...

MAGDA BETLEJ

Moją medycyną są jakości, którymi z radością dzielę się z innymi kobietami od wielu lat: magnetyzm, kreacja, świadomość, pasja, praca z serca i droga do prawdy i ekstatycznego doświadczania życia i boskości. To, co szczególnie mnie interesuje to eksplorowanie obszarów związanych z mocą kreacji, kobiecą duchowością i mistycznymi stanami świadomości a także z tworzeniem intymnych relacji partnerskich opartych na głębokim połączeniu duchowym, uczuciowym i cielesnym.

Jestem nauczycielką Tantry i holistyczną terapeutką. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z otwieraniem serca i rozwijaniem uczuć, poszerzaniem świadomości i podnoszeniem poziomu energii życiowej.

Byłam inicjowana jako nauczycielka w dawnych tradycjach szamańskich i systemie uzdrawiania MA-URI Healing Arts wywodzących z Nowej Zelandii i Hawajów. Przez wiele lat uczyłam tej metody jako trenerka. Zgłębiałam też przez kilka lat Tantrę, Szamanizm i Bioenergetykę w szkole The Path of Transformation Johna Hawkena. Ukończyłam podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej, Holistyczną Szkołę Trenerów oraz trzyletni Profesjonalny Trening Oddechowy.

To, co szczególnie mnie interesuje to eksplorowanie obszarów związanych z mocą kreacji, kobiecą duchowością i mistycznymi stanami świadomości a także z tworzeniem intymnych relacji partnerskich opartych na głębokim połączeniu duchowym, uczuciowym i cielesnym.

Stworzyłam autorski roczny projekt Magnetyczna Kobieta, w którym dzielę się swoimi jakościami, umiejętnościami i doświadczeniem zbieranymi przez lata. Opiera się on na tantrze, szamańskiej pracy z ciałem i energią, pracy z oddechem oraz na holistycznym systemie uzdrawiania, którego korzenie sięgają starożytnej Polinezji. Projekt składa się z 4 modułów: Transformacja, Kreacja, Pełnia i Trening Nauczycielski.

WARSZTATY

Magnetyczna Kobieta. Moc Kreacji

STAŃ SIĘ TYM, CO CHCESZ URZECZYWISTNIĆ W SWOIM ŻYCIU!

Czy wiesz , że Twoje myśli i emocje kształtują Twoją rzeczywistość? To, co przeżywasz najczęściej, czy jest to lęk czy radość, wpływa na to, czego doświadczasz i co przyciągasz do swojego świata. Czy wiesz, że możesz urzeczywistnić w swoim życiu to, czego pragniesz stając się tym? Jak to zrobić?

Przyjdź na mój warsztat, na którym pokażę Ci jak poprzez otwarcie się na przepływ energii, rozwijanie świadomości i uczuć tworzyć swoją rzeczywistość. Poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia Twojej nowej rzeczywistości. Od sprecyzowania intencji, poprzez techniki podnoszenia energii i otwierania serca aż po dostrajanie się do Twojego potencjału, w którym to Twoje pragnienie już istnieje.

Techniki, których doświadczysz na tym warsztacie:

– Tworzenie intencji, prowadzącej do realizacji Twojego pragnienia

– Polinezyjska medytacja w ruchu – w tej technice nauczysz się podnoszenia poziomu energii poprzez formę prostego tańca, który pomoże Ci aktywować poszczególne centra energetyczne i doświadczać przepływu energii między nimi.

– Oddychanie do serca – technika pozwalająca doświadczyć koherencji serca i umysłu.

– Medytacja w Świętej Przestrzeni Serca – technika, która pomoże Ci tworzyć z przestrzeni serca i rozwijać uczucia wspierające proces kreacji.

– Dostrojenie do nowych potencjałów – medytacja ta umożliwi Ci stworzenie przestrzeni energetycznej do manifestacji Twojej nowej rzeczywistości.

Warsztat ten jest wprowadzeniem do mojego autorskiego rocznego projektu MAGNETYCZNA KOBIETA, w którym dzielę się swoimi jakościami, umiejętnościami i doświadczeniem zbieranymi przez lata. Opiera się on na tantrze, szamańskiej pracy z ciałem i energią, pracy z oddechem oraz na holistycznym systemie uzdrawiania, którego korzenie sięgają starożytnej Polinezji. Projekt składa się z 4 modułów: Transformacja, Kreacja, Pełnia i Trening Nauczycielski.

 

Medytacja Spirali – Żródło Tworzenia

Spirala jest odwiecznym symbolem Natury i Boskości, urzeczywistnionym w gwiezdnych galaktykach i niewidzialnych dla oka atomach. Jest obecna w kulturach na całym świecie, w szamanizmie, magii, mistycyzmie, sztuce rytualnej i tańcu.

Jest symbolem medytacji, duchowego rozwoju i połączenia ze Wszechświatem. Może Cię prowadzić w głąb lub na zewnątrz, stąd jej znaczenie końca i nowego początku. Odzwierciedla też drogę do poznania siebie i odkrycia najgłębszych tajemnic życia.

Jest portalem, który przenosi Cię w świat energii i nieograniczonego potencjału. Możesz doświadczyć potęgi spirali stając się jej częścią. Zapraszam Cię na pełną mocy Medytację Spirali, na której doświadczysz jak poprzez aktywację przepływu energii życiowej oddech, intencję i otwarcie serca, możesz tworzyć rzeczywistość, jakiej pragniesz.

Poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces kreacji. Od sprecyzowania intencji, poprzez podnoszenia energii w Medytacji Spirali i otwierania serca aż po dostrajanie się do Twojego potencjału, w którym to Twoje pragnienie już istnieje. Kiedy łączysz swoją intencję z uczuciami, takimi jak miłość, radość, wdzięczność czy swoboda nadajesz jej ogromną moc manifestacji. Wchodząc w stan czucia, jakiego mógłbyś/mogłabyś doświadczać jak już Twoja intencja zostanie zrealizowana, otwierasz drogę do jej pełnego urzeczywistnienia w życiu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.