...

MAGDALENA WOROŃKO-MAZIK

Jestem trenerką, bajkoterapeutką, praktykiem metody Theta Healing, absolwentką psychologii w coachingu, mentorką, a przede wszystkim pasjonatką bajki w rozwoju, poszerzaniu świadomości. Dlatego pracuję m.in z bajką, baśnią i wiem jakie drzemie w niej przesłanie. Łącząc bajkę z obszarami zarządzania, motywacji, zmiany odkrywamy MOC, do której dostajemy się podczas warsztatów.  Widzę i doświadczam jak praca z opowieścią eliminuje blokady, podnosi wibracje, poczucie wartości, uwalnia strach, co bardzo mocno przekłada się na rozwój w życiu.

Moją medycyną są emocje. 

WARSZTAT

2. Baśniowa podróż w poszukiwaniu Słów Mocy i Dobrostanu Myślowego.

Jest to warsztat interaktywny z wykorzystaniem kreatywnych narzędzi i zaklęć – nie tych zaklęć, o których właśnie pomyślałaś.

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami ……. Każdy z nas ma taką bajkę, o której marzy. Prawda? Podczas warsztatów zabiorę Cię w Podróż Mocy w poszukiwaniu Twoich SŁÓW MOCY, które z pewnością podniosą Twoje wibracje, przywrócą energię witalną. Będą afirmacje, medytacje, pogadanki. A wszystko w otuleniu pięknych historii, baśni. Zapraszam 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.