...

MONIKA ŻELAZEK

Moją medycyną jest głos. W nim zapisana jest czułość serca, niepewność i pewność. W głosie słyszę historię kobiet, naszą moc i zranienia, siłę i słabość. A one dają pełnię. Chciałabym tworzyć przestrzeń prawdy śpiewania, bez pośpiechu, cicho i głośno. Z miłością i radością spotkania… wtedy uzdrawianie dzieje się samo 🙂 przy okazji.

Pieśniarka, autorka tekstów i muzyki, zaprzyjaźniona z bębnem szamańskim. Z zawodu pedagożka i dziennikarka. Wiele lat pracowała w Stowarzyszeniu Kobiet Dakini, towarzyszyła bębnem i śpiewem na ceremoniach uzdrawiających i odpominających pamięć Starej Europy. Jest uczennicą Aniji Miłuńskiej. Od 19 lat na duchowej ścieżce bogini. Pracowała z dziećmi w duchu głębokiej ekologii, wspierając ich wszelaką artystyczną aktywność, prowadząc socjoterapię. Pracowała też w szkole jako pedagog.

Zaprasza na spotkania Kręgu Pieśni i warsztaty “Pieśń Serca”. Śpiewa, koncertuje. Rdzennie i współcześnie. W kwietniu 2020 roku wydała swoją pierwszą autorską płytę „Rzeka miłości”. Pracuje nad drugą płytą.

Pieśni, które przychodzą wciąż do mnie są głosem mojego serca, uzdrawiającą rzeką. Śpiewam i uczę takiego śpiewania, a raczej staram się stworzyć takie spotkania, na których nie ma przeszkód, by śpiew płynął z nas jak oddech, jak życiowa siła. Jestem mamą czwórki dzieci, czterech Żywiołów 🙂

WARSZTATY

Koncert dobry dla serca

Zapraszam Cię Droga Kobieto na koncert, w którym spotkamy się z naszymi uczuciami, a słowa popłyną także wspólnym śpiewem. To będą pieśni, które śpiewam od lat. Rodziły się na kręgach kobiet i mężczyzn, a także w leśnej głuszy i w zgiełku miast. Są odpowiedzią na pytania codzienne i tęsknoty od zawsze.

Mam nadzieję, że Twoje serce usłyszy słowo lub dźwięk, po którym odetchnie lub się uśmiechnie, może zachwyci 🙂 może ukoi. To będzie dla mnie wielka radość 🙂

Krąg pieśni

Zapraszam Cię do współtworzenia przestrzeni Kręgu Pieśni. Do tego czym jest wspólne śpiewanie, wspólne bycie w kręgu. Kiedy Twoje ciało otwiera się na dźwięki a Twoje serce otwiera się na czucie, Twój umysł otwiera się na poczucie wspólnoty, Ty – otwierasz się na bliskość z innymi Kobietami w atmosferze szacunku i bliskości. Koi Cię, umacnia, raduje i wypełnia śpiew. Jak rzeka zaśpiewamy… pieśni stare i nowe, znane i nieznane 🙂

Zapraszam Cię do tego, abyś wniosła swoje piękno niepowtarzalnego głosu.. Będziemy dzielić się pieśniami i śpiewać w naszych intencjach. I dla dobra Matki Ziemi.

Pieśni są dla mnie jak ptaki. Pieśni płyną w naszej krwi. Pieśni są naszym życiem, cały czas nam towarzyszą, wierne śpiewane uzdrawiające opowieści. Zapraszam Cię do czasu z głosem i pieśnią.

Mile widziany Twój bęben szamański, Twoje ukochane instrumenty.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.