...

KORA BRYLIŃSKA – DAROBOGA

Moje imię mocy to: Daroboga – niosąca tradycje. Mówią o mnie dom który daje dobro. Jestem rodowitą Podlasianką z otuliny puszczy białowieskiej, jasnowidzką, medium. 

Pochodzę z rodziny o silnych korzeniach duchowych z pogranicza Białorusi, praktykowanych przez babcie i prababcie. Wychowana jestem w nurcie kobiecej duchowości i magii kobiet. Dokonuję oczyszczeń, odczytuję poprzednie energie, pomagam uwolnić się od klątw, uroków, nieszczęść, robię zabiegi spalania lnu, przelewania wosku, jajowania i innych form pracy z magią ludową Podlasia  Łączę psychoterapię z wiedzą duchową i magią ludową.  

Od ponad 6 lat prowadzę stronę Uzdrowienie Szeptem oraz Kobiecy Szamanizm. Organizuję różne spotkania, prelekcje o magii Podlasia, w tradycji tego regionu, oparte na mistycyzmie prawosławia i pogaństwa, gdzie te dwa elementy mocno się ze sobą łączą w cyklu agrarnym, obrzędowym i liturgicznym. 

Przypominam kobietom, wspieram je i uczę jak Słowiańskie Koło Roku ukazuje cykl roczny Słowian z wyszczególnionymi świętami. Pozwala to zagłębić́ się w roczny cykl życia zgodny z naturą, gdzie przełomowe momenty w roku, takie jak przesilenia i równonoce celebruje się w intencji pomyślności. 

Zasoby, które zabieram w naszą podróż to umiejętność dostrzegania i czucia, umiejętność dbania o siebie i innych, umiejętność zanurzania się w Naturę i czerpania z Jej Energii oraz dzielenie się tą umiejętnością z innymi. To przestrzeń dzikości, z której czerpię energię, to Ród, Tradycja, Żywioły, Zielarstwo, Las, Natura, Wolność.          

Trzymam kobiece kręgi tematyczne i otwarte. Umacniam kobiety w ich codzienności i mocy osobistej. Leczę dusze, otulam miłością. Jestem mamą dorosłej córki, opiekunką 4 psów i  kota, żoną. Piszę ikony w tradycyjnej technice tempery na jajku i desce lipowej. Śpiewam w białoruskim zespole pieśni tradycyjnych. 

Jestem autorką przelicznych artykułów i publikacji o szamanizmie kobiet. Jestem prelegentką na różnych festiwalach, spotkaniach i kręgach. Wice prezesem Stowarzyszenia Pomocy Ludziom i Ziemi „Caria” utrzymania pamięci o rdzenności ludności prasłowian przy ONZ i UNESCO.

Moja medycyną jest tradycja modlitwy, szeptu i magii Podlasia.

Linki:

www.facebook.com/slowianska.magia.i.medycyna.kobiet

FB: Kora Brylińska

WARSZTATY

1. Słowiańskie Koło Roku i znaczenie kobiet w trzymaniu tradycji.

Nawiązanie do cyklu rocznego Słowian i ich obrzędowości.

2. Kobieca medycyna tradycji Podlasia

Kołtun urok, zioła, modlitwa i odczynianie. Czyli jak leczyć żeby nie kaleczyć. Jakość naszych pramatek, którą niesiemy w sobie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.