...

KASIA FALISZEWSKA

Moja przygoda z jogą kundalini zaczęła się w 2010 r. W 2015  ukończyłam kurs nauczycielski certyfikowany przez Kundalini Research Institute (USA) oraz studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na warszawskiej AWF. Od tamtej pory regularnie i nieprzerwanie prowadzę zajęcia. Głównie w małych kameralnych grupach. Jestem również terapeutką i masażystką twarzy. Interesują mnie różne ścieżki poznawania siebie.

Spotykam się z kobietami na macie i w gabinecie terapii i masażu twarzy. Uczę się siebie.

Pragnę dzielić się ciepłem płynącym z serca, uważnością na drugiego człowieka, ruchem budzącym ciało, oddechem, dotykiem. Moją intencją jest delikatność, troska i akceptacja.   

Ścieżki, do których zapraszam to Joga Kundalini. To wyjątkowa praktyka, która łączy oddech (pranajamy), ruch (asany), mantry, relaks i medytację aby przywrócić równowagę jednocząc ciało, umysł i duszę. Dynamiczny ruch ciała, rytm mantr i oddech szybko zmieniają naszą energię i pomagają nam ją kontrolować. W efekcie wzmacniają się najważniejsze układy naszego ciała: nerwowy, immunologiczny, hormonalny i krwionośny, ciało staje się bardziej elastyczne a umysł odporny na stres.

Joga Nidra czyli świadomy sen, w którym ciało i umysł pozostają w głębokiej relaksacji a uważność w stanie subtelnego przebudzenia. Podczas tej praktyki nie trzeba nic robić. Prowadzę uczestników do poczucia spokoju i odprężenia. Stanu, w którym cały organizm się regeneruje. Godzina Jogi Nidry to odpoczynek porównywalny z czterema godzinami zwyczajnego snu. Wszystko po to aby uwolnić stres generowany w ciele, emocjach i umyśle pobudzić kreatywność (właśnie w stanie wyciszenia możemy usłyszeć wewnętrzny twórczy głos), poprawić  pamięć oraz odporność na stres.

Linki:

www.facebook.com/kasia.faliszewska.96

www.instagram.com/katarzyna_faliszewska

WARSZTATY

2. Joga Nidra ze spotkaniem siebie “po drugiej stronie lustra”.

Joga nidra to sesja podczas której nie musisz nic robić. Otulisz się kocem, będziesz leżeć wygodnie z zamkniętymi oczami aż przyjdzie stan między snem a jawą – ciało śpi, ale świadomość jest obudzona. Stan głębokiej relaksacji, który umożliwia regenerację. Joga nidra jest jednym ze sposobów na redukowanie napięcia i osiąganie dobrostanu psychicznego. Przywołuje dobre samopoczucie, poprawia odczuwanie i  rozumieniem samego siebie.  Pomaga łagodzić napięcia fizyczne i emocjonalne, zwalnia gonitwy myśli, obniża poziom lęku i stresu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.