesmysię wypełnieni, energia się przelewa, pochylamy się do przodu. Opieramy czoło na ziemi. Teraz wlewamy energię w ziemię. Bierzemy z nieba i oddajemy ziemi. Po prostu jesteśmy pustym bambusem pomiędzy nimi, przekazującym energię.
Następnie ponownie podnosimy ręce, ponownie napełniamy, ponownie wlewamy. Robimy to co najmniej siedem razy. Za każdym razem energia penetruje jedną czakrę, jeden ośrodek ciała i wchodzi głębiej. Możemy więcej, ale nie mniej.
To jest kompletna Mahamudra.

Osho mówił o tej medytacji:
„Jeśli robisz to codziennie, wkrótce, gdzieś w ciągu trzech miesięcy, pewnego dnia poczujesz, że cię tam nie ma. Tylko energia pulsuje we wszechświecie – nikogo tam nie ma, ego jest całkowicie stracone, sprawcy nie ma. Wszechświat jest tam i ty tam jesteś, fala pulsująca z oceanem – to jest Mahamudra. To jest ostateczny orgazm, najbardziej błogi stan świadomości, jaki jest możliwy”.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.