...

JANKA JANKIEWICZ

Moją medycyną jest ciemność, darkness medicine.

Facylitatorka warsztatów na ścieżce Tantry i pracy z ciałem, duchem, seksualnością, energią i świadomością. Trenerka w szkole Tantra Woman wg Prem Santoshi. Prowadzi warsztaty tantryczne, trzyma tantryczne kręgi, daje sesje indywidualnej pracy z ciałem i uzdrawianiem seksualności.

Współpracowała z takimi nauczycielami jak: Prem Santoshi, Freya Wolna, Svarup & Premartha, Elaine Young, John Hawken. Uczy się w International School of Temple Arts, Szkole Cichych Ustawień Gerharda Walpera oraz na Facilitator Yearly Training Course Art of Love School of Shachar Caspi. Certyfikowana absolwentka w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation” w zakresie masażu tantrycznego. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej oraz seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Kocha Ewolucję, Naturę, Kreatywność, Relacje, Muzykę i spełnia się jako Matka nastolatka.

WARSZTATY

Dark brotherhood

Zapraszam do laboratorium ciemnego braterstwa. Poznaj swojego wewnętrznego mężczyznę, tego który jest blisko ciała, pełnego mocy, tego który zna śmierć. Wewnętrznego wojownika, wewnętrznego mordercę.

Tego, który penetruje życie z miłością i pasją. Tego, którego obecność w Tobie być może przeraża. Ucieleśnij tego, którego nie chcesz w sobie widzieć. Zobacz go w sobie i dary jakie ma dla Ciebie.

Co przynosi Tobie jego ciemna miłość? Zapraszam do eksploracji ciemnej energii męskiej w spotkaniu z innymi wewnętrznymi  braćmi w kobiecych ciałach.

Warsztat jest częścią przestrzeni doświadczania świadomej męskiej esencji, prowadzonej wspólnie przez Jankę Jankiewicz oraz Olgę Pietkiewicz:

Inicjacja w braterstwo  / Janka & Olga

Shakti & Shiva – wewnętrzne zaślubiny / Olga

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.