...

MARCELA CIEŚLAK

​​Wierzę, że w każdej, w każdym z nas jest głęboka, wewnętrzna mądrość, która przejawia się na różne sposoby. Zachęcam do zauważenia tego, z czym w danym momencie jesteśmy, co nas teraz woła, gdzie kieruje nas uwaga, intuicja, co sygnalizuje nasze ciało. Jakości, które mi przyświecają to lekkość, radość i przyjemność.

Na ścieżce rozwoju osobistego jestem od wielu lat. Za mną wiele doświadczeń, procesów, spotkań, poznanych ludzi, warsztatów, kręgów kobiet, ceremonii. Wszystkie zaprowadziły mnie tu, gdzie jestem teraz.

Jestem masażystką Lomi Lomi Nui, bodyworkerem, trzymam Kręgi Kobiet, prowadzę warsztaty, spotkania. Ekscytuje mnie praca z ciałem i poprzez ciało. Wierzę, że budując głębszy kontakt ze sobą i obejmując swoje cząsteczki możemy prowadzić dużo bardziej szczęśliwe życie. Inspiruje mnie ścieżka tantryczna oraz nasze słowiańskie korzenie. Prowadzę medytacje, Ceremonie Cacao.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy w korporacji jako koordynator projektów społecznych.

Tańczę. Uwielbiam taniec intuicyjny. Jestem częścią niesamowitego plemienia kobiet Womanifesto, w którym poprzez ruch i taniec tworzymy sztukę, którą później widz może oglądać w formie spektaklu. Od kilku lat bardzo bliska jest mi salsa kubańska, bachata i kizomba. Występuję w projektach choreograficznych i pokazach. Klimaty te już na tyle zagościły w moim życiu, że nie wyobrażam sobie codziennych czynności bez spontanicznego pląsania.

Tworzę, działam i kreuję jako M from Wonderland.

WARSZTATY

Fiesta, ladies! Energia, ekspresja, radość tańca

Pobawimy się ruchem, ciałem, wyrażaniem swojej kobiecości, kołysaniem biodrami. Zaproszę Was do odłożenia wstydu na bok i wejścia w przyjemność tańca. Trochę poimprowizujemy, trochę wejdziemy w formę, proste kroki, czy figury.

Całość oprzemy o radosną energię i muzykę latino. Zaczerpniemy z niezwykłych tańców jakimi są salsa i bachata. Najczęściej kojarzą się z latynoskimi imprezami, ekspresją i swobodą, a my zainspirujemy się tymi jakościami. Energia, sensualność, kobiecość, radość, zabawa i przyjemność – to będzie nasz kierunek.

Uruchomimy nasze biodra, pośladki, ramiona. Zaprosimy ręce, nadgarstki i dłonie do pięknych, miękkich, sensualnych ruchów. Pofalujemy całym ciałem wpuszczając w nie miękkość i radość.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.