...

KAMILA DOMIN

Łączę w sobie delikatność, otwartość i wrażliwość z pasją i radością życia, a witalność oraz umiejętność zarażania śmiechem z przenikliwością, głębią odczuwania i czułej obecności.

Szczęśliwa Kobieta, ”Szamanka Narodzin”, souldoula, mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo.

Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Założycielka Pełnia – Duchowa Szkoła Narodzin i Przebudzenie Bogini (strona fb). Pasjonuje się duchowym wymiarem porodu, tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, szamanizmem, gra na gongach, bębnie i uzdrawia dźwiękiem.

Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały , koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi.

WARSZTATY

Kobiecość w zgodzie z naturą – cykle i rytmy

Zapraszam na warsztat o cyklicznym wymiarze kobiecej mocy, na którym podzielę się wiedzą i doświadczeniem dotyczącą cykliczności kobiecej natury, o życiu w zgodzie z naturalnym, swoim rytmem i jak nasz cykl menstruacyjny powiązany jest z fazami księżyca i pór roku i sposobach zsynchronizowania się z mądrością cyklu, a także naturalnych metodach pomocnych w regulacji cyklu. Poprowadzę również medytację przy bębnie szamańskim i nawiązanie kontatktu z Medicine Woman w nas. Będziemy łączyć się z mądrością naszych ciał także w medytacji w ruchu i spontanicznym śpiewie – uwalniając napięcia z ciała i otwierając się na swobodny przepływ energii witalnej w nas. Będzie też miejsce ma wymianę i dzielenie się swymi doświadczeniami w siostrzanym Kręgu.

Nowy paradygmat narodzin – poród lotosowy

“Sposób w jaki się rodzimy definiuje to jak żyjemy, jak postrzegamy świat, siebie samych, innych ludzi, naturę i planetę”. Elena Tonetti Vladimirova

Pokój w łonie = pokój na Ziemi. Zapraszam na warsztat, na którym dowiesz się o mocy i potencjale porodu. Podzielę się swoim doświadczeniem z Pola Narodzin. Opowiem czym jest poród lotosowy i jak do niego się przygotować w holistyczny sposób. Poznasz klucze do ekstatycznych narodzin i jak nawiązać czułą relację z sobą i dzieckiem w ciąży .Opowiem też o duchowym wymiarze narodzin.

Czerwony Namiot: Kamila Domin & Tara Devi

Kochane Kobiety! Zapraszamy do  Świętej Przestrzeni Czerwonego Namiotu , w której będziemy dotykać mocy menstruacji, odczarowywać i odwstydzać tabu związane z menstruacją i czasem pierwszej krwi, dzielić się swoimi opowieściami i mądrością płynącą ze swego doświadczenia i brzucha, śnić razem  i przypominać sobie rytuały honorujące czas pierwszej miesiączki, zanurzymy się we wspólnym celebrowaniu świętej krwi.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.