...

KAROLINA KUMOR

Tworzę Medycynę Ukochania, która karmi, napełnia, nasyca głęboko. U-kochanie to napełnianie uwagą i czułością, to “jestem dla siebie najpierw”, to więcej niż zdrowie to dobrostan kobiecości.

Od 2016 roku zawodowo obejmuję tematy zdrowia łona i piersi. Jestem fitoterapeutką, konsultantką biologii totalnej. W projekcie Totalna Biologia dla Kobiet prowadziłam warsztaty i konsultacje, które wiele kobiet uzdrowiły z niepłodności, endometriozy, polipów, czy bolesnych miesiączek. Najbliższe jest mi jednak Ukochanie.

Obecnie działam w autorskiej metodzie Yoniversal Care. Tworzę Medycynę Ukochania i zapraszam kobiety, aby odkrywały swoją własną. Wybrałam pokazywać, że świadoma, czuła, uważna pielęgnacja Joni i Piersi to więcej niż uzdrowienie, bo tworzy dobrostan, pełnię, z której można czerpać. Kreuję ziołowe olejki do pielęgnacji intymnej i masażu piersi oraz perfumy aromaterapeutyczne.

Od niedawna mieszkam w masywie Ślęży, gdzie prowadzę przestrzeń Świątyni Joni, do której zapraszam kobiety.

WARSZTATY

Otulający krąg Zmysłowe Piersi

W tej przestrzeni doświadczysz czułego kontaktu ze swoją Kobiecością. Nauczysz się automasażu piersi. Porozmawiamy o rytuałach pielęgnacyjnych, ziołach, olejkach, które zadbają o Twoje piersi najlepiej.

Piersi i Joni są połączone niewidzialną nicią komunikacji, a więc otulimy też uwagą nasze łona. Pragnę Tobie pokazać, że pielęgnacja Piersi i Joni to Twoja medycyna, w Twoich własnych dłoniach.

Ziołowa pielęgnacja kobiecości. Zadbaj o Ciało, Joni i Piersi

Zioła zawsze były obecne w życiu kobiet, wspierając zdrowie i piękno kobiecego ciała. Jest to szczególna misja roślin, którą wybrały na ten czas ziemskiego doświadczenia.

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której poznasz sekrety ziołowej pielęgnacji. Tak, abyś skutecznie i z miłością zadbała o wszystkie aspekty Twojej kobiecości. Poznasz proste receptury ziołowe, które z łatwością przygotujesz w domu: olejowe wyciągi z ziół, maceraty, hydrolaty, maści i mazidła dla twarzy i ciała.

Szczególną uwagę damy naturalnej pielęgnacji Joni i Piersi. Poznasz kompozycje ziół i olejków, które pomogą Ci dbać wyjątkowo czule o tak bardzo delikatne aspekty Twojej kobiecości. Już czas powrócić do codziennego dotyku, który tworzy Twoje ukochanie i Twój dobrostan.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.