...

MONIKA MALON

Pracuję z ciałem, emocjami, odczuciami, ruchem, świadomością, pamięcią komórkową.

Jestem Bodyworkerką, Uzdrowicielką i Szamanką, z wieloletnim doświadczeniem i holistycznym podejściem do człowieka.

Moje doświadczenie i wykształcenie obejmuje wiele warsztatów masażu jako uczestniczka, asystentka i prowadząca: MER, lomi lomi, klasyczny, powięziowy, Biodynamiczny Oddech Uwalniający Traumę, Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Łagodna Bioenergetyka, Praca w obrębie pamięci komórkowej, Szkoła Ustawień Systemowych i wiele innych warsztatów rozwojowych.

WARSZTATY

Ceremonia Oddechu – Uwolnienie

Grupowa sesje oddechowa, uwzględniająca pracę z oddechem metodą BBTRS. Jest to somatyczne podejście, nastawione na czucie siebie i integrację wewnętrzną. Każda osoba pracuje sama ze sobą, przy moim wsparciu. Celem jest uwolnienie napięć, bieżących stresów i emocji, pogłębienie kontaktu z własnym ciałem.

Powięziowo oddechowe uwalnianie w ruchu

Czyli codzienna porcja ruchu dla leniwych.

Jest to moja ulubiona  codzienna praktyka, która się z Wami podzielę.

Nie trzeba się niczego uczyć, nie trzeba podążać żadna ścieżka, nie trzeba się forsować, nie trzeba być sprawnym ani elastycznym, żeby zacząć praktykować.

Powięziowe rozciąganie w ruchu łagodnie ale skutecznie rozrusza i doenergetyzuje Cię po wstaniu z łóżka lub w każdym innym momencie dnia. Nie trzeba się uczyć żadnych sekwencji, wystarczy sie zainspirować i zacząć..

Na rozgrzewkę zrobimy 10 min wytrząsania napięć według medytacji Kundalini Osho.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.