KAMILA DOMIN

Łączę w sobie delikatność, otwartość i wrażliwość z pasją i radością życia, a witalność oraz umiejętność zarażania śmiechem z przenikliwością, głębią odczuwania i czułej obecności.

Szczęśliwa Kobieta, ”Szamanka Narodzin”, souldoula, mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo.

Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Założycielka Pełnia – Duchowa Szkoła Narodzin i Przebudzenie Bogini (strona fb). Pasjonuje się duchowym wymiarem porodu, tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, szamanizmem, gra na gongach, bębnie i uzdrawia dźwiękiem.

Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały , koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi.

WARSZTATY

Kobiecość w zgodzie z naturą – cykle i rytmy

Zapraszam na warsztat o cyklicznym wymiarze kobiecej mocy, na którym podzielę się wiedzą i doświadczeniem dotyczącą cykliczności kobiecej natury, o życiu w zgodzie z naturalnym, swoim rytmem i jak nasz cykl menstruacyjny powiązany jest z fazami księżyca i pór roku i sposobach zsynchronizowania się z mądrością cyklu, a także naturalnych metodach pomocnych w regulacji cyklu. Poprowadzę również medytację przy bębnie szamańskim i nawiązanie kontatktu z Medicine Woman w nas. Będziemy łączyć się z mądrością naszych ciał także w medytacji w ruchu i spontanicznym śpiewie – uwalniając napięcia z ciała i otwierając się na swobodny przepływ energii witalnej w nas. Będzie też miejsce ma wymianę i dzielenie się swymi doświadczeniami w siostrzanym Kręgu.

 

Nowy paradygmat narodzin – poród lotosowy

„Sposób w jaki się rodzimy definiuje to jak żyjemy, jak postrzegamy świat, siebie samych, innych ludzi, naturę i planetę”. Elena Tonetti Vladimirova

Pokój w łonie = pokój na Ziemi. Zapraszam na warsztat, na którym dowiesz się o mocy i potencjale porodu. Podzielę się swoim doświadczeniem z Pola Narodzin. Opowiem czym jest poród lotosowy i jak do niego się przygotować w holistyczny sposób. Poznasz klucze do ekstatycznych narodzin i jak nawiązać czułą relację z sobą i dzieckiem w ciąży .Opowiem też o duchowym wymiarze narodzin.