KAROLINA KUMOR

Tworzę Medycynę Ukochania, która karmi, napełnia, nasyca głęboko. U-kochanie to napełnianie uwagą i czułością, to „jestem dla siebie najpierw”, to więcej niż zdrowie to dobrostan kobiecości.

Od 2016 roku zawodowo obejmuję tematy zdrowia łona i piersi. Jestem fitoterapeutką, konsultantką biologii totalnej. W projekcie Totalna Biologia dla Kobiet prowadziłam warsztaty i konsultacje, które wiele kobiet uzdrowiły z niepłodności, endometriozy, polipów, czy bolesnych miesiączek. Najbliższe jest mi jednak Ukochanie.

Obecnie działam w autorskiej metodzie Yoniversal Care. Tworzę Medycynę Ukochania i zapraszam kobiety, aby odkrywały swoją własną. Wybrałam pokazywać, że świadoma, czuła, uważna pielęgnacja Joni i Piersi to więcej niż uzdrowienie, bo tworzy dobrostan, pełnię, z której można czerpać. Kreuję ziołowe olejki do pielęgnacji intymnej i masażu piersi oraz perfumy aromaterapeutyczne.

Od niedawna mieszkam w masywie Ślęży, gdzie prowadzę przestrzeń Świątyni Joni, do której zapraszam kobiety.

WARSZTATY

Otulający krąg Zmysłowe Piersi

W tej przestrzeni doświadczysz czułego kontaktu ze swoją Kobiecością. Nauczysz się automasażu piersi. Porozmawiamy o rytuałach pielęgnacyjnych, ziołach, olejkach, które zadbają o Twoje piersi najlepiej.

Piersi i Joni są połączone niewidzialną nicią komunikacji, a więc otulimy też uwagą nasze łona. Pragnę Tobie pokazać, że pielęgnacja Piersi i Joni to Twoja medycyna, w Twoich własnych dłoniach.